Olimpiskā centra "Ventspils" dabīgā zālāja futbola laukums sazaļojis kā pirmais Baltijā


foto;www.ocventspils.lv
Šo svētdien, 15.aprīlī plkst. 15.00 uz Ventspils centrālā futbola laukuma notiks SynotTip virslīgas 3.kārtas spēle starp futbola klubu "Ventspils" un Liepāja/Mogo. Šī spēle īpaša ar to, ka tā notiks uz dabīgā zālāja futbola laukuma, kurš sezonai sagatavots kā pirmais Baltijā.

Centrālais futbola laukums ar dabīgā zālāja segumu iepriekšējos gados atzīts par vienu no labākajiem Latvijā un var lepoties ar to, ka ik gadu kā viens no pirmajiem ir sagatavots sezonai. Šogad tas izdevies īpaši agri, jo futbola laukuma sagatavošanā izmantota speciāla pieeja – izmantota apsildes sistēma, kas ir atkausējusi zemes kārtu 15 cm dziļumā un veicinājusi zālāja veģetācijas ātrāku norisi, un ģeotekstila audums, kas pārklāts zālājam, veidojot siltumnīcas efektu.

Olimpiskā centra “Ventspils” centrālais futbola laukums izbūvēts 1999.gadā un šobrīd ir vienīgais apsildāmais futbola laukums Latvijā.

Šajā sezonā futbola kluba “Ventspils” spēļu apmeklētājiem, kuri iegādāsies ieejas biļetes, būs iespēja iegūt dažādas balvas, bet kā galvenā balva paredzēta automašīna. Sīkāku informāciju atradīsiet mājas lapā www.fkventspils.lv. Tiekamies futbolā!

 

 

 

SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija