Ziņas | Sports


Jelgavai un Rīgai cīņa ar tiešo konkurenti, bet uz Jēkabpili dosies jaunie murjānieši

Rīgas un Jelgavas volejbolistiem nedēļas nogalē svarīgas spēles savā laukumā, dalot sesto vietu ar Tallinas "TalTech". Visas trīs komandas turnīra tabulā satilpst divu punktu robežās. Jēkabpilī "lūši" rīkos jau ierasti siltu sagaidīšanu, šoreiz – jaunajiem murjāniešiem, bet ne mazāk interesantas cīņas ar latviešu piedalīšanos gaidāmas arī labāko Igaunijas komandu starpā.

Pasaules čempions Uģis Gross atgriežas badmintonā

Badmintonu spēlēt pēc 35 gadu pārtraukuma ir atsācis Pasaules čempions ūdens motosportā Uģis Gross. Viņš savulaik 10-13 gadu vecumā badmintonā trenējās Ozolniekos, sākumā pie trenera Žaņa Poļa, vēlāk pie Gunāra Meinharda. Pēc tam notikusi liktenīgā pievēršanās ātrumlaivām, taču tagad Uģis Gross ir atsācis spēlēt badmintonu Ozolniekos un Emburgā.

Olimpiskā BMX sezona februāra pirmajās dienās startēs ar PK posmiem Austrālijā

1. un 2. februārī Austrālijas pilsētā Šepartonā ar pirmajiem diviem UCI Pasaules kausa superkrosā posmiem tiks dots starta šāviens olimpiskajai BMX sezonai. Pirmajiem posmiem no Latvijas sportistiem pieteikti – Kristens Krīgers, Helvijs Babris, Mikus Strazdiņš, Vineta Pētersone un Vanesa Buldinska.

Latvijas badmintona Gada balvas saņem Reinis Krauklis un Jekaterina Romanova

Sestdien, 2020.gada 18.janvārī Apšuciemā notika Latvijas badmintona Gada balvas pasniegšanas ceremonija. Balvu kā 2019.gada spēlētājs un spēlētāja saņēma Reinis Krauklis un Jekaterina Romanova. Zīmīgi, ka abi šie spēlētāji pirms tam tik godināti arī kā Latvijas reitinga līderi 2019.gadā gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs.

"Lūši" piecos setos piekāpjas Pērnavā, Caics uzvar čempionus

"Credit24" Meistarlīgā šonedēļ saistošākā bija šodienas cīņa Pērnavā, kur mājinieki piecos setos pārspēja "Jēkabpils Lūšus". Savukārt cēlāja Arta Caica pārstāvētā "Saaremaa VK" šodien Kuresārē sagrāva līgas čempioni un šīs sezonas Igaunijas kausa ieguvēju "Bigbank Tartu".

Bukmeikeri sagaida Sevastovas un Ostapenko panākumus Austrālijā

20. janvārī sāksies viens no tenisa sezonas svarīgākajiem turnīriem "Australian Open", kas šoreiz Melburnā tiek sagaidīts ar plašiem ugunsgrēkiem visā valstī. Sieviešu turnīrā Latviju pārstāvēs Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko, un augstu tiek vērtēta iespēja, ka vismaz viena no viņām parūpēsies par Latvijas pārstāvniecību turnīra trešajā vai pat ceturtajā kārtā.

Latvijas vīriešu izlasei lielākais kāpums CEV rangā

Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) jaunākajā izlašu rangā Latvijas vīriešu izlase pakāpusies par piecām vietām un ieņem 23. vietu, bet sieviešu izlase uz augšu tikusi par vienu vietu, dalot 30. vietu rangā.

LFF un LTFA paraksta jaunu sadarbības līgumu

Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks un Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidents Vadims Ļašenko pirmdien, 13. janvārī, parakstīja abu organizāciju sadarbības līgumu par telpu futbola virslīgas, 1. līgas čempionātu, kā arī Latvijas kausa izcīņas organizēšanu. Sadarbības līgums noslēgts uz trim gadiem.

Buividam 17 punkti vērtīgā uzvarā Šveicē, bet Krastiņa trenētais klubs iekļūst Ukrainas kausa ceturtajā kārtā

Virknē Eiropas valstu vēl atpūšoties pēc Jaunā gada sagaidīšanas, pārējās labi panākumi latviešu pārstāvētajām komandām. Edvarts Buivids palīdzēja apspēlēt vicelīderus Šveicē, Krastiņa trenētā Ļvivas vienība Ukrainas kausa izcīņā sasniegusi IV kārtu, trīs panākumus Somijā izcīnījusi Markusa Cielava pārstāvētā "Savo Volley". Uzvara arī Atvaram Ozoliņam Itālijas 3. līgā, kā arī latviešu pārstāvētajiem sieviešu klubiem Austrijā un Somijā.

"Credit24" Meistarlīgā šonedēļ toni noteica Igaunijas klubi

"Credit24" Meistarlīgā šonedēļ bija četri Latvijas – Igaunijas klubu dueļi, un visos panākumu svinēja kaimiņi.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli