Ar rekordlielu dalībnieku skaitu tika aizvadīs "Siguldas kauss 2018"


foto;SIA "Baltijas komunikāciju centrs"
No 1. līdz 4.martam Siguldas Pilsētas trasē norisinājās "Siguldas kauss 2018" kalnu slēpošanā un snovbordā, kas ir tradīcijām bagātākās un senākās kalnu slēpošanas sacensības Latvijā. Šogad "Siguldas kauss" sacensībās piedalījās vairāk nekā 197 dalībnieki 15 vecuma grupās gan no Latvijas, gan kaimiņu valstīm.

Š.g.1.martā Siguldas Pilsētas trasē tika aizvadītas snovborda sacensības, kur dalībniekiem sevi bija jāizaicina milzu slalomā, savukārt 3.martā norisinājās milzu slaloms kalnu slēpošanā, kas bija kvalifikācijas brauciens paralēlajam slalomam, kas norisinājās 4.martā.

Sacensībās tika godināti ne tikai godalgoto vietu ieguvēji, bet arī jaunākais un vecākais sacensību dalībnieks, Kalna karalis un karaliene, kā arī “Kišuro” balvas ieguvējs. Sacensību jaunākā dalībnieka statusu ieguva trīs gadīgā Līva Meldere un vecākā dalībnieka statusu pārstāvēja 78 gadus vecais Aleksandrs Kuzņecovs. Šogad 495 dalībnieki un līdzjutēji piedalījās balsošanā par Kalna karaļa un karalienes titulu. Ar pārliecinošu balsu pārsvaru Kalna karaļa un karalienes titulu ieguva Roberts Beikmanis un Laura Bišere. Savukārt “Kišuro” balva par neveiksmīgāko kritiena tika piešķirta Jānim Siliņam.

Pasākuma laikā tika ievērotas gan iemīļotas sacensību tradīcijas, gan ieviestas jaunas – svinīgā atklāšanas parāde, nakts brauciens ar lāpām, motociklu kalnā braukšanas šovs un gada lielākā “Aprés-Ski” ballīte.

foto;https://failiem.lv/u/h9bbncnv

SIA “Siguldas Sporta serviss”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli