Ziņas | Sports


Latvijas volejbola izlase pārsteidz igauņus pirmajā setā, taču piekāpjas Veru ar 1-3

Latvijas valstsvienība ceturtdien pirmajā pārbaudes spēlē ar Igaunijas izlasi rādīja saturīgu sniegumu, uzvarot pirmajā setā un līdz seta beigām neļaujot atslābt igauņiem pārējos setos.

Dāmu volejbola izlase arī trešajā spēlē zaudē igaunietēm, taču uzvar goda setu

Latvijas dāmu volejbola izlase ceturtdien Paidē arī trešajā pārbaudes spēlē zaudēja Igaunijai – 0:3 (15:25, 23:25, 16:25). Pēc nospēlētā trīs setu mača Latvijas izlase gan prata uzvarēt goda setā ar rezultātu 25:20.

Pirmo reizi startēs Baltijas Hokeja Līga

Baltijas Hokeja Līgā gaidāmajā sezonā startēs sešas komandas: "Hockey Punks" (Lietuva), HK "Liepāja" (Latvija), HK "Tartu Valk 494", "Kaunas Hockey" (Lietuva), "Narva PSK" (Igaunija) un HK "MOGO" (Latvija).

Latvijas sieviešu izlase volejbolā pirmajā pārbaudes spēlē zaudē Igaunijai

Ingunas Minusas trenētā valsts sieviešu izlase otrdien Paidē pirmajā no trim pārbaudes spēlēm ar Igauniju zaudēja ar 0-3 (21:25, 21:25, 18:25), uzvarot gūstot ceturtajā papildu setā.

"ERGO Open 2020" Daugavpils posma vēstnese – Eiropas čempione Anastasija Kravčenoka

Ceturtā Latvijas čempionāta "ERGO Open 2020" posma, kas no 7. līdz 9. augustam notiks Daugavpilī, vēstnese Eiropas čempione daugavpiliete Anastasija Kravčenoka. Viņa priecājas, ka Latvijas čempionāta posms ir sasniedzis arī Daugavpili, kur sacensības notiks skaistā vietā un dos iespējas sevi apliecināt talantīgajiem pilsētas volejbolistiem.

Uz spēlēm ar Igauniju Latvijas sieviešu volejbola izlase dosies 18 spēlētāju sastāvā

Ingunas Minusas trenētās valsts sieviešu izlases rindās uz eksāmenu Igaunijā brauc 18 spēlētājas. No 4. līdz 6. augustam Latvijas izlase Paidē aizvadīs trīs pārbaudes spēles ar Igaunijas valstsvienību.

Jelgavā pirmo reizi notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem

8. un 9. augustā Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā, notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U23 grupai.

Notiks Madara Apses skeitborda sacensības

Pilsētas svētku laikā sestdien, š.g. 1.augustā, no plkst. 15.00 Ventspils skeitparkā notiks ventspilnieka un pazīstamā profesionālā skeitbordista Madara Apses organizētas sketiborda sacensības. Ar šīm sacensībām tiks atzīmēta skeitborda attīstības divdesmitgade Ventspilī. Plānots, ka uz pasākumu ieradīsies profesionāli skeitbordisti no Somijas un dažādām Latvijas vietām.

Panākts konceptuāls atbalsts moderna basketbola centra celtniecībai

Kopš 20. gadsimta divdesmito gadu sākuma basketbols ir viens no populārākajiem, kā arī
starptautiskiem sasniegumiem un pasaules līmeņa zvaigznēm bagātākajiem sporta veidiem Latvijā.

Babris savā mājas trasē triumfē "SMScredit.lv BMX čempionāta" otrajā posmā

Aizvadītās nedēļas nogalē Vecpiebalgā norisinājās pašmāju lielākā BMX sacensību seriāla – "SMScredit.lv BMX čempionāta" – otrais posms. Pro Open grupā triumfēja no Vecpiebalgas novada nākušais "MŠA – Valmieras puikas" kluba un "AKSSC Valmiera" sportists Helvijs Babris.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums