Par Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretāru apstiprināts Edgars Zaiženijs


Edgars Zaiženijs
Latvijas Volejbola federācijas (LVF) valde vienbalsīgi apstiprinājusi jauno federācijas ģenerālsekretāru - Edgaru Zaiženiju.

Viens no nozīmīgiem faktoriem, kāpēc valde apstiprinājusi Edgaru Zaiženiju par federācijas ģenerālsekretāru, bijusi kandidāta daudzu gadu garumā esošā saistība ar volejbolu un ilggadējā pieredze konkrētajā sporta veidā.

Atis Sausnītis, LVF prezidents: “Edgars savulaik bijis profesionāls sportists, gan arī volejbola komandas treneris, bet kopš 2015. gada aktīvi strādā federācijā kā pludmales volejbola koordinators.

Esmu priecīgs, ka viņš izvēlējās savu karjeru turpināt saistīt ar volejbolu, piedāvājot mums arī turpmāko volejbola attīstības redzējumu. Šo gadu laikā Edgars ir apliecinājis sevi kā darītāju, kurš spēj ieceres realizēt dzīvē, mērķtiecīgi sasniegt plānoto un motivēt komandu.”

Edgars Zaiženijs, LVF ģenerālsekretārs:Volejbolā jūtos kā zivs ūdenī. Un tā ir patiesība, jo visas manas aktīvās sporta gaitas un šī brīža darbs ir saistīts tikai ar šo sporta veidu.

Man ir redzējums, kā turpmāk Latvijā attīstīt volejbolu, ko esmu prezentējis LVF valdei un federācijas komandai. Jāuzsver, ka šī gada janvāra beigās atklātajā Valdes sēdē tika izskatīta Darba grupas izstrādātā volejbola stratēģija 2018.-2021. gadam, kā arī nolemts to virzīt apstiprināšanai nākamajā LVF biedru kopsapulcē. Mūsu primārais uzdevums ir šo stratēģiju realizēt dzīvē.

Pirmā mēneša viena no prioritātēm ir valsts reģionu apciemošana, tiekoties ar LVF biedriem, apmeklējot sporta skolas utt. Man ir būtiski personīgi zināt katru biedru; viņu problēmas un ieceres, lai federācija savu iespēju robežās spētu sniegt atbalstu un realizēt vienotu attīstības stratēģiju.

Lai būtu sasniegumi, jābūt vienotam mērķim un sistēmai, kas palīdzētu atjaunot Latvijas volejbola vārdu gan pašu mājās, gan arī pasaulē. Ja mēs izveidosim šo sistēmu, tad nešaubos, ka panākumi būs.”

 

Par LVF ģeneralsekretāru Edgaru Zaiženiju

Dzimis 1980. gada 27. jūlijā Siguldā.

Kopš 8 gadu vecuma sācis spēlēt volejbolu Siguldā, pēc tam turpinot mācības Murjāņu Sporta Ģimnāzijā. Profesionāli spēlējis kopš 2001. gada, bet kopš 2007.gada sācis strādāt kā trenera asistents volejbola komandā “RTU/Robežsardze”.

No 2015. gada strādā Latvijas Volejbola federācijā par pludmales volejbola koordinatoru.

 

Latvijas Volejbola federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli