Ziņas | Sports


Latvijas Vieglatlētikas savienības portāls turpmāk būs athletics.lv

Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) tīmekļa vietnes adrese turpmāk būs athletics.lv, kā arī izmaiņas biroja adresē - tagad tas atrodas Stabu ielā 18.

Daugavpils pirmais pusmaratons jau svētdien

Šī nedēļas nogale Baltijā lielākajam skriešanas seriālam būs vēsturiska - pirmo reizi kopš tā pastāvēšanas "Bigbank Skrien Latvija" dalībnieki dosies uz vienu no Latvijas tālākajem punktiem - Daugavpili. 30. aprīlī pilsētas ielas piederēs skrējējiem - trasē dosies kā pusmaratonisti, tā arī piecu un desmit kilometru dalībnieki.

Gatavojamies Sieviešu skrējienam t/c "Domina Shopping".

Skrien un esi vesela! Piedalies un iedvesmojies! Nāc un dažādās aktivitātēs uzzini vairāk par skrējienu, jo mēs esam par spēku un pārliecību!

Neatkarības dienas velobrauciena ietvaros apbalvos Latvijas radošākās ģimenes

Par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 27. gadadienai jau nākamceturtdien, 4. maijā, Jūrmalā norisināsies vērienīgais Neatkarības dienas velobrauciens. Līdzās individuālajiem riteņbraucējiem vairākas paaudzes vienojošajās sacensībās piedalīsies arī Latvijas aktīvākās ģimenes, lai no sirds izbaudītu kopā būšanas prieku un aizvadītu svētkus uz patriotiskas un pozitīvas nots. Košākās un izdomas bagātākās komandas jau ierasti saņems arī dažādas pārsteiguma balvas no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem.

Vladimirs Kļičko un Entonijs Džošua boksa ringā jau šo sestdien - Viasat Sport Baltic un Viaplay

Šonedēļ sporta kanāls Viasat Sport Baltic un video satura platforma Viaplay pārraidīs Vladimira Kļičko un Entonija Džošua cīņu! Jau ceturtdien tiks pārraidīta mača preses konference, piektdien bokseru svēršanās un sestdien pati cīņa! Baudi boksu Viasat Sport Baltic un Viaplay!

"Triobet" bukmeikeri prognozē Maira Brieža nākamo cīņas pretendentu

Sakaujot vācieti Marko Huku, Mairis Briedis kļuva par WBC čempionu pirmajā smagajā svarā. Tas ir nebijis panākums Latvijas sportā,
šī uzvara garantē vēl vienu nebijušu notikumu – Briedis nākamās cīņas aizvadīs, aizstāvot savu titulu. "Triobet" bukmeikeri norāda,
ka visticamāk nākamais Brieža pretinieks būs krievu sportists Kudrjašovu, šādai iespējamībai piedēvējot koeficientu 3,00.Turklāt
"Triobet" bukmeikeri uzskata, ka Briedis kā WBC čempions, nākotnē izvēlēsies cīnīties arīdzan ar savas svara kategorijas augstākā
līmeņa sportistiem.

Latvijas badmintonistēm Eiropas čempionāts beidzies jau pēc pirmām spēlēm

No 25. līdz 30.aprīlīm Dānijas pilsētā Koldingā notiek Eiropas čempionāts badmintonā, kurā piedalās arī trīs Latvijas spēlētājās, kuras, diemžēl, jau bija spiestas izstāties pēc savām pirmajām spēlēm. Ieva Pope sieviešu vienspēlēs piekāpās dānietei Natālijai Kohai Rodei, bet Latvijas sieviešu dubutlspēļu pāris Jekaterina Romanova & Liāna Lencēviča zaudējā Čehijas pārim Terēza Švabikova & Katerina Tomalova.

Kaspars Tupiņš: Aicinu skrējējus nepārvērtēt savas spējas un būt prātīgiem

Pavasaris ir laiks, kad aktīvāk sākam nodarboties ar sportu, un daudzi pat nolemj izmēģināt spēkus kādā no daudzajiem maratoniem – skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu. Pazīstamais dažādu sporta pasākumu organizētājs, "Baltijas Maratoni" dibinātājs Kaspars Tupiņš dalās viedoklī par to, kas mudina sabiedrību piedalīties dažādos tautas sporta pasākumos, kā arī sniedz padomus, ko ņemt vērā, lai, piedaloties maratonā, nenodarītu kaitējumu savai veselībai.

Visas Pasaules čempionāta hokejā spēļu tiešraides būs pieejamas Viaplay

Jau nākamnedēļ Vācijas pilsētā Ķelnē uz Pasaules čempionāta hokejā spēlēm pulcēsies sešpadsmit valstu hokeja komandas, tai skaitā Latvijas hokeja izlase. Starp kanādiešiem, amerikāņiem, zviedriem un krieviem, kam hokejs ir asinīs, mums hokejs ir dvēselē! Šogad visiem hokeja līdzjutējiem Latvijā ir sarūpēta apjomīga dāvana – iespēja visas 64 spēles skatīties tiešraidē video satura platformā Viaplay.lv!

Aicina riteņbraucējus vienoties Neatkarības dienas velobraucienā

Jau nākamnedēļ, 4. maijā, par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 27. gadadienai Jūrmalā norisināsies par svinīgu tradīciju kļuvušais Neatkarības dienas velobrauciens, kas arī šogad solās pulcēt kuplu skaitu riteņbraukšanas entuziastu no visas Latvijas. Sacensību dalībnieki varēs pārbaudīt spēkus dažādās aizraujošās distancēs, kas piemērotas kā profesionāliem velobraucējiem, tā arī visiem šī sporta veida cienītājiem un tostarp arī ģimenēm ar bērniem. Ātrākie un radošākie braucēji jau ierasti saņems vērtīgas balvas.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti