Ziņas | Sports


Lielākais rudens skrējiens We Run Riga: Rīgas ielas piepildīs ap 10  000 skrējēju un nūjotāju, kopumā pieveicot 79 600 k

Lielākais rudens skrējiens We Run Riga šogad notiks divu dienu garumā – 9. un 10. septembrī, Rīgā, 11. novembra krastmalā, sagādājot neaizmirstamus izaicinājuma pilnus brīžus lieliem un maziem skrējējiem un nūjotājiem. Pirmo reizi skrējiena vēsturē šogad sacensību dalībnieki savus spēkus var izmēģināt arī pusmaratona distancē.

Mājas Eiropas čempionātā Graudiņa un Kravčenoka turpina bez zaudējumiem

Mājas Eiropas čempionātā Graudiņa un Kravčenoka turpina bez zaudējumiem.

Majoros turpinās Eiropas čempionāts pludmales volejbolā, kur piedalās arī astoņi mūsu dueti. Pērnā gada Latvijas čempiones Alise Lece un Marta Ozoliņa šodien piekāpās austrietēm Štefānijai Švaigerei / Katarīnai Šicenheferei (0-2). Sacensību turpinājumā šī gada Latvijas čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka apspēlēja polietes Kingu Kolosinsku un Jagodu Gruščinsku (2-0).

Samoilovs un Šmēdiņš neticami atspēlējas trešajā setā un svin otro uzvaru

Jūrmalā notiekošo Eiropas čempionātu pludmales volejbolā ar divām uzvarām sācis Latvijas vadošais duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, savukārt Mārtiņam Pļaviņam un Haraldam Regžam pirmajā dienā pa vienam panākumam un vienai neveiksmei.

Samoilovs un Šmēdiņš izcīna Latvijai pirmo uzvaru Eiropas čempionātā

Jūrmalā Eiropas čempionātā pludmales volejbolā Latvijai pirmo uzvaru sarūpējuši Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš - divu setu uzvara pret Turcijas pārstāvjiem Muratu Giginoglu un Hasanu Mermeru. Tikmēr Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža atzina itāļu Ranjēri/Karambulas pārākumu.

Eiropas čempionāts Jūrmalā: cik augstu tēmēs Latvijas pludmales volejbolisti?

Trešdien, 16. augustā, Jūrmalā sācies Eiropas čempionāts pludmales volejbolā. Latvija pirmo reizi uzņem šāda līmeņa turnīru pludmales volejbolā un cer, ka līdz panākumiem izdosies aizsniegties vairākiem no astoņiem Latvijas pārstāvētajiem pāriem. Arī "Betsafe" bukmeikeri atzīst, ka savu skatītāju atbalsts Latvijas pāriem var ļoti palīdzēt un iekļūšana pusfinālā netiek vērtēta kā ļoti mazticams notikums.

Ventspilī norisinās starptautisks svarcelšanas seminārs un treniņnometne

No 14. līdz 19.augustam Sporta namā "Centrs" norisinās starptautisks svarcelšanas seminārs, kurā piedalās 65 treneri un sportisti no deviņām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Itālijas, Dānijas, Īrijas, Islandes, Norvēģijas.

Eiropas čempionāts Jūrmalā startē ar Latvijas duetu zaudējumiem

Eiropas čempionāta finālturnīrs Jūrmalā startējis ar Latvijas pludmales volejbolistu Toma Šmēdiņa un Aleksandra Soloveja, kā arī Edgara Toča un Riharda Finstera zaudējumiem pret vieniem no turnīra favorītiem.

Jūrmalā aizvadīts VI starptautiskais šaha turnīrs "Rudaga–Kaissa"

No 4. līdz 7. augustam viesnīcā "Semarah hotel Lielupe" Jūrmalā norisinājās VI šaha turnīrs "Rudaga–Kaissa 2017", kurā piedalījās 115 jauno šahistu no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Zviedrijas, Krievijas, Švieces un Izraēlas.

Niks Podosinoviks pievienojas Eiropas badmintona ekselences centram Dānijā

Eiropas badmintona ekselences centrā, kas sāks darboties Dānijas pilsētā Holbaekā no 2017.gada 1.septembra, kopā ar citiem Eiropas badmintona talantiem uz Olimpiskajām spēlēm Tokijā gatavosies arī Latvijas spēcīgākais badmintona spēlētājs Niks Podosinoviks.

Skaistu vārtu guvumu mačā ''Dinamo'' apspēlē Kazaņu un turpina nevainojami

Veiksmīgi Latvijas Dzelzceļa kausa turnīru turpina tā saimniece Rīgas ''Dinamo'', kas šodien ar rezultātu 3:1 apspēlēja Zinetulas Biļaļetdinova vadītos Kazaņas ''Ak Bars'' hokejistus. Uzvaras vārti Aleksandra Jerofejeva kontā. Panākums rīdziniekiem ļāva iekļūt turnīra finālā.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  tenti