Uz Zemitāna tilta maksimālais braukšanas ātrums ierobežots līdz 30 km/h


foto;1avtourist
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no šodienas, 5.februāra, uz Jorģa Zemitāna tilta, abos braukšanas virzienos, noteikts maksimālā atļautā ātruma ierobežojums līdz 30 kilometriem stundā (km/h), kā arī uzstādīta ceļa zīme "Nelīdzens ceļš".

Braukšanas ātruma ierobežojums noteikts saistībā ar satiksmei bīstamām bedrēm, kas uz tilta veidojas straujas gaisa temperatūras maiņas ietekmē.

Satiksmes departaments ir uzdevis pilnsabiedrības “Daugavas labā krasta uzturētājs”, kas saskaņā ar līgumu nodrošina transporta būvju ikdienas uzturēšanu, nodrošināt pastiprinātu diennakts Jorģa Zemitāna tilta brauktuves stāvokļa kontroli, lai nekavējoties veiktu satiksmes drošībai bīstamo avārijas bedru remontu.

Satiksmes ierobežojumi tiks atcelti, pabeidzot avārijas bedru remontu. Satiksmes departaments informēs par noteiktā braukšanas ātruma ierobežojuma atcelšanu.

Jorģa Zemitāna tilta visu konstrukciju speciālā inspekcija ir veikta 2018.gada vasarā. Inspekcijas tehniskās atskaites slēdzienā noteikts, ka tilta nestspējas stāvoklis ir apmierinošs. Tomēr ņemot vērā konstatēto vizuālo defektu apjomu tiek rekomendēta tilta atjaunošana vai pārbūve trīs gadu laikā.

Satiksmes departaments šobrīd ir uzsācis iepirkuma dokumentācijas sagatavošanu, lai izsludinātu iepirkumu par projekta dokumentācijas izstrādi Jorģa Zemitāna tilta pārbūvei. Pārbūves darbi tiks veikti pēc projekta dokumentācijas izstrādes un saskaņošanas, orientējoši 2021.gadā.

Līdz pārbūves darbu uzsākšanai, Satiksmes departaments, lai novērstu satiksmei bīstamas situācijas, ikdienas uzturēšanas darbu ietvaros veicis atsevišķu tilta konstrukciju remontdarbus - Jorģa Zemitāna tilta betona konstrukcijām ir veikta aizsargslāņa nokalšana kāpņu zonās, kur pastāv tā atdalīšanās risks, veikta kāpņu korodējušo metāla nosedzošo konstrukciju demontāža, un ir veikta to zemtilta zonu daļu, kur pastāv drošības apdraudējuma risks, nožogošana. 2018.gada maijā drošības palielināšanai uz tilta kāpnēm uzstādītas pagaidu margas, kas nepieļauj gājēju piekļūšanu esošajām margām.

Lasiet arī: 

Rīgā pastiprinātā režīmā uz ielām tiek lāpītas avārijas bedres; autovadītājus aicina par tām ziņot!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli