Maira Brieža, Oleksandra Usika un Murata Gasijeva boksa cīņas varēs skatīties kafejnīcās, viesnīcās un restorānos...


foto;parlegalusaturu.lv
Maira Brieža, Oleksandra Usika un Murata Gasijeva boksa cīņas varēs skatīties kafejnīcās, viesnīcās un restorānos, kuras būs iegādājušās nepieciešamo licenci

Tuvojoties iespaidīgam notikumam sportā – boksa cīņai starp Mairi Briedi un Brendonu Delorjē, kā arī Oleksandra Usika un Murata Gasijeva, kura šī gada 21. jūlijā tiks translēta tiešraidē, biedrība "Par legālu saturu" aicina komersantus atcerēties, ka šī sporta notikuma rādīšanai publiskā telpā ir nepieciešams iegādāties licenci no cīņas translācijas oficiālā nodrošinātāja.

Biedrības “Par legālu saturu” mērķis ir sekmēt TV tiesisku (legālu) pārraidi Latvijas teritorijā, aktīvi ierobežojot TV pārraižu un filmu izplatīšanu bez ražotāja vai piegādātāja atļaujas. Līdz ar to biedrība vēlas vērst uzmanību, ka 21. jūlijā Maira Brieža un Brendona Delorjē, kā arī Oleksandra Usika un Murata Gasijeva boksa cīņas pārraidīšanas tiesības Latvijas teritorijā ir iegādājusies video platforma “Viaplay”. Attiecīgi, lai šo cīņu varētu rādīt publiskās vietās vai lietot komerciālos nolūkos, juridiskām personām ir nepieciešams iegādāties licenci no oficiālā cīņas translētāja “Viaplay”.

Pieteikties licences saņemšanai var līdz 2018. gada 12. jūlijam.

Daces Kotzevas citāts: „Fakts, ka bāru, kafejnīcu, sporta kompleksu, un visu citu publisko vietu komersanti jau aktīvi iegādājas gaidāmā boksa mača licences ir ļoti iepriecinošs. Tas nozīmē, ka Latvijas publisko vietu komersantu tiesiskā kultūra ir būtiski palielinājusies, un atgādinājumam par sporta notikuma pārraidīšanas licences iegādi ir vairs tikai informatīvs ne brīdinošs raksturs. Jādomā, ka līdzjutējiem sagādātā vilšanās, kad, policijai konstatējot, nelikumīgu mača pārraidi nākas to pārtraukt, un uzsākt administratīvā soda procedūru ir pagātne, un 21. jūlijā šādu precedentu nebūs!”

Papildu informāciju par licences iegūšanu, un citiem nosacījumiem var iegūt sazinoties ar oficiālajiem translācijas nodrošinātājiem “Viaplay” pārstāvjiem, rakstot uz e-pastu: info@viaplay.lv

Komersanti un juridiskās personas, kas publiskās vietās vai komerciālos nolūkos rādīs šo boksa cīņu bez iegādātās licences no oficiālā translētāja, var tikt administratīvi sodīti par Autortiesību likumā noteikto autortiesību objektu izmantošanu bez atbilstošas atļaujas vai licences.

Par publiskām telpām tiek uzskatīti bāri, restorāni, viesnīcas, sporta zāles, atpūtas kompleksi, veikali un citas publiskas telpas.

Par biedrību „Par legālu saturu!”

Biedrība „Par legālu saturu!” dibināta 2015. gada 7. oktobrī. Tās dibinātāji ir TV pakalpojumu sniedzēji un audiovizuālā satura ražotāji: SIA „Lattelecom”, SIA „Baltcom”, ĀKF „AS TV PLAY BALTICS LATVIJAS FILIĀLE”, SIA „Baltijas Mediju Alianse” un SIA “Forum Cinemas”, biedri: mobilo sakaru operators SIA “BITE Latvija”, SIA “ACME FILM”, orbitālo satelītu operators SES ASTRA AB, Latvijas Izpildītāju un Producentu Apvienība (LaIPA), Cinamon Holding, “WIDE MEDIA” LLC, SIA “Dautkom TV”, SIA “Ostkom” un Latvijas autoru biedrība „Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūra/Latvijas Autoru apvienība (AKKA/LAA)”.

 

Biedrība “Par legālu saturu”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli