Sāksies Latvijas tenisa čempionāts jauniešiem


public. foto
No 12. līdz 17. augustam Rīgas satiksmes tenisa kortos Mežaparkā norisināsies Latvijas tenisa čempionāts jauniešiem. Šogad čempionātā piedalīsies rekordliels skaits dalībnieku – sacensībām pieteikušies 210 bērnu un jauniešu.

Gandrīz nedēļas garumā vienspēlēs un dubultspēlēs par čempionu titulu cīnīsies jaunie tenisisti vecuma grupās U12, U14, U16 un U18. Pirmajā sacensību dienā 12. augustā tiks aizvadītas kvalifikācijas sacensības, cīnoties par iekļūšanu pamatturnīrā. Pēc tam izslēgšanas kārtībā tiks noskaidroti šī gada labākie jaunie Latvijas tenisisti.

Savus titulus šogad aizstāvēs arī pagājušā gada čempioni – U18 grupā spēlēs Patrīcija Špaka, kura pagājušajā gadā bija U16 vecuma grupas čempione, un šogad jau augstākā vecuma grupā spēlēs arī aizvadītā gada U14 vecuma grupas čempione Laura Plīkša un U12 grupas čempione Nikola Nikolajeva.

“Ikgadēji Latvijas tenisa čempionāts jauniešiem ir nozīmīgākās vietējās sacensības jaunajiem sportistiem. Tā ir iespēja apliecināt savas prasmes un cīnīties par Latvijas čempiona titulu. Tāpat kā pērn, arī šogad vislielākais dalībnieku skaits būs vecuma grupā U12, kas ir sacensību jaunākie dalībnieki,” par gaidāmajām sacensībām stāsta Kārlis Lejnieks, Latvijas tenisa savienības ģenerālsekretārs: “Turnīra norises laikā iespējams novērtēt arī jauno tenisistu izaugsmi laika gaitā no agra vecuma līdz pat pirmajiem soļiem profesionālajā sportā. Priecājamies par pieaugošo jauniešu interesi un rekordlielo dalībnieku skaitu, kas pieteikušies šī gada čempionātam.”

Atbalstot bērnu iesaisti sportā un uzsverot fizisko aktivitāšu nozīmi bērna attīstībā, šogad par Latvijas tenisa čempionāta jauniešiem ģenerālsponsoru kļuvusi King’s College, Britu skola Latvijā, kas ir arī pirmā britu izglītības iestāde Baltijā. “Sports neapšaubāmi palīdz attīstīt un motivēt skolēnu – fiziski un emocionāli vesels ķermenis un prāts veicina gan koncentrēšanās spējas, gan zinātkāri. Sporta nodarbības ilgtermiņā atstāj pozitīvu ietekmi arī uz akadēmiskajiem sasniegumiem, tieši tāpēc ar prieku sadarbojamies ar Latvijas Tenisa Savienību un atbalstām šī gada Latvijas tenisa čempionātu jauniešiem,” savā pieredzē dalās King’s College, Britu skolas Latvijā direktore Adele Stenforda.

Reģistrācija sacensībām noslēdzās 9. augustā. Latvijas tenisa čempionāta jauniešiem ģenerālsponsors ir King’s College, Britu skola Latvijā.

Sponsori: A.C.B., Ceļu Pārvalde, Itera Latvija, Latvijas Gāze, SEB.

Atbalstītāji: Rīgas Satiksmes sporta klubs, Valsts sportam, Latvijas Olimpiskā komiteja, Wilson, Sportland, LSFP, Riga Islande Hotel, VENDEN, Nike.

Latvijas Tenisa savienība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija