"ERGO Open" pirmoreiz norisināsies Cēsīs!

"ERGO Open 2018" piektais posms norisināsies Cēsīs, kas Latvijas čempionāta posmu pludmales volejbolā uzņems pirmoreiz. Cēsnieki jutīs līdzi vīriešu duetiem, kas cīnīsies par 2000 eiro lielo balvu fondu. Kā ierasts, līdztekus aizraujošu spēļu vērošanai skatītājiem būs iespēja piedalīties konkursos un iegūt atbalstītāju sagādātas balvas.

Šajā “ERGO Open” posmā piedalīsies 22 dueti, kas ir mazāk nekā iepriekšējā “ERGO Open 2018” posmā Jūrmalā, taču tas saistīts ar daudzu citu nozīmīgu pludmales volejbola sacensību norisi šajā nedēļā, kuros piedalās Latvijas sportisti– piecu zvaigžņu pasaules tūres posms Gštādā (Šveice), pasaules U-19 čempionāts Naņdzinā (Ķīna), pasaules studentu meistarsacīkstes Minhenē un EEVZA posms pludmales volejbolā vīriešiem Pērnavā. Tāpēc kvalifikācijas sacensību sietā sestdien tiks izsijāti tikai seši pāri, dodot visiem cerības uz dalību pamatturnīrā..

Sestdien Cēsu pilsētas stadionā sāksies arī pamatturnīra spēles. Uz daļu no 2000 eiro balvu fonda noteikti pretendēs iepriekšējā posma vicečempioni Toms Šmēdiņš un Haralds Regža (abi – „Bloks”). Jūrmalas posma uzvarētājs Mihails Samoilovs šoreiz spēlēs kopā ar savu pārinieku Kristapu Šmitu (abi – „Bloks”), ar kuru veidos duetu arī pēc Eiropas U-22 čempionātā Jūrmalā, kurš norisināsies pēc divām nedēļām. Tāpat Eiropas U-22 čempionātam Cēsīs gatavosies Jānis Jansons un Aleksandrs Nasonovs. Ar iepriekšējā posmā iegūto 4. vietu noteikti negribēs samierināties Latvijas Universitāte/”O-Sands” pārstāvji Matīss Gabdulļins un Arnis Reliņš, bet Rihards Finsters („Bloks”) šoreiz virsotnes mēģinās sasniegt kopā ar Reini Andersonu („„Beach Box” „Gepardi”). Un tie nebūt nav visi pretendenti uz medaļām Cēsīs. Lai sasniegtu lieliskus rezultātus un godalgas, ļoti noderīgs būs skatītāju atbalsts. Savukārt par pašiem skatītājiem ir padomājis čempionāta ģenerālsponsors apdrošināšanas sabiedrība ERGO, sarūpējot dažādas balvas.

Pirms Cēsu posma Klubu vērtējumā vadībā ar 1474 punktiem nostiprinājies Ventspils Pludmales volejbola klubs „Bloks”, kuram ar 120 punktu atstarpi seko Latvijas Universitāte/”O-Sands”. 3. vietā joprojām Sporta klubs „Ķeizarmežs” (704 p.), ceturtajā – „Beach Box” Gepardi” (504 p.), piektajā – “Gerardo's Toys”.

Šosezon Latvijas čempionātā “ERGO Open 2018” pludmales volejbolisti sacenšas sešos posmos un finālā. Vīriešu un sieviešu duetu spēles vēl varēs vērot Ventspilī, kā arī čempionāta finālā, kas norisināsies Jūrmalas pludmales centrā nedēļu pēc Eiropas U-22 čempionāta, t.i., no 3. līdz 5. augustam.

Jau sesto gadu aizraujošu čempionāta norisi palīdz nodrošināt Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Čempionātu atbalsta Ventspils, Alūksnes, Saulkrastu, Jūrmalas un Cēsu pilsētas domes.

Ieeja uz visām “ERGO Open 2018” spēlēm ir BEZ MAKSAS, tāpēc ikviens līdzjutējs aicināts klātienē izbaudīt augsta līmeņa pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos.

Vairāk informācijas par ERGO OPEN turnīriem: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols

 

 

Latvijas Volejbola federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli