Rīgas "Dinamo" pirms Tālo Austrumu izbraukuma mainījusi bukmeikeru noskaņojumu

Rīgas "Dinamo" sezonas ievadā ieguvusi septiņus no maksimālajiem desmit punktiem, daļēji laužot savu reputāciju kā vienai no vājākajām aizvadītās sezonas komandām KHL. Rīgas klubu tagad sagaida fiziski smagais triju spēļu izbraukums Tālajos Austrumos, taču sporta totalizatora "Betsafe" bukmeikeri savās prognozēs "Dinamo" izredzes šobrīd vērtē krietni pozitīvāk nekā pirms sezonas sākuma.

Tālo Austrumu izbraukums ir trīs spēļu cikls, viesojoties pie Vladivostokas „Admiral”, Habarovskas „Amur” un Ķīnas komandas „Kunlun Red Star”. Šis izbraukums ir sarežģīts pārbaudījums arī Krievijas rietumu un centrālās daļas komandām, kamēr īpaši lielas grūtības tas sagādā ārpus Krievijas bāzētajām komandām kā Minskas „Dinamo”, Helsinku „Jokerit”, Bratislavas „Slovan” un arī Rīgas „Dinamo”.

Papildus aklimatizācijas problēmām „Dinamo” būs jātiek galā arī ar smago grafiku, jo šīs trīs spēles paredzētas četru dienu laikā. Pēc svētdienas mača pret „Kunlun” sekos mazāk nekā 24 stundu periods līdz nākamajai spēlei, kas notiks jau Habarovskā pret „Amur”. Līdzīgs kalendārs „Dinamo” bija arī pagājušajā sezonā, kad Tālo Austrumu izbraukums tika aizvadīts tieši pirms Ziemassvētkiem, un toreiz „Dinamo” guva vienu uzvaru pamatlaikā, tiekot pie trim no maksimāli pieejamajiem deviņiem punktiem.

Šosezon KHL ir mainīta punktu sistēma, un par uzvaru pamatlaikā tiek iegūti tikai divi punkti. Ņemot vērā „Dinamo” negaidīti sekmīgo sezonas sākumu, kad uzvaras izdevās izcīnīt arī pret ļoti spēcīgām komandām, „Betsafe” bukmeikeri savās prognozēs paredz, ka „Dinamo” varētu savu punktu bagāžu krietni palielināt. Koeficients uz to, ka „Dinamo” tiks vismaz pie punkta katrā Tālo Austrumu izbraukuma spēlē, ir 4.00. Tāpat “Betsafe” piedāvājumā ir arī koeficients 3.00 uz to, ka dinamieši mājās no izbraukuma pārvedīs vismaz 4 punktus.

Pirms sezonas sākuma „Dinamo” spēlēs pret „Avtomobolist” un „Metallurg” bukmeikeru prognozēs tika izlikta kā ļoti izteikta pastarīte, tās uzvaru nosakot ar koeficientiem, kas lielāki par 5.00, taču Ģirta Ankipāna vadītā komanda apliecinājusi, ka pēc pagājušo sezonu neveiksmēm ir iespējams ceļš tikai augšup. Attiecīgi arī mainījušās „Betsafe” prognozes par tuvākajām spēlēm, un izbraukumā Ķīnā „Dinamo” uzvara, ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus, novērtēta ar koeficientu 2.12.

Kamēr Rīgas „Dinamo” sezonas ievadā ieņem ļoti pagodinošo trešo vietu Rietumu konferencē, „Kunlun Red Star” ir tikusi tikai pie trim punktiem un atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē. Zemāk ir arī „Amur” un „Admiral”, kurām arī pagaidām tikai divi punkti, un tas savā ziņā arī paskaidro bukmeikeru pozitīvo noskaņojumu par „Dinamo” nākamajām spēlēm. Visas trīs Tālo Austrumu komandas tiek pieskaitītas līgas pastarītēm, kamēr Rīgas „Dinamo” ir paveikusi pietiekami daudz, lai vismaz šobrīd no šī statusa izvairītos.

“Betsafe” ir viens no vadošajiem spēļu un izklaides portāliem pasaulē ar īpaši plašu spēļu izvēli un iespaidīgiem vinnestiem. “Betsafe” zīmols pieder Stokholmas fondu biržā kotētajai Betsson AB, kas ir viens no pasaules līderiem interneta azartspēļu nozarē. “Betsafe” darbību Latvijā uzrauga Latvijas Republikas izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija. “Betsafe” atbalsta azartspēļu atbildīgu spēlēšanu un aicina nepārkāpt robežu, kad tās pārstāj būt par izklaidi.

Betsafe Sports
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli