Ziņas | Sports


Latvijas izlase dodas uz divām spēlēm Daugavpilī

Latvijas izlase volejbolā nākamās divas Eiropas Sudraba līgas spēles aizvadīs savā laukumā – Daugavpilī. Jau otrdienas rītā valstsvienība dosies uz Daugavpili, kur trešdien uzņems Maķedoniju un sestdien – Kosovu.

Jelgavā gaida badmintonistu Remi Rossi no 15609 km tālās Taiti

Pasaules reitinga badmintona turnīra "Yonex Latvia Inernational" piedalīsies 40 valstu pārstāvji, taču vistālāk no Latvijas ir Taiti, kuru Jelgavā pārstāvēs Okeānijas divkārtējais vicečempions Remi Rossi.

Badmintona punktu skaitīšanas sistēmu pasaulē nemainīs, taču ievieš fiksētu serves augstumu

19.maijā badmintona spēlētāji visā pasaulē gaidīja ziņas no Bankogas, kur notika Pasaules badmintona federācijas (BWF) ikgadējā dalīborgaizāciju kopsapulce. Nesaņemot divas trešdaļas nepieciešamo dalīborganizāciju balsis, netika apstiprināts BWF Padomes priekšlikums mainīt badmintona punktu skaitīšanas sistēmu, nosakot 3 uzvarētus setus līdz 11 punktiem. Tādējādi arī turpmāk badmintona spēles uzvarētājs tiks noskaidrots 2 uzvarētos setos līdz 21 punktam.

Skujiņš kļūst par pirmo latvieti – pasaules tūres velobraucienu kalnu karali

Naktī uz svētdienu ASV pilsētā Sakramento noslēdzies prestižais pasaules tūres daudzdienu velobrauciens "Amgen Tour of California". Pēdējā posmā uzvaru lielās grupas finiša spurtā izcīnīja Fernando Gaviria, bet Toms Skujiņš ierindojās 55 vietā. Kopvērtējumā mūsu riteņbraucējs tūri noslēdza cienījamajā 19. vietā, kā arī kļuva par pirmo latvieti, kuram izdevies triumfēt pasaules tūres daudzdienu velobraucienu kalnu karaļa kopvērtējumā.

Mūsdienu izklaides un tehnoloģiju festivālā "HyperTown Riga" notiks 34 stundu spēļu izstrādes maratons

Nedēļu pēc Lattelecom Rīgas maratona, kas galvaspilsētas ielās pulcēs tūkstošiem skrējēju, festivālā "HyperTown Riga" - 26. un 27. maijā - tiks dots starts vēl kādam – spēļu izstrādes maratonam jeb "GameJam". Tajā geiminga entuziasti 34 stundu garumā nenogurstoši strādās, lai radītu unikālu ideju spēlei, kas spētu iekarot fanu sirdis visā pasaulē. "GameJam" laikā plecu pie pleca darbosies gan spēļu izstrādes profesionāļi, gan tie, kurus interesē mobilās un datorspēles – programmētāji, dizaineri, skaņas mākslinieki, stāstu radītāji, mārketinga speciālisti, kā arī jaunie censoņi, kuri vēl tikai vēlas apgūt šīs iemaņas. Liekot kopā pašas neprātīgākās idejas, pasākuma laikā tiks izstrādāti oriģināli un konkurētspējīgi video spēļu prototipi, kuri cīnīsies par iespēju pretendēt uz vairāk nekā 2000 eiro vērto balvu fondu.

Divas nedēļas līdz vērienīgākajam notikumam Latvijas vieglatlētikā

Mēneša izskaņā, 29. maijā, norisināsies lielākās un nozīmīgākās sacnesības vieglatlētikā - Rīgas kausi. Atjaunotajā Daugavas stadionā sportisti no 25 pasaules valstīm cīnīsies par uzvaras centimetriem un sekundēm, sagādājot kā sev, tā arī atbalstītājiem emocijas, adrenalīnu un vakaru, kas ieies vēsturē.

Aicina jauniešus no reģioniem tiesāt "Yonex Latvia International" badmintona spēles

Lai nodrošinātu pasaules reitinga badmintona turnīra "Yonex Latvia International" veiksmīgu norisi, Jelgavā būs nepieciešami vismaz 60 līnijtiesneši, kuri nomainot viens otru, tiesātu 307 aizraujošas badmintona spēles četru turnīra dienu garumā.

Hokejisti brāļi Bukarti, Freibergs un Rubīns atklāj, kādas fanu aktivitātes viņu uzmundrina visvairāk

Latvijas hokeja izlase ir iekļuvusi Pasaules čempionāta hokejā Dānijā ceturtdaļfinālā. Tas nozīmē, ka mūsu hokejistiem turpmākajās spēlēs būs nepieciešams vēl lielāks līdzjutēju atbalsts – vēl lielāka #kopāspēks enerģija. Tāpēc mobilo sakaru operators BITE, kas ir arī Latvijas hokeja valstvienību lielfans, un Latvijas Hokeja federācija (LHF) uzrunāja Latvijas hokeja izlases spēlētājus, lai noskaidrotu, kādas fanu aktivitātes viņus uzmundrina visvairāk.

Neste ātrumposma tramplīns pārbaudīs Rally Talsi dalībnieku meistarību

Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19. maijā, notiekošais Rally Talsi pulcēs vienus no ātrākajiem reģiona rallija braucējiem, lai cīnītos par Rally Talsi uzvarētāju titulu, kā arī īpašajā ieskaitē iegūtu ceļojošo Čempionu Kausu. Arī šogad par vienu no tehniski sarežģītākajiem un tādēļ vēl jo skatāmākajiem trases posmiem kļūs Neste ātrumposms, kuru ekipāžas veiks divreiz. Viena no ekipāžām saņems sacensību speciālo balvu no rallija ilggadējā atbalstītāja – uzņēmuma Neste Latvija.

Klāt Latvijas hokeja izlases cīņa par vietu pasaules čempionāta pusfinālā

Pēc pēdējām Pasaules čempionāta hokejā apakšgrupu turnīra spēlēm kļuvuši zināmi četri ceturtdaļfinālu pāri. Latvijas hokeja izlase spēli par iekļūšanu pusfinālā aizvadīs šovakar, 17. maijā, plkst. 21.05 tiekoties ar spēcīgo Zviedrijas valstsvienību.

Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi