Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Lietuvas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Saistībā ar Lietuvas parlamenta priekšsēdētāja Viktora Pranckieša darba vizīti Latvijā no 19.februāra plkst. 7.00 līdz plkst. 19.30 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm) Amatu ielas abās pusēs un stāvlaukumā pie Lielās Ģildes.

Ierobežos satiksmi Elijas ielas posmā

Saistībā ar kanalizācijas pārbūvi no15.februāra līdz 23.martam Elijas ielā, posmā no Turgeņeva ielas līdz Jēzusbaznīcas ielai tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.

Lielbritānijas un Ziemeļīrijas parlamenta Pārstāvju palātas priekšsēdētāja vizītes laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Saistībā ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas parlamenta Pārstāvju palātas priekšsēdētāja Džona Berkova oficiālo vizīti Latvijā 14.februārī tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot ar speciālām caurlaidēm) šādās vietās:

Ierobežos satiksmi Elijas ielā

Saistībā ar kanalizācijas pārbūvi no 8.februāra līdz 10.martam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme vairākos Elijas ielas posmos:

Ierobežos satiksmi Doma laukumā un Pils ielā

Saistībā ar spēlfilmas "Homo Novus" filmēšanu 6.februārī no plkst. 4.00 līdz plkst.16.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Doma laukumā un Pils ielā, posmā no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam.

CSDD turpina bezmaksas ziemas drošas braukšanas konsultācijas Biķernieku trasē

Ņemot vērā cilvēku interesi un atbilstošus laika apstākļus, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB) turpina ikvienam autovadītājam piedāvāt bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas. Pieteikšanās konsultācijām Biķernieku trasē, zvanot uz tālruni 20777222 (darba dienās no plkst. 9:00-17:00).

Ierobežos satiksmi Maskavas ielā

Saistībā ar būvniecības darbiem no 4. februāra līdz 4. aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Maskavas ielā, pie ēkas Maskavas ielā 257.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Cēsu ielā 9

Saistībā ar kanalizācijas izbūvi no 5. februāra līdz 14. februārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme pie ēkas Cēsu ielā 9.

Izmaiņas transporta kustībā pie tirdzniecības centra "Akropole"

Autovadītāju ērtībai tiks atvērta papildus braukšanas josla Maskavas ielas sākumposmā
Šobrīd notiek intensīvs darbs pie estakādes izbūves pie topošā daudzfunkcionālā tirdzniecības centra "Akropole", Maskavas ielā 257 aiz apgriešanās loka virzienā uz centru. Autovadītāju ērtībām, no 3. februāra, brauktuves sašaurinājuma vietā tiks atvērta viena no divām slēgtajām braukšanas joslām, savukārt pagaidu apbraucamais ceļš tiks slēgts. Saistībā ar estakādes būvniecību, šāda transporta kustības shēma tiks saglabāta līdz šī gada 31. maijam.

Praktiski padomi, kā droši braukt ziemas sezonā

Ziemas nepastāvīgie laikapstākļi sagādā galvassāpes kā pieredzējušiem, tā arī mazāk pieredzējušiem autovadītājiem. Kā droši braukt ziemas sezonā? Tas, cik veiksmīgi izdosies tikt galā ar sarežģītām situācijām uz ceļa, atkarīgs gan no braucēja prasmes, gan arī no automašīnas tehniskā stāvokļa. Drošas Braukšanas Skolas (DBS) Autoskola sagatavojusi praktiskus padomus, kas atvieglos spēkrata manevrēšanu apgrūtinošos laika apstākļos.

Aktuālās ziņas