Ziņas | Sports


LSFP gatavo priekšlikumu kritēriju pilnveidei IZM

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) sadarbībā ar sporta federācijām veikusi padziļinātu analīzi valsts budžeta līdzekļu kritēriju sadales aprēķinā un kopīgi gatavo priekšlikumu Izglītības un Zinātnes ministrijai (IZM).

LOK nosaka galvenās prioritātes LOSF darbam 2021.gadam

Latvijas Olimpiešu sociālā fonda (LOSF) Konsultatīvās padomes 26.oktobra sēdē, piedaloties Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārstāvjiem, tika noteikti galvenie LOSF darba uzdevumi 2021.gadam.

LOK tiešsaistes konferencē par bērnu un jauniešu sportu Latvijā uzsver vecāku lomu

Sportam ir būtiska nozīme bērnu labsajūtas veicināšanā un personības attīstībā, taču, mainoties situācijai Latvijā un pasaulē, arī sporta izglītībai nākas pielāgoties pārmaiņām. Viens gan paliek nemainīgs – vecāku loma un iesaiste bērnu fizisko aktivitāšu veicināšanā. Tā secināja pazīstami sportisti, sporta treneri un pedagogi un veselības eksperti 20. oktobrī notikušajā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) tiešsaistes konferencē "Bērnu un jauniešu sports Latvijā: kāda ir jaunā realitāte?".

Eiropas Vieglatlētikas asociācija meklēs jaunu 2021.gada Eiropas čempionāta norises vietu

Valmieras pilsētas pašvaldība ir informējusi Eiropas Vieglatlētikas asociāciju, ka ir notikušas izmaiņas Jāņa Daliņa stadiona pārbūves darbu izpildes grafikā un rosinājusi iespēju piedāvāt Eiropas komandu čempionāta 2.līgas sacensības rīkot citai pilsētai un stadionam vai pārcelt norises datumu 2021.gada vasarā.

2021. gadā plānotais Eiropas komandu čempionāts vieglatlētikā Valmierā nenotiks

Sakarā ar būvniecības termiņa pagarinājumu Jāņa Daliņa stadionā Eiropas komandu čempionāts vieglatlētikā 2. līgai 2021. gada 19.-20. jūnijā Valmierā nenotiks.

BĒRNU UN JAUNIEŠU SPORTA JAUNĀ REALITĀTE – LOK ON-LINE KONFERENCĒ

Sportam ir būtiska nozīme bērnu labsajūtas veicināšanā un personības attīstībā. Taču kā mainās spēles noteikumi, mainoties situācijai Latvijā un pasaulē? Atbildes uz jaunajiem izaicinājumiem Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) meklēs konferencē "Bērnu un jauniešu sports Latvijā: kāda ir jaunā realitāte?".

Valstī noteikto ierobežojumu dēļ Telpu orientēšanās kausa posms Stūra mājā pārcelts uz 16. oktobri

Pirmais šī gada Telpu orientēšanās kausa posms Stūra mājā, Rīgā, valstī noteikto ierobežojumu dēļ tiek pārcelts no 17. oktobra uz 16. oktobra vakaru. Pieteikšanās posmam pagarināta līdz 15. oktobra plkst. 8:00. Telpu orientēšanās sports ļauj ne tikai pārbaudīt savas orientēšanās prasmes un izveicību, bet arī iepazīt visiem zināmas Rīgas ēkas no jauna skatu punkta. Sacensību dalībnieki sešos plānotajos sacensību posmos startēs sešās meistarības klasēs, kā arī iesācēju grupā, tāpēc Telpu orientēšanās kausā piedalīties aicināti arī cilvēki bez pieredzes orientēšanās sportā. Lai veicinātu sporta veida attīstību, sacensību atbalstītāju lokam šogad pievienojies arī uzņēmums Maxima Latvija.

Šajās brīvdienās tika dots starts vīriešu Nacionālās līgas gan rietumu, gan austrumu divīzijas komandām

Rietumu divīzijas spēles atklāja "VK Ventspils" un jaunpienācēju "VK Skrunda" komandas. Ventspilnieki jau pagājušajā sezonā pierādīja, ka ir viena no vadošajām līderu komandām, kas pierādījās arī šajā mačā - pārliecinoša uzvara ar rezultātu 3:0 (25:16; 25:12; 25:16), neļaujot pretinieku komandai pārsniegt 16 punktu robežu. Ar iegūtiem 14 punktiem, tajā skaitā 4 netveramām servēm, rezultatīvākais bija "VK Ventspils" spēlētājs Matīss Kaņeps.

Šī gada Telpu orientēšanās kausu atklās ar posmu Stūra mājā

Jau šajā nedēļas nogalē, 17. oktobrī, Rīgā norisināsies pirmais šī gada Telpu orientēšanās kausa posms. Šis sporta veids ļauj ne tikai pārbaudīt savas orientēšanās prasmes un izveicību, bet arī iepazīt visiem zināmas Rīgas ēkas no jauna skatu punkta. Pirmais no kopumā sešiem sacensību posmiem notiks Tetera namā jeb Stūra mājā. Sacensību dalībnieki startēs sešās meistarības klasēs, kā arī iesācēju grupā, tāpēc Telpu orientēšanās kausā piedalīties aicināti arī cilvēki bez pieredzes orientēšanās sportā. Lai veicinātu sporta veida attīstību, sacensību atbalstītāju lokam šogad pievienojies arī uzņēmums Maxima Latvija.

Noskaidroti burāšanas sezonas slēgšanas regates "Rudens kauss" uzvarētāji

Ar rekordlielu jahtu skaitu brīvdienās jahtklubā Auda tika aizvadīta rudens lielākā burāšanas regate jūras klases jahtām – "Rudens kauss". Divu dienu spraigās sacensībās uz ūdens par tradicionālajiem ceļojošajiem kausiem cīnījās 44 komandas.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums