"Mans maratons" Lattelecom Rīgas maratona tiešraides visas dienas garumā no Bastejkalna.

Svētdien, 20.maijā, četrās tiešraidēs no Bastejkalna LTV sekos līdzi Lattelecom Rīgas maratona norisei, kurā pulcēsies vairāk nekā 30000 tūkstošu skrējēju no 70 valstīm, savukārt improvizētā studijā Bastejkalnā Dagmāra Legante - Celmiņa un Reinis Ošenieks ieskatīsies svarīgākajos skriešanas svētku notikumos.

“Mēs nesekosim līdzi tam, cik ātri kurš noskrien, kāds kuram pulss un cik daudz kurš uzlabojis savu iepriekšējā gada sniegumu, mēs uz Lattelecom Rīgas maratonu skatīsimies kā uz skriešanas svētkiem, kurus trasē un ap to svin dažādi - skrējēji skrien, pārvar sevi un svin savus spēkus, raksturu, mērķtiecību. Šis visa sagatavošanās gada garumā ir nopietns maratons arī pašiem organizatoriem, un viņiem 19. un 20. maijs ir finiša taisne, svētku kulminācija - arī viņi svin savu mērķtiecību un savu darbu. Tāpat svin visi atbalstītāji - dziedātāji, dejotāji, brīvprātīgie - tā ir tāda īsta kopā būšanas svētku sajūta, kurā man ir milzīgs prieks piedalīties,” saka tiešraižu vadītāja Dagmāra Legante - Celmiņa. Pie Dagmāras un Reiņa Bastejkalna studijā viesos nāks dažādi cilvēki - gan skrējēji, gan organizatori, gan brīvprātīgie, kurus vadītāji aicinās dalīties savos iespaidos par maratonu, par to, kā viņi to redz un katru gadu piedzīvo.

Lattelecom Rīgas maratons trasē dosies arī divi LTV sporta žurnālisti Andris Auziņš un Raimonds Gekišs, kuri būs kopā ar dalībniekiem interesantākajos trases punktos - Dziesmu un deju svētku koru alejā, pie Simtgades goda sardzes pie Brīvības pieminekļa un karogu alejā pie Ministru kabineta. Savukārt 11. Novembra Krastmalā mūsu žurnālistiem pievienosies Musiqq, Mesa un Intars Busulis.

Lattelecom Rīgas maratonā simtgades svētkus varēs izskriet 19. - 20.maijā, bet kopā ar svinētājiem tiešraidēs LTV1 un replay.lsm.lv vērot 20.maijā 9:30 – 10:00, 11:00 - 11:30, 13:30 - 14:00, 15:30 - 16:00.

 

Latvijas Televīzija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija