Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi uz Deglava pārvada

Saistībā ar remontdarbiem no 16.oktobra līdz 30.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz Deglava pārvada.

Ierobežos satiksmi uz Salu tilta

Saistībā ar remontdarbiem no 16.oktobra līdz 13.janvārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz Salu tilta, posmā no Krasta ielas pārvada līdz Bauskas ielai.

Ierobežos satiksmi Krišjāņa Valdemāra ielas posmā

Saistībā ar par remontdarbiem no 12.oktobra līdz 15.oktobrim, no plkst. 22.00 līdz plkst. 6.00, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā, posmā no Elizabetes ielas līdz Zirņu ielai.

Slēgs satiksmi pie ēkas Aizkraukles ielā 14

Saistībā ar remontdarbiem no 22.oktobra plkst. 8.00 līdz 26.oktobra plkst. 17.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot sabiedriskā transporta satiksmi) Aizkraukles ielā, pie ēkas Aizkraukles ielā 14.

Vairākās Rīgas ielās ierobežos satiksmi filmēšanas laikā

Saistībā ar "Kaufland" reklāmas klipa filmēšanu vairākās Rīgas ielās tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana.

Ierobežos satiksmi Jaunciema gatvē

Saistībā ar rakšanas darbiem no 10.oktobra līdz 28.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Jaunciema gatvē, 1 kilometru garā posmā, virzienā no pilsētas centra no Traktora ielas, darbus veicot pa posmiem.

Ierobežos un slēgs satiksmi Dānijas prinča un Veseksas grāfa vizītes laikā

Saistībā ar Viņa Karaliskās Augstības Dānijas Prinča Joachim Holger Waldemar Christian vizīti un Veseksas grāfa, Prinča Edvarda un Veseksas grāfienes Sofijas vizīti Latvijā Rīgas centrā tiks ierobežota satiksme.

Ierobežos satiksmi Anniņmuižas bulvāra un Zentenes ielas krustojumā

Saistībā ar pārbūves darbiem no 8.oktobra līdz 30.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Anniņmuižas bulvāra un Zentenes ielas krustojumā.

Ierobežos satiksmi Kārļa Ulmaņa gatvē

Saistībā ar ielas rekonstrukcijas darbiem no 8.oktobra līdz 27.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kārļa Ulmaņa gatvē, 200 metru garā posmā un virzienā no pilsētas centra pie ēkas Jaunpils ielā 26.

Jūrmalas MTB velomaratona laikā pilsētā noteikti būtiski satiksmes ierobežojumi

Gaidāmo sestdien, 6. oktobrī, Jūrmalā norisināsies ikgadējais Jūrmalas MTB velomaratons, kas visas dienas garumā Majoru pludmalē pulcēs simtiem riteņbraukšanas entuziastu no Pierīgas un citiem Latvijas reģioniem. Lai nodrošinātu operatīvu un drošu sporta pasākuma norisi, sacensību organizatori Jūrmalas pilsētā laikā no piektdienas, 5. oktobra, pusdienlaikam līdz sestdienas, 6. oktobra, pēcpusdienai noteikuši vairākus vērā ņemamus satiksmes ierobežojumus.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija