Tiek uzlabota satiksmes plūsma pie topošās "Akropoles"; infrastruktūras izveidē investēs papildu 7 miljonus eiro

Šobrīd notiek intensīvs darbs pie infrastruktūras izveides topošā daudzfunkcionālā centra "Akropole" apkaimē, lai nodrošinātu ērtāku satiksmes plūsmu. Tāpēc Maskavas ielas sākumposmā būs īslaicīgi (līdz 3.februārim) satiksmes ierobežojumi. Šajā laika posmā tiks izbūvēta estakāde un iebrauktuve. Kopumā, lai uzlabotu satiksmes plūsmu "Akropoles" apkārtnē, papildus tiešajām "Akropoles" būvniecības izmaksām, attīstītāji plāno pilsētas apkārtējās infrastruktūras uzlabošanā investēt aptuveni 7 miljonus eiro.

“Šobrīd notiekošā daudzfunkcionālā tirdzniecības centra „Akropole” būvniecība ir pēdējās desmitgades viens no lielākajiem būvniecības procesiem Latvijā un visā Baltijā. Tik apjomīgs un nozīmīgs būvniecības process paredz arī īslaicīgas neērtības, tomēr šādu infrastruktūras darbu mērķis ir izveidot daudz ērtāku transporta plūsmu un kvalitatīvāku pilsētvidi nākotnē.

Tādēļ, mēs aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem saistībā ar šobrīd notiekošajiem satiksmes organizācijas pasākumiem “Akropoles” būvlaukuma apkaimē. Esam rūpīgi gatavojušies, tos iepriekš analizējot, plānojot un saskaņojot ar Rīgas Domes Satiksmes departamentu, tādejādi cenšoties radīt pēc iespējas mazāk neērtību autovadītājiem un apkārtnes iedzīvotājiem, kurus šie satiksmes organizācijas pasākumi varētu ietekmēt,” uzsver “Akropole Rīga” vadītājs Kaspars Beitiņš.

Agne Araka-Innus
Akropole Rīga
komunikācijas pārstāve
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija