Ziņas | Sports


Caica pārstāvētā "Saaremaa VK" Spānijā paveic neiespējamo misiju

Aizvadītajā nedēļā panākumus Eiropas kausu izcīņās izcīnīja divas no trijām latviešu pārstāvētajām komandām, īpaši izceļoties Sāmsalas klubam, kurš CEV Izaicinājuma kausa ceturtdaļfinālā iekļuva pēc uzvaras viesos Spānijā. Francijas čempionātā Egleskalna pārstāvētais Tūras klubs beidzis skrējienu pakaļ līderiem, pašam nostājoties turnīra tabulas galvgalī, bet Krievijā pēc uzvaras par trim vietām turnīra tabulā pakāpās Ņižņijnovgorodas ASK ar Denisu Petrovu ierindā.

Par Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības oficiālo atbalstītāju kļūst SIA Knauf

Sadarbības partnerus vieno vēlme būt līderiem savās darbības jomās, tiecoties pēc visaugstākajiem mērķiem un vairojot labas emocijas.

Volejbolistes "play-off" cīņas Baltijas līgā uzsāk ar zaudējumu

Sestdien Baltijas līgas pirmajās ceturtdaļfināla spēles visas trīs Latvijas komandas – RVS, VK "Jelgava"/LLU un VK "miLATss" –, katra dažādu iemeslu dēļ, piekāpās pretiniecēm trijos setos.

Eiropas Badmintona konfederācija izziņo Yonex Latvia International 2020

Eiropas Badmintona konfederācija ir izziņojusi Pasaules reitinga badmintona turnīra "Yonex Latvia International 2020" nolikumu. Latvijas starptautiskais badmintona turnīrs arī šogad notiks Jelgavā, no 28. līdz 31.maijam, vienlaicīgi ar Jelgavas pilsētas svētkiem, tāpēc šogad turnīrs nevarēs izmantot Zemgales Olimpisko centru un atgriezīsies Jelgavas Sporta hallē, kur turnīrs jau norisinājās no 2016. līdz 2018.gadam.

Noskaidroti sacensību "Maxima jaunatnes kauss" uzvarētāji vieglatlētikā

12. un 13. februārī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā otro gadu notika sacensības "Maxima jaunatnes kauss", kur piedalījās vairāk nekā 640 jaunie vieglatlēti U14 un U16 grupā.

Volejbolistes Baltijas līgā uzsāk "play-off" cīņas

Šonedēļ Baltijas līgā notiks pirmās ceturtdaļfinālu spēles ar triju Latvijas komandu – RVS, VK "Jelgava"/LLU un VK "miLATss" – līdzdalību.

Bogdanovičam 13. vieta Kolumbijas tūres 2. posmā; sezonu iesāks Neilands

Vēlā trešdienas vakarā prestižās Kolumbijas tūres otrajā posmā lielās grupas finiša spurtā Māris Bogdanovičs finišēja 13. vietā, bet Viesturs Lukševics, kurš veica nozīmīgu darba apjomu Bogdanoviča labā, 160 riteņbraucēju konkurencē ierindojās 84. pozīcijā. Ceturtdien jauno sezonu ar "Tour de La Provence" velobrauciena pirmo posmu iesāks pasaules rangā visaugstāk esošais Baltijas valstu šosejas riteņbraucējs Krists Neilands.

Latvijas sieviešu badmintona valstsvienība uzsāk Eiropas čempionātu ar uzvaru pret Portugāli

Latvijas sieviešu valstsvienība ar uzvaru pret Portugāli (3:2) ir uzsākusi dalību Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionātā, kurš no 11. līdz 16.februārim notiek Francijas pilsētā Lievin.

Avo Kēls: "Spāņi ir favorīti, bet Moldovai uzdevums noteikti būs otrā vieta grupā"

Latvijas volejbola izlašu pretinieki Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīra grupās uzzināti, un pretinieku pētīšana, kandidātu vētīšana un gatavošanās cīņai par iekļūšanu labāko vidū var sākties.

Latvijas vīriešu un sieviešu badmintona komandas uzsāk dalību Eiropas čempionātā

Francijas pilsētā Lievin no 11. līdz 16.februārim norisināsies Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionāts badmintonā, kurā piedalīsies arī Latvijas vīriešu un sieviešu valstsvienības. Sievietēm pirmā spēlē būs 11.februārī plkst. 13:00 pret Portugāli, savukārt Latvijas vīriešu komanda uzsāks Eiropas čempionātu 11.februārī plkst. 20:00 ar spēli pret Šveici.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli