Ziņas | Sports


Jāredz: RVS Eiropas kausā un spēles Jelgavā un Rīgā Baltijas līgā gan seivietēm, gan vīriešiem

Trešdien Rīgā pēc piecu gadu pārtraukuma atgriezīsies kāda no Eiropas kausu izcīņām volejbolā, bet sieviešu volejbolā pēdējoreiz Latvijas komanda Eiropas kausos startēja pirms 16 gadiem. Abās Baltijas līgās lielākā intriga gaidāma Rīgā un Jelgavā, bet "Jēkabpils Lūši" kuģos uz Sāmsalu.

Latvijas vīriešu badmintona komanda ielozēta vienā apakšgrupā ar Eiropas čempioniem Dāniju

3.decembra vakarā Francijā notika Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionāta izloze. Latvijas vīriešu izlase tika ielozēta 1.grupā ar Eiropas čempioniem Dāniju, kā arī Velsu un Šveici, savukārt sieviešu izlase ielozēta 4.grupā kopā ar Vāciju, Slovākiju un Portugāli. Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionāts notiks Francijā 2020.gada 11.-16.februārī, vienlaicīgi ar Eiropas U15 čempionātu.

Latvijas un starptautiskas sporta organizācijas izstrādā ikvienam pieejamas vadlīnijas pludmales spēļu organizēšanai

Balstoties pieredzē, kas gūta pirmajās BeActive Beach Games jeb BeActive Pludmales spēlēs šovasar Latvijā un Portugālē, Eiropas Savienības Erasmus+ projekta ietvaros līdz 2020. gada vidum tiks izstrādāti un ikvienam interesentam būs brīvi pieejami metodiski un izglītojoši materiāli par BeActive Beach Games vai līdzīgu pludmales sporta pasākumu organizēšanu vietējā, nacionālā vai starptautiskā līmenī. Materiālu kopumā būs iekļauta rokasgrāmata par pludmales sporta spēļu organizēšanu, arī ikvienam izmantojams metodiskais materiāls ar piemēriem par to, kādas sportiskas aktivitātes iespējams īstenot pludmalē individuāli vai komandā (kopā ar draugiem, ģimeni u.tml.). Materiālu papildinās video un apraksti par dažādiem sporta un kustību veidiem un aktivitātēm. Politikas dokuments dažāda līmeņa lēmumu pieņēmējiem - pašvaldībās, nacionālā un Eiropas līmenī – kalpos kā stratēģiskā ietvara dokuments spēļu atbalstam un fiziski aktīva dzīves veida veicināšanai.

Tuvojas RVS sieviešu komandas debija CEV Izaicinājuma Kausā

4. decembrī Daugavas Sporta namā, Krišjāņa Barona ielā 107, tiks aizvadīta vēsturiska volejbola spēle – Rīgas Volejbola skolas meiteņu izlase, treneru Andreja Odinokova un Pāvela Seļivanova vadībā, debitēs CEV Izaicinājuma Kausā. Spēles sākums plkst. 19:00.

Sportiskākie auto konkursā Latvijas Gada auto 2020

Konkurss "Latvijas Gada auto 2020" tuvojas finālam un jau drīzumā uzzināsim uzvarētājus visās papildu nominācijās.

Vai Porziņģis un Dončičs kopā iemetīs vairāk nekā Lebrons un Deiviss?

Svētdienas vakarā, pirmā decembra spēlē Losandželosā Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" spēlēs pret Losandželosas "Lakers". Porziņģa komandai gaidāms nopietns pārbaudījums, kamēr pašam latviešu uzbrucējam paredzama sarežģīta cīņa pret pretinieku zvaigznēm. Sporta totalizatora "Betsafe" prognozes liecina, ka Porziņģa komandas iespējas uzvarēt nav lielas, taču NBA zvaigžņu tiešajā divcīņā Porziņģim un Dončičam gan ir labas iespējas gūt vairāk punktus nekā Lebronam Džeimsam un Entonijam Deivisam.

Noskaidroti Credit24 Meistarlīgas 1. apļa labākie Latvijas spēlētāji

Par labākajiem spēlētājiem noteiktos statistikas rādītājos kļuvuši Kristaps Šmits (Limbaži/MSĢ), Vladislavs Blumbergs (Jēkabpils Lūši), Armands Āboliņš (Jēkabpils Lūši) un Ingars Ivanovs (RTU/Robežsardze).

ZINĀMI PRETENDENTI NOMINĀCIJĀS UZ "LATVIJAS GADA BALVU SPORTĀ 2019"

Ceturtdien, 28.novembrī Starptautiskās lidostas "Rīga" VIP Centrā svinīgā pasākumā tika paziņoti pretendenti deviņās nominācijās "Latvijas Gada balvai sportā 2019", kā arī balvas par mūža ieguldījumu Latvijas sportā saņēmējs.

LFF valde apstiprina izmaiņas klubu sacensību sistēmā

Pirmdien, 25. novembrī, kārtējā Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes sēdē tika apstiprinātas izmaiņas Latvijas vīriešu klubu sacensību sistēmā. Jaunais modelis apstiprināts periodam no 2020. līdz 2023. gadam.

"Jūras vārtos" skatāma Valda Līcīša pasteļu izstāde

Līdz 2020. gada 5. janvārim teātra namā "Jūras vārti" būs skatāma pasteļu izstāde "Valdis Līcītis - 80".

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli