Ziņas | Sports


AUGSTAS KLASES SPORTISTI CETURTDIEN PIEDALĪSIES SOK IZGLĪTOJOŠĀ SEMINĀRĀ

Ceturtdien, 19.oktobrī "Elektrum Olimpiskajā centrā" Rīgā notiks izglītojošs seminārs augstas klases sportistiem, ar mērķi veicināt sportistu veiksmīgu iesaistīšanos darba tirgū pēc aktīvā sportista karjeras beigām.

Pasaules čempionātā badmintonā junioru komandām Latvija izcīna 32. vietu

Indonēzijas pilsētā Jogkahartā ir noslēdzies Pasaules čempionāts badmintonā junioru komandām. Latvijas komanda ir izcīnījusi 32.vietu 44 komandu konkurencē, bet par Pasaules čempioniem kļuva Ķinas komanda, finālā uzveicot Malaiziju.

Siguldas pusmaratonā triumfē Višķers un Marhele

Sestdien, 7.oktobrī, ap 2600 skriešanas sporta cienītāju noslēdza Baltijā lielākā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija septīto sezonu ar kulminācijas posmu - Siguldas pusmaratonu. Rudenīgā brīvdiena uzvaru sacensību garākajā distancē, 21 kilometru garajā skrējienā, atnesa sportistiem, kuri par savām spējām atgādinājuši uz goda pjedestāliem teju visos šī gada skriešanas seriāla posmos.

SEB MTB maratona Jaunmārupes posmā dominē "ZZK", spraiga cīņa "Virši – A" distancē

Svētdien Mārupes novada Jaunmārupē lieliskā atmosfērā tika aizvadīts SEB MTB maratona noslēdzošais posms. "Toyota Hybrid" distancē vīru konkurencē uzvarēja "ZZK" komandas sportists Arnis Pētersons, kamēr dāmām nepārspēta palika viņa komandas biedrene Katrīna Kipure. "Virši – A" braucienā uzvaras guva Krišjānis Jansons Ratiniks un Līna Svarinska.

Latvijas automodelisti piedalīsies pasaules čempionātā trases automodelismā

No 6. līdz 14. oktobrim Itālijas pilsētā Sulmonā norisināsies 26. ISRA Pasaules čempionāts trases automodelismā, kurā piedalīsies kopumā 154 dalībnieki no 17 valstīm, Latviju pārstāvēs 17 dalībnieki.

Sākas Latvijas – Igaunijas līgas sestais čempionāts

Sestdien, 7. oktobrī, plkst.17 Elektrum Olimpiskajā centrā sāksies Latvijas – Igaunijas basketbola līgas sestā čempionāta pirmā spēle starp Latvijas labākajām komandām "TTT Rīga" un "Liepājas Papīrs/LSSS". Pārtraukumā notiks trīspunktu metienu konkurss, kurā piedalīsies Latvijas komandu pārstāves. Spēli tiešraidē translēs Sportacentrs.com.

Latvijas badmintonisti dodas uz Pasaules junioru čempionātu Indonēzijā

5.oktobrī Latvijas badmintona izlase ar "Turkish Airlines" avio reisu devās uz Indonēziju, kur no 9. līdz 22.oktobrim notiks Pasaules čempionāts badmintonā junioriem. No Latvijas uz Indonēziju devušies 5 badmintona spēlētāji, tai skaitā valmierieši Una Berga, Artūrs Ķelpe un Mairis Loiko, siguldiete Liāna Lencēviča, kā arī Garkalnes novadā dzīvojošais Ardis Daniels Bedrītis, kurš badmintonā trenējas Siguldā, bet mācās Rīgas Tehnikumā. Kopā ar jauniešiem uz Indonēziju devies arī Latvijas U17 un U19 izlases treneris Andis Bērziņš no Valmieras.

Māris Štrombergs: Čempionu veido iekšējais fanātisms un spēcīga komanda

Šobrīd leģendārākā Latvijas BMX sportista Māra Štromberga ikdiena paiet ASV, taču divkārtējais olimpisko spēļu čempions BMX riteņbraukšanā vīriešiem bieži ir Latvijā. Vienā no nesenajām viesošanās reizēm Māris testēja Maxxis riepas, sniedza padomus jaunajiem BMX sportistiem, kā arī dalījās pārdomās par savu nākotni lielajā sportā.

Arēnas motokrosā Rīgā startēs vismaz desmit valstu čempioni


Pēc nepilna mēneša - 21.oktobrī, Arēnā Rīga norisināsies arēnas motokrosa sacīkstes "Optibet Champions Race", kas būs lielākās šāda formāta sacensības ne tikai Baltijā, bet Austrumeiropā.

Futbola diena pulcējusi sporta entuziastus 50 dažādos pasākumos visā Latvijā

Ar 50 dažādiem pasākumiem visā Latvijā no 23. līdz 30. septembrim norisinājās ikgadējā Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētā Futbola diena, kas šogad tika aizvadīta ciešā sadarbībā ar #BeActive Eiropas Sporta nedēļu. Futbola dienas ietvaros katrs futbola un sporta draugs, klubs, entuziastu grupa, klase vai darba kolektīvs tika aicināti izplānot savu unikālo futbola pasākumu un piedalīties cīņā par vērtīgām balvām no LFF.

Aktuālās ziņas