Pārventas sporta kompleksā noris apjomīgi rekonstrukcijas un būvniecības darbi

Šī gada pavasaris Pārventā sagaidīts ar ievērojamiem rekonstrukcijas un būvniecības darbiem sporta objektos, kas iepriecinās sportiskos Pārventas iedzīvotājus. Pārventas sporta kompleksā top jauna, ilgi gaidīta, atlētikas un fitnesa zāle un tiek mainīts mākslīgais futbola lakuma segums.

No aprīļa sākuma Pārventas futbola laukums ir slēgts sporta nodarbībām, jo futbola laukuma vecais segums tiek mainīts uz pēdējās paaudzes mākslīgo segumu, kā arī tiek labiekārtota stadiona apkārtne. Jaunākās paaudzes mākslīgo segumu Olimpiskajam centram „Ventspils” dāvina Latvijas Futbola federācija. Pārventas futbola laukumam iegādāti arī jauni laukuma centrālie vārti, pārvietojamas spēlētāju novietnes, jauni pārvietojamie jauniešu 2x3m vārti un elektronisks rezultātu tablo. Tiks atjaunoti ap laukuma esošie bumbu uztverošie tīkla žogi un izgatavota jauna bumbu atsitiena siena, ko jaunie futbolisti varēs izmantot treniņu nodarbību vajadzībām. Tāpat tiks pārbūvēta un uzlabota esošā apgaismojuma sistēma un sakārtota futbola stadiona teritorija.

Pārventas mākslīgā seguma futbola stadionā norisinās Futbola akadēmijas „Cerība” spēles, bērnu, jauniešu treniņnodarbības un spēļu turnīri. Pateicoties Ventspils pilsētas pašvaldības dotācijām, futbola stadionu noteiktos laikos bez maksas izmanto tie iedzīvotāji, kuri vēlas nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm drošā un sakoptā vidē.

Plānots, ka rekonstrukcijas darbi ilgs līdz 20.maijam, bet jau 23.maijā, svinīgā pasākumā tiks atklāts rekonstruētais futbola stadions.

SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana