Trešdien sāks tirgot biļetes uz Eiropas līgas spēlēm


foto: Latvijas Volejbola federācija
Latvijas vīriešu izlase šogad pēc 11 gadu pārtraukuma atkal cīnīsies Eiropas līgā. Biļetes uz trim Latvijas valstsvienības mājas spēlēm maija beigās un jūnija sākumā varēs iegādāties, sākot no trešdienas, 18. aprīļa.

Pēc 11 gadu pārtraukuma Latvijas vīriešu izlase volejbolā piedalīsies Eiropas līgas sacensībās. Šogad tā būs Eiropas Sudraba līga, kurā sacentīsies astoņas komandas, kuras sadalītas divās grupās. Kopā ar Latviju grupā iekļauta Austrija, Kosova un Maķedonija, kas kā finālturnīra rīkotāja jau nodrošinājusi dalību spēlēt finālčetriniekā.

Jau iepriekš Latvijas izlases galvenais treneris Avo Kēls ir izteicies, ka “galvenais mērķis Eiropas līgas spēlēs būs pēc iespējas labāk sagatavoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, kura divas pirmās spēles – viesos ar Izraēlu un savā laukumā ar Igauniju – notiks augusta vidū. Tomēr gribam labi nostartēt arī Eiropas līgā – vispirms iekļūt finālčetriniekā, bet pēc tam pacīnīties par uzvaru Sudraba līgā.

“Eiropas līgas spēles Latvijā notiks Daugavpilī un Jelgavā, jo vēlamies popularizēt volejbolu Latvijas reģionos,” par spēļu vietu izvēli saka Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretārs Edgars Zaiženijs. “Daugavpils un Jelgava ļoti gribēja organizēt šīs spēles. Tāpēc šogad Rīgā Eiropas līgas sacensības nenotiks.”

Gaidāms, ka Latvijas izlasi Eiropas līgas turnīrā pārstāvēs visi spēcīgākie šā brīža Latvijas volejbolisti. Biļetes uz trim izlases mājas spēlēm, sākot ar trešdienu, 18. aprīli, varēs iegādāties internetā pārdošanas portālā www.bezrindas.lv, kā arī spēļu norises vietās.

 

 

 

Latvijas Volejbola federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija