Ziņas | Sports


Latvijas volejbola čempionātos sezona beigusies, "play-off" nenotiks

Latvijas Volejbola federācijas valde pieņēma lēmumu par Latvijas čempionātu 2019./2020.gada sezonas slēgšanu, čempionus nepasludinot, tomēr vietu sadalījumu nosakot pēc regulārā čempionāta rezultātiem.

Atceļ arī aprīlī un maijā ieplānotos Latvijas čempionātus badmintonā

Latvijas Badmintona federācija ir atcēlusi tos Latvijas čempionātus badmintonā, kuri bija ieplānoti aprīļa beigās un maija sākumā. Tādējādi ir atcelts 23.aprīlī Salaspilī plānotais Latvijas skolu komandu čempionāts, 25.aprīlī Valmierā plānotais Latvijas klubu komandu čempionāts, kā arī 9.maijā plānotais Latvijas čempionāts U11 un U17 vecuma grupās. Šobrīd vēl turpinās konsultācijas ar Eiropas badmintona federāciju par to, vai tiks atcelts arī 31.maijā Jelgavā plānotais Pasaules reitinga badmintona turnīrs "Yonex Latvia International 2020".

LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA PRASĪS KONKRĒTAS ATBILDES NO SOK PAR TOKIJAS OLIMPISKAJĀM SPĒLĒM

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) gatavo oficiālu vēstuli Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai (SOK), prasot skaidrojumu saistībā ar gatavošanos Tokijas Olimpiskajām spēlēm, ņemot vērā Covid-19 radīto ietekmi.

Atcelts pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā

Starptautiskā Riteņbraukšanas savienība (UCI) pirmdien oficiāli informējusi par šī gada pasaules BMX čempionāta atcelšanu. Sacensību norise bija plānota no 26. – 31. maijam ASV pilsētā Hjūstonā. UCI izskata iespēju čempionātu pārcelt uz citu norises laiku

Francijā Pro A čempionāts beidzies, Pro B spēlētāji sēž uz koferiem

Francijas spēcīgākajā vīriešu volejbola līgā Pro A sezona ir beigusies, Egleskalna pārstāvētajam Tūras klubam nodrošinot vietu Čempionu līgā arī nākamgad.

ATCELTAS LATVIJAS HOKEJA IZLASES PĀRBAUDES SPĒLES "ARĒNA RĪGA" AR ŠVEICES VALSTSVIENĪBU

Atceltas Latvijas nacionālās hokeja valstsvienības "Bite Euro Hockey Challenge" pārbaudes spēles ar Šveices izlasi, kurām bija jānotiek šā gada 30.aprīlī un 1.maijā "Arēna Rīga".

Covid-19 ietekmē Eiropas un Pasaules čempionātus, kā arī kvalifikāciju uz Olimpiādi

Saistībā ar Covid-19 pandēmiju, Eiropas badmintona konfederācija ir nolēmusi uz nenoteiktu laiku atlikt Eiropas čempionātu badmintonā, kurš bija ieplānots Ukrainas galvaspilsētā Kijevā no 21. līdz 26. aprīlim, savukārt Pasaules badmintona federācija ir izmainījusi norises laiku Pasaules vīriešu un sieviešu komandu čempionātam (Total BWF Thomas and Uber Cup Finals 2020), saglabājot tā norises vietu Orhūsā, Dānijā, taču tas notiks nevis no 16. līdz 24. maijam, bet no 15. līdz 23. augustam.

LBS valde apstiprinājusi Latvijas čempionātu rezultātus – kārtējie tituli "TTT Rīga" un "VEF Rīga"

Koronavīrusa izraisītās slimības "Covid-19" pandēmijas dēļ Latvijas valdības izsludinātā ārkārtējā
situācija un Force majeure apstākļi padarījuši neiespējamu basketbola komandu normālu funkcionēšanu un
turnīru norisi. Tāpēc Latvijas Basketbola savienība valde 2020. gada 14. martā nolēma atcelt aprīlī un maijā
paredzētos Latvijas vīriešu un sieviešu čempionātu izslēgšanas turnīrus, un 19. martā nolēma veikt Latvijas
vīriešu čempionāta dalībnieku klasifikāciju, saskaņā ar komandu ieņemtajām vietām Pafbet Latvijas –
Igaunijas līgas čempionātā uz tā pārtraukšanas brīdi 2020. gada 13. martā, un Latvijas sieviešu čempionāta
dalībnieku klasifikāciju, saskaņā ar komandu ieņemtajām vietām Douglas Baltijas Basketbola līgas
noslēguma tabulā uz 2020. gada 1. martu.

LOK prezidents Aldons Vrubļevskis: "Mūsu prioritāte ir nemainīga – atlētu veselība, sagatavošana un viņu dalība Tokijas

LOK prezidents Aldons Vrubļevskis: "Mūsu prioritāte ir nemainīga – atlētu veselība, sagatavošana un viņu dalība Tokijas Olimpiskajās spēlēs"


Šodien Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) organizēja telekonferenci ar visām Eiropas Nacionālajām Olimpiskajām komitejā, tajā skaitā arī ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK), kuras laikā tika saņemta aktuālākā informācija par gatavošanos Tokijas Olimpiskajām spēlēm šā gada vasarā.

Eiropas Volejbola konfederācija (CEV) uz nenoteiktu laiku aptur visus pasākumus

Sekojot pēdējiem notikumiem, CEV administrācijas padomes locekļi vienojušies apturēt visus CEV pasākumus līdz nākamajam paziņojumam. Šis lēmums attiecas arī uz vairākām klasiskā un pludmales volejbola sacensībām, kurās gatavojās startēt Latvijas klasiskā un pludmales volejbola izlases.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi