Evelatus kļūst par Latvijas jaunatnes kausa badmintonā ģenerālsponsoru


public. foto
Latvijas badmintona federācija ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Latvijā pazīstamo mobilo telefonu un aksesuāru mazum un vairumtirgotāju Evelatus, kurš sponsorēs balvas Latvijas jaunatnes kausa badmintonā kopvērtējuma uzvarētājiem 2018. un 2019.gadā. Latvijas jaunatnes kauss badmintonā turpmāk tiks dēvēts Evelatus vārdā un tā pilnais nosaukums būs Evelatus Latvijas jaunatnes kauss badmintonā.

Latvijas jaunatnes kausa badmintonā 2018.gada kopvērtējuma uzvarētāji kā balvu saņems produkciju ar Evelatus zīmolu. Jaunieši saņems Evelatus Smart Fitnesa aproci - pulksteni, kurš rāda ne tikai laiku, bet arī mēra sirdspukstus, skaita iztērētās kalorijas, noskrietos kilometru un pat mēra asinspiedienu. Savukārt mazākie bērni kā balvu saņems Evelatus Bluetooth skaļruni.

“Abas šīs balvas ir ļoti svarīgas ikvienam sportistam, tai skaitā jauniešu vecumā. Ir svarīgi jaunos sportistus pieradināt pie sirdspukstu un asinsspiediena mērījumiem, savukārt Bluetooth skaļruņi var palīdzēt treniņos radīt vēl patīkamāku gaisotni,” par balvām ļoti pateicīgs ir Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

Balvu saraksts Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā 2019.gada kopvērtējuma uzvarētājiem tiks noteikts līdz 2019.gada oktobrim. Evelatus regulāri papildina sarakstu ar produktiem, kurus ražo paši ar Evelatus zīmolu. Šobrīd šādu produktu sarakstā ir 45 vienības, tai skaitā mobilie telefoni, austiņas un skaļruņi, datu kabeļi un lādētāji, mobilo telefonu maciņi un aizsargstikli, fitnesa aproces, mobilo telefonu turētāji, kā arī giroskūteri un elektriski velosipēdi.

Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā ir vairāku Latvijas nozīmīgāko badmintona turnīru kopums piecās vecuma grupās - U11, U13, U15, U17 un U19. Kopvērtējumā tiek iekļauti arī attiecīgās vecuma grupas Latvijas čempionāta rezultāti.

2018.gadā Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā posmi notika martā Rīgā, aprīlī Talsos, oktobrī Jaunolaine un decembrī Valmierā. Noslēdzošais posms notiks Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā, Ziemassvētku atmosfērā 22.decembrī.

2018.gadā Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā posmos līdz šim ir piedalījušies 199 jaunieši, tai skaitā 98 zēni un 101 meitene. Jaunieši pārstāvēja Liepāju, Talsus, Ventspili, Jelgavu, Ozolniekus, Olaini, Bauskas novada Uzvaru, Jēkabpili, Baložus, Salaspili, Siguldu, Cēsis, Valmieru, Valku un Rīgu.

"Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā posmos 2018.gadā ir piedalījušies gandrīz precīzi puse no Latvijas badmintona reitingā reģistrētajiem jauniešiem. Tas ir saprotami, jo Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā posmi bija kā nozīmīgākie Latvijas jauniešu turnīri, kuros piedalījās spēcīgākie. Latvijas reitinga sistēmā 2018.gadā bija reģistrēti 196 zēni un 209 meitenes, tādējādi kopējais jauniešu skaits 2018.gadā pārsniedz 400. Nākamgad strādāsim pie B un C līgas attīstīšanas, lai Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā posmos iesaistītu vēl plašāku dalībnieku loku," stāsta Kristians Rozenvalds.

Evelatus ir Latvijas uzņēmums, kurš darbojas jau vairāk nekā 14 gadus. Iesākumā bija tikai viens veikaliņš, bet šobrīd Evelatus veikali darbojas jau 18 tirdzniecības centros. Sortimentā ir ne tikai aksesuāri vairāk 400 mobilo telefonu modeļiem, bet arī Evelatus ražota augstas kvalitātes produkcija ar Evelatus zīmolu.

Evelatus bija arī Latvijas nacionālās futbola izlases oficiālais sponsors 2016.gadā. Tāpat Evelatus kā ģenerālsponsors atbalstīja Latvijas dziedātājas Aminatas Savadogo piedalīšanos Eirovīzijas, kad Aminata finālā ieguva 5.vietu. 

badminton.lv
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums