Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Piektdien Gregorā ielā slēgs satiksmi

Piektdien, 23. oktobrī, no pulksten 09.00, Gregora ielā tiks veikti vecā asfaltbetona seguma frēzēšanas darbi, tādēļ tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme.

Slēgs satiksmi Talsu ielā

Saistībā ar ūdens un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem no 26.oktobra līdz 2.novembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Talsu ielā, pie ēkas Talsu ielā 25.

Ierobežos satiksmi filmēšanas laikā

Saistībā ar mākslas filmas "Hamelinas Stabulnieks" filmēšanu no 22.oktobra līdz 2.novembrim Rīgā notiks mākslas filmas "Hamelinas Stabulnieks" filmēšana.

No ceturtdienas līdz sestdienai asfaltēšanas darbu dēļ slēgs A. Čaka ielas posmus

No 22. līdz 24. oktobrim satiksmei tiks slēgti A. Čaka ielas posmi, jo notiks asfaltbetona virskārtas ieklāšanas darbi.

Slēgs satiksmi pie ēkas Sēlpils ielā 14

Saistībā ar kanalizācijas sistēmas pieslēguma izbūves darbiem no 21.oktobra plkst. 18.00 līdz 22.oktobra plkst. 2.00 un no 22.oktobra plkst.18.00 līdz 23.oktobra plkst. 2.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Sēlpils ielā, pie ēkas Sēlpils ielā 14.

Ierobežos satiksmi un gājēju kustību Bruņinieku ielā

Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 22.oktobra līdz 9.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība, Bruņinieku ielā, posmā no Valmieras ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Slēgs satiksmi Mežrozīšu ielā

Saistībā ar asfalta dilumkārtas ieklāšanas darbiem no 22.oktobra plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Mežrozīšu ielā, posmā no Stūrmaņu ielas līdz ēkai Mežrozīšu ielā 34.

Ierobežos satiksmi Šveices Konfederācijas Nacionālās padomes prezidentes vizītes laikā

Saistībā ar Šveices Konfederācijas Nacionālās padomes prezidentes Izabellas Morē oficiālo vizīti Latvijā vairākās vietās pilsētā tiks ierobežota satiksme.

Ierobežos satiksmi Slovēnijas ārlietu ministra vizītes laikā

Saistībā ar Slovēnijas ārlietu ministra Anže Logara darba vizīti Latvijā vairākās vietās pilsētā tiks ierobežota satiksme.

Ierobežos satiksmi Brīvības gatvē

Saistībā ar ārējo inženiertīklu izbūves darbiem no 19.oktobra līdz 26.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības gatvē, posmā no ēkas Brīvības gatvē 252 līdz ēkai Brīvības gatvē 258, darbus veicot pa posmiem.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums