Avo Kēls: "Visi 14 spēlētāji var palīdzēt laukumā"


foto: Latvijas Volejbola federācija
Latvijas vīriešu izlase volejbolā atgriezusies mājās pēc divām uzvarām trijās spēlēs Portugālē. Par iegūto un vēl paveicamo stāsta valstsvienības galvenais treneris Avo Kēls.

Portugāles pilsētiņā Vilaflorā Latvijas izlase volejbolā vīriešiem pirmajā draudzības spēlē ar 3:0 uzvarēja Portugāli, otrajā mājinieki piecos setos revanšējās, bet trešajā mačā atkal pārāka ar 3:2 bija Latvijas izlase. Aizvadītās spēles devušas vielu pārdomām Latvijas treneru kolektīvam.

“Izcīnījām divas uzvaras,” bilanci Portugālē savelk Latvijas valstsvienības galvenais treneris Avo Kēls. “Gribējām uzvarēt visās trijās. Katrā spēlē komanda ar tādu domu devās laukumā. Tomēr otrās spēles divos setos ne viss sanāca. Joprojām cīnāmies ar savu servi. Droši vien tai pastiprinātu uzmanību pievērsīsim treniņos.”

Viens no uzdevumiem pirms pārbaudes spēlēm ar Portugāli bija tikt skaidrībā ar sākuma sastāvu, jo arī Eiropas līgā sastāvs tika plaši variēts. Turklāt šobrīd daži spēlētāji ir nomainījušies. “Visi 14 spēlētāji, kas bija Portugālē, var spēlēt un iziet laukumā uz maiņu, ja tas būs vajadzīgs,” pozitīvo atzīmē Kēls. “ Ir astoņi – deviņi spēlētāji, kas, ja nekas neatgadīsies (trīsreiz nospļaujas. - LVF Preses dienests), droši vien spēli sāks pamatsastāvā. Vārdus vēl nesaukšu, taču komandā droši vien to jau paši nojauš. Rezerves mums ir labas, un milzīgas starpības spēlētāju meistarībā starp nosacīto pamatsastāvu un rezervēm nav – kāds ir labāks blokā, kāds – servju uzņemšanā vai uzbrukumā. Vīzija ir. Pagaidām esmu apmierināts. Tikai aizsardzībā Eiropas līgā spēlējām labāk. Iespējams, ka tās vēl ir lielās slodzes sekas. Arī laika apstākļi ir ietekmējuši – gan karstums Latvijā, gan Portugālē, kur gaisa temperatūra ir tuva 40 grādiem.”

Latvijā savainojuma dēļ palikušais cēlājs Edvīns Skrūders arī jau atsācis fiziskās nodarbības.

Gatavojoties Eiropas meistarsacīkšu atlases turnīram augusta vidū, vēl paredzētas divas pārbaudes spēles ar Zviedriju. Tās notiks 7. un 8. augustā Sporta namā “Daugava”.

 

Eiropas čempionāta kvalifikācija

Kalendārs

15.08.2018. 19:00 Izraēla – Latvija Raanana

19.08.2018. 19:00 Latvija – Igaunija Rīga

05.-06.01.2019. Igaunija – Latvija

09.01.2019. Latvija – Izraēla

Latvijas Volejbola federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli