Latvijas badmitnona fedeŗacija kā pirmā pievienojas valsts programmai "3+ Ģimenes karte"

Latvijas badmintona federācija ir pirmā no Latvijas sporta federācijām, kas pievienojusies valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm "3+ Ģimenes karte", kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds. Turpmāk bērni no daudzbērnu ģimenēm saņems Latvijas badmintona federācijas spēlētāju licences bezmaksas, kā arī saņems 50% atlaide no dalības maksas Latvijas badmintona reitinga turnīros.

Līgums starp Sabiedrības integrācijas fondu un Latvijas badmintona federāciju tika publiski parakstīts 11.janvārī. To parakstīja Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds un Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Aija Bauere.

Atsauce uz Latvijas badmintona federācijas un Sabiedribas intregrācijas fonda vienošanas ir iestrādāta arī Latvijas badmitnona reitinga nolikumā, nosakot, ka Latvijā notiekošo reitinga turnīru organizētājiem ir saistoša LBF un Sabiedrības integrācijas fonda vienošanās par atlaides piemērošanu programmā "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte””.

Daudzbērnu ģimenes bērmiem tupmāk tiks pišķirta 50% atlaide no Latvijas badmintona reitinga turnīra dalības maksas, bet vecākiem tiek piemērota 33% atlaide.

Daudzbērnu ģimenes bērni tupmāk Latvijas badmintona reitinga sistēmā tiks licencēti bezmaksas, bet vecākiem tiks piemērota 50% atlaide. Atgādinām, ka Latvijas badmintona federācijas spēlētāja gada licence maksā 10 eiro, bet jauniešiem līdz 18 gadu vecumam 5 eiro, savukārt turnīra vienreizēja licence pieaugušajiem 2 eiro, bet jauniešiem 1 eiro.

2017.gadā Latvijas badmintona reitinga sistēmā tika reģistrēti 400 spēlētāji ar gada licencēm, bet reitinga ID numuri ir piešķirti jau vairāk nekā 1400 spēlētājiem. 2017.gadā notika 76 Latvijas badmintona reitinga turnīri, kurus piedalījās 726 Latvijas badmintona spēlētāji.

“Mēs esam lepni par to, ka esam pirmā sporta federācija, kura ar šādu zīmīgu soli cenšas palīdzēt Latvijas daudzbērnu ģimenēm. Badmintonu jau šobrīd spēlē ļoti daudz bērnu no daudzbērnu ģimenēm. Reitingā ir atrodami gan trīs Vārnas no Talsiem, gan septiņi Jaunslavieši no Valkas, kā arī vēl daudzas ģimenes ar vienu vai diviem badmintonu spēlējošiem bērniem. Nedomāju, ka šie pāris ietaupītie eiro padarīs šīm ģimenēm dzīvi daudz vieglāku, taču esmu pārliecināts, ka tā ir patīkama sajūta, ka kāds šādi novērtē to lielu darbu, kuru šīs ģimenes ir uzņēmušās,” stāsta Kristians Rozenvalds, kurš arī pats ir trīs bērnu tēvs.

“Šī ir ļoti apsveicama sporta federācijas iniciatīva! Paldies Latvijas badmintona federācijai par šo piemēru! Ļoti valstisks un sociāli atbildīgs solis. Mēs nevaram to uzspiest parējām federācijām, taču mēs varam domāt par papildinājumiem kritērijos valsts naudas pieprasījumiem par tautas sporta aktivitātēm, piešķirot papildus punktus federācijām, kuras rīkojas šādi,” komentē Latvijas sporta federācijas padomes priekšsēdētājs Einārs Fogelis.

“Sports ir ļoti dārgs, tāpēc esam tik gandarīti par šādu Latvijas badmintona federācijas iniciatīvu. Mēs esam par kuplām un sportiskām ģimenēm,” parakstot vienošanos teica Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Aija Bauere.

Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpo arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Šīs kartes īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.

Preses relīzes autors: "Latvijas Badmintona federācija"

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija