RMS ekspresbusos biļetes varēs iegādāties pie vadītāja arī par skaidru naudu

No rītdienas, 1.jūlija SIA "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) pasažieri varēs biļetes iegādāties ekspresbusos arī pie vadītāja par skaidru naudu. Šis pakalpojums tika pārtraukts brīdī, kad valstī tika izsludināta ārkārtas situācija un tika ieviesti virkne citi ierobežojumi COVID 19 izplatības ierobežošanai.

Ņemot vērā pasažieru lielo pieprasījumu – iespēju iegādāties biļeti arī pie ekspresbusa vadītāja par skaidru naudu, RMS no rītdienas atsāks sniegt šādu pakalpojumu, domājot par pasažieru ērtībām paaugstināta servisa maršrutos. Vienlaikus atgādinām pasažieriem, ka biļete pie vadītāja maksā 2 eiro, ar e-talonu – 1.15 eiro. Tāpat aicinām pasažierus pirms iekāpšanas jau sagatavot naudu pēc iespējas precīzāk, lai lieki nekavētu laiku un drūzmēšanos.

Rūpējoties par pasažieru un arī savu darbinieku drošību un veselību, RMS ekspresbusu vadītāju darba zonu ir pilnībā nodalījis ar aizsargstiklu no ekspresbusa salona. Tāpat uzņēmums atgādina pasažieriem būt atbildīgiem un izmantojot ekspresbusu pakalpojumus, izmantot sejas maskas vai mutes un deguna aizsegus, kas ir obligāta prasība.

SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums