Ziņas | Sports


Latvijas atklātā čempionāta ielu dejās un starptautiskā mūsdienu deju festivāla "DANCE OF EUROPE LATVIA 2017"..

Latvijas atklātā čempionāta ielu dejās un starptautiskā mūsdienu deju festivāla "DANCE OF EUROPE LATVIA 2017" uzvaras arī Rīgas un Jelgavas dejotājiem

Latvijas atklātajā čempionātā ielu dejās un starptautiskajā mūsdienu deju festivālā "DANCE OF EUROPE LATVIA 2017" no Latvijas grupām un individuālajiem dalībniekiem dažādās kategorijās daļu uzvaru izdevās izcīnīt Rīgas un Jelgavas dejotājiem, bet liela daļa godalgoto vietu ieguvēji bija no citām valstīm, īpaši Lietuvas.

Noslēguma posmā ir pludmales volejbola stadiona būvniecība un labiekārtošana


Jaunajā Pludmales volejbola stadionā, kas atradīsies Zilā karoga pludmalē un kurā būs pieci pludmales volejbola laukumi, šobrīd ir pabeigti visi būvniecības darbi. Līdz ar pavasara iestāšanos volejbola laukumos tiks pabeigti arī visi labiekārtošanas darbi. Pludmales volejbola laukumi būs pilnvērtīgi aprīkoti sacensību un treniņu norisei. Līdz ar sezonas sākumu pludmales volejbola stadionā būs gan pārģērbšanās kabīnes, gan neliela konteinertipa noliktava un treneru telpa, kā arī dušas un laukumu apgaismojums. Pie volejbola laukumiem atradīsies pārvietojamas skatītāju tribīnes ar 48 sēdvietām, bet nepieciešamības gadījumā, pludmales volejbola stadions varēs pārtapt arī par starptautisku sacensību norises vietu ar vienu centrālo volejbola laukumu un trīs papildus laukumiem un skatītāju tribīnēm līdz pat 1000 skatītājiem. Pludmales volejbola stadionā būs 5 volejbola laukumi.

"Victor" sponsorēs arī jauno badmintonisti Unu Bergu

15 gadus jaunā badmintoniste no Valmieras Una Berga ir noslēgusi sponsorēšanas līgumu ar "Victor" zīmolu, kuru Latvijā kopš 2017.gada sākuma pārstāv veikals "BeSport". Atgādinām, ka Una Berga ir saņēmusi Latvijas badmintona Gada balvu kā 2016.gada Uzlecošā zvaigze, bet 2017.gada Latvijas čempionātā viņa izcīnīja 2.vietu sieviešu vienspēlēs un 3.vietu sieviešu dubultspēlēs pāri ar siguldieti Liānu Lencēviču.

Noskaidroti Latvijas spēcīgākie jaunieši, juniori un seniori skvošā

18. februārī ar jauniešu, junioru un senioru sacensībām aizsākās 15. Latvijas čempionātā skvošā, kas turpināsies 25. un 26. februārī, kad tiks izcīnīti čempionu tituli dāmu un vīriešu kategorijās. Atkārtoti par Latvijas junioru čempioniem kļuvuši jelgavniece Elīza Dombrovska un ķekavietis Jānis Plūme. Latvijas čempionātā skvošā senioru grupā kausi rīdziniekiem - 35+ kategorijā uzvarēja jaunpienācējs Jānis Pudulis, 45+ grupā - Rinalds Krūklis, dāmu 35+ grupā - Ginta Sniedzīte.

Olimpiskajā centrā "Ventspils" notiek treniņnometņu sezonas plānošana!

Olimpiskajā centrā "Ventspils" noris darbs pie treniņnometņu piesaistīšanas un noslogojuma grafika plānošanas. Kā katru gadu, arī šovasar Olimpiskajā centrā "Ventspils" treniņnometnes plāno aizvadīt augstas klases sportisti un sportistu komandas no Latvijas un citām valstīm.

Piektdien "Arēnā Rīga" startē "Optibet sporta bārs" Latvijas kausa izcīņas fināls

17. februārī "Arēnā Rīga" "Optibet Sporta bārs" 2017. Latvijas kausa izcīņas finālā tiksies pērnās sezonas kausa finālistes HK "Mogo" un HK "Kurbads" vienības. Spēles sākums paredzēts 19:30. Biļetes iepriekšpārdošanā visās "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv. Atkarībā no sektora vienas biļetes cena būs 3, 5 vai 7 eiro.

Melbārdis un Ķibermanis pasaules čempionāta favorītu vidū

Šajā nedēļas nogalē ar divnieku ekipāžu startu Kēnigzē, Vācijā, sāksies Pasaules čempionāts bobslejā, kur par augstākajām godalgām cīnīsies arī Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa pilotētās ekipāžas. Abi ir medaļu favorītu lokā, taču "Triobet" bukmeikeri labākās izredzes tomēr atvēl mājiniekiem vāciešiem.

Sākusies biļešu tirdzniecība starptautiskajām sacensībām mākslas vingrošanā "Baltijas aplis"

Sākusies biļešu tirdzniecība starptautiskajām sacensībām mākslas vingrošanā "Baltijas aplis", kas šogad risināsies 11. un 12. martā Elektrum Olimpiskajā centrā (Grostonas iela 6b), vienkopus pulcējot pasaules valstu labākās vingrotājas. Biļetes var iegādāties Biļešu servisa kasēs un tīmekļa vietnē www.bilesuserviss.lv.

Pirmo reizi 333 Ziemas kausā aizvadīti paralēlo cīņu dueļi

"333 Ziemas kauss" desmitās sezonas 5.posmā sporta kompleksā "333" dalībnieki pirmo reizi tika izaicināti sacenties paralēlās cīņas dueļos paralēlās trasēs. Pēc spraigi aizvadītiem četriem Super Sprint braucieniem dienas pirmajā daļā, visu ieskaites grupu spēcīgākie astoņi braucēji pa pāriem stājās uz starta līnijas, lai pēc izslēgšanas principa noskaidrotu absolūti ātrākos braucējus katrā grupā. Zīmīgi, ka cīņas starp braucējiem bija līdzvērtīgas, ļaujot savstarpēji revanšēties par iepriekš aizvadītajiem sacensību braucieniem.

LATVIJA SAŅĒMUSI IELŪGUMU PIEDALĪTIES PHJONČHANAS ZIEMAS OLIMPISKAJĀS SPĒLĒS

Pirmdien – 13.februārī, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretārs un Latvijas Olimpiskās delegācijas vadītājs Žoržs Tikmers no "DHL Express" kurjera rokām saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) sūtīto ielūgumu Latvijas komandas dalībai XXIII Ziemas Olimpiskajās spēlēs Phjončhanā (Korejā), kas notiks 2018.gadā no 9. līdz 25.februārim.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja