Vairākās Rīgas ielās ierobežos satiksmi filmēšanas laikā


celu zime
Saistībā ar "Kaufland" reklāmas klipa filmēšanu vairākās Rīgas ielās tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana.

Laika posmā no 10.oktobra plkst. 20.00 līdz 11.oktobra plkst. 13.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Ērgļu ielas kreisajā pusē, posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Savukārt 11.oktobrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Launkalnes ielas kreisajā pusē, posmā no Bajāru ielas līdz ēkai Launkalnes ielā 8.

Ierobežojumi attieksies arī no 11.oktobra plkst. 20.00 līdz 12.oktobra plkst. 22.00 Stokholmas ielas labajā pusē, posmā no Ezermalas ielas līdz ēkai Stokholmas ielā 3a un no 13.oktobra plkst. 15.00 līdz 14.oktobra plkst. 23.59 Blaumaņa ielas labajā pusē, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Tērbatas ielai.

Tostarp 13.oktobrī no plkst. 7.00 līdz plkst. 20.00 tiks ierobežota vai nepieciešamības gadījumā slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība līdz 3 minūtēm Jeruzalemes ielā, Emīla Melngaiļa ielā, Krasta ielā un Daugavas promenādē pie Spīķeriem.

Filmēšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Par filmēšanas darbu norisi ir atbildīga sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Munchausen”.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli