Horvāti trāpa pa stabu, nosargā pārsvaru un brauks uz Pasaules kausu

Vietu 2018. gada Pasaules kausā šovakar garantēja Horvātijas izlase, kas izbraukumā cīnījās neizšķirti 0:0 pret Grieķijas futbolistiem. Viesus apmierināja rezultāts, jo savā laukumā sāncenšus izdevās sakaut ar 4:1.

Lai gan laukuma saimnieku izredzes atspēlēties bija minimālas, gaisotne jau no pirmās minūtes bija saspringta, un situāciju vēl nokaitētāku padarīja nepiešķirtā pendele uz horvātu vārtiem. Pēc centrējuma no kreisās malas Hosē Zeka devās pakaļ bumbai un pēc sadursmes ar pretinieku nonāca uz zāliena, tomēr tiesneša svilpe klusēja, kaut atkārtojumā bija redzams, ka varēja piešķirt 11 metru soda sitienu.

Pēc standartsituācijas labā sitiena pozīcijā nonāca centra aizsargs Sokratis, bet viņa sitiens lidoja mazliet garām apakšējam stūrim. Grieķijas izlasei pirmā puslaika turpinājumā neizdevās izveidot labāku iespēju, lai gan mājiniekiem piederēja milzīgs pārsvars bumbas kontrolē – 62%. Tikmēr horvāti izdarīja vairāk sitienu un radīja labāko momentu pirmajās 45 minūtēs.

Divas minūtes pirms pārtraukuma Ivans Perisičs tika pie netraucēta sitiena no 23 metriem un mērķēja tālajā devītniekā. Sitiens bija varens, bet grieķiem palīdzēja mājas sienas – bumba atdūrās pret vārtu stabu un lidoja atpakaļ laukumā. Tādējādi pirmajā puslaikā nevienai komandai neizdevās izdarīt sitienu vārtu rāmī – 0:0.

Protams, grieķi arī otrajā puslaikā turpināja laimi meklēt uzbrukumā. Viņiem izdevās bumbu kontrolēt arī pretinieku laukuma pusē, taču saspēle visbiežāk apstājās vēl pirms soda laukuma sasniegšanas. Horvātu vārtiem izdevās pietuvoties tikai retos gadījumos, un arī tad Jaņņa Janniota piespēle gar vārtiem palika bez adresāta.

Ulvis Brože

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija