Valmieriete Una Berga kļūst par 2018.gada absolūto Latvijas junioru U19 čempioni


public. foto
1. un 2.decembrī Valmierā notikušajā Latvijas junioru U19 čempionātā, uzvarot visās trijās iespējamajās kategorijās, valmieriete Una Berga kļuva par 2018.gada junioru U19 absolūto čempioni. Una Berga palika nepārspēta sieviešu vienspēles, jauktajās dubultspēlēs pāri ar Rihardu Blaubergu, kā arī sieviešu dubultspēlēs pāri ar Liānu Lencēviču. Ļoti tuvu absolūtā čempiona titulam bija arī valmierietis Rihards Blaubergs, kurš uzvarēja jauktajās un vīriešu dubultspēlēs pārī ar Edgaru Vaivadu, taču vīriešu vienspēlēs neprognozēti palika tikai trešajā vietā, vienspēļu pusfinālā zaudējot nākamajam čempionam Mārtiņam Ķirkumam no Rīgas.

>>> Skatīt Latvijas junioru U19 čempionāta uzvarētāju sarakstu

Latvijas junioru U19 čempionāta medaļnieki saņēma ne tikai Latvijas badmintona federācijas sarūpētās medaļas, bet arī žurnālu komplektus no izdevniecības “Dienas Žurnāli”, kā arī 20 eiro dāvanu kartes no autoskolas “Einšteins”. Savukārt vīriešu un sieviešu vienspēļu uzvarētāji balvā saņēma apmaksātus B kategorijas vadītāju kursus 235 eiro vērtībā.

Visas Latvijas junioru U19 čempionāta badmintonā finālspēles tiešraidē translēja “Sportacentrs TV” un tās notika uz Latvijas badmintona federācijai piederošā “Yonex” badmintona korta. Visas finālspēlēs tiesāja paaugstinājuma tiesnesis un serves tiesnesis, kā arī divi līnijtiesneši.

Latvijas junioru čempionātā piedalījās 53 jaunieši no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Jēkabpils, Siguldas, Valmieras un Rīgas. Latvijas junioru U19 čempionātā varēja piedalīties Latvijā pastāvīgi dzīvojoši jaunieši, kuri dzimuši ne agrāk par 2000.gadu un ne vēlāk par 2005. gadu. Latvijas junioru U19 čempionāts jau tradicionāli notiek decembra decembra pirmajā nedēļas nogalē.

Šogad Latvijas junioru U19 čempionāts notika vienlaicīgi ar Latvijas jaunatnes U11 čempionātu, kā arī KROM Kendama sponsorētā Latvijas kausa U13 posmu. Sacensībās kopā piedalījās 108 dalībnieki.

Sacensībās kā paaugstinājuma tiesneši spēles tiesāja pieci Latvijas tiesneši: Diāna Šavalgina, Olafs Krūzmētra, Oļgerts Tīliks, Diāna Gailuma un Kristians Rozenvalds. Turnīra galvenais tiesnesis bija Kristaps Pilveris, sacensību sekretariātu vadīja Sabīne Petruseviča, sacensību direktors Andis Bērziņš.

Vīriešu vienspēles:
1.vieta Mārtiņš Ķirkums (Rīga)
2.vieta Artis Granovskis (Liepāja)
3.vieta Rihards Blaubergs (Valmiera)

Sieviešu vienspēles:
1.vieta Una Berga (Valmiera)
2.vieta Liāna Lencēviča (Sigulda)
3.vieta Diāna Stognija (Rīga)

Vīriešu dubultspēles:
1.vieta Rihards Blaubergs (Valmiera) & Edgars Vaivads (Valmiera)
2.vieta Mārtiņš Ķirkums (Rīga) & Roberts Mišķcenko (Rīga)
3.vieta Gustavs Brečs (Liepāja) & Pauls Rozenvalds (Jelgava)

Sieviešu dubultspēles:
1.vieta Una Berga (Valmiera) & Liāna Lencēviča (Sigulda)
2.vieta Anna Kupča (Sigulda) & Annija Rulle-Titava (Sigulda)
3.vieta Diāna Stognija (Rīga) & Agate Solovjova (Rīga)

Jauktās dubultspēles:
1.vieta Rihards Blaubergs (Valmiera) & Una Berga (Valmiera)
2.vieta Dāvis Strazdiņš (Sigulda) & Anna Kupča (Sigulda)
3.vieta Pauls Rozenvalds (Jelgava) & Annija Rulle-Titava (Sigulda)

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli