Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Slēgs satiksmi Stagaru ielā

Saistībā ar kanalizācijas tīklu pārbūves darbiem Stagaru ielā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme no 20.augusta līdz 26.oktobrim, posmā no Ķemmdziju ielas līdz ēkai Stagaru ielā 3.

Rīgas svētku laikā būtiski ierobežos satiksmi

Rīgas svētku laikā tiks būtiski ierobežota satiksme pilsētas centra ielās. Jau no 16. augusta plkst. 5.00 līdz 20. augusta plkst. 15.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai (arī velorikšas, elektromobiļi un zirgu pajūgi).

Īslaicīgi slēgs satiksmi Merķeļa ielas posmos, kā arī Arhitektu un Inženieru ielā

Saistībā ar asfalta ieklāšanu 14. augustā no plkst. 00.40 līdz plkst. 5.00 tiks slēgta satiksme Merķeļa ielā, posmā no Marijas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Ierobežos satiksmi triatlona sacensību laikā

Saistībā ar triatlona sacensību "Rīgas Triatlons 2018" – Eiropas Junioru kausa izcīņas sprinta distancē rīkošanu vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme.

Saistībā ar Triatlona sacensībām svētdien, 12.augustā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

"Rīgas satiksme" informē, ka svētdien, 12.augustā saistībā ar Triatlona federācijas rīkotām sacensībām no sabiedriskā transporta kustības sākuma līdz aptuveni plkst. 17.00 tiks slēgta kustība Mūkusalas ielā no Bieķensalas ielas virzienā uz Akmens tiltu un pa nobrauktuvi no Akmens tilta uz Mūkusalas ielu līdz Akmeņu ielai, kā rezultātā tiks veiktas vairākas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

Baznīcas ielas posmā slēgs satiksmi

Saistībā ar autoceltņa novietošanu 12. augustā no plkst. 5.00 līdz plkst. 23.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Baznīcas ielā, posmā no Lāčplēša ielas līdz ēkai Baznīcas ielā 31.

Slēgs satiksmi Elijas ielas posmos

Saistībā ar seguma ieklāšanas darbiem tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Elijas ielā no 11. augusta plkst. 8.00 līdz 12. augusta plkst. 8.00, posmā no Turgeņeva ielas līdz Puškina ielai.

Ierobežos satiksmi Brīvības ielas posmos

Saistībā ar sabiedriskā transporta pieturvietas "Ģertrūdes iela" remontdarbiem no 13. augusta līdz 19. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielā, pie sabiedriskā transporta pieturvietas "Ģertrūdes iela" virzienā uz pilsētas centru.

Pagarina satiksmes ierobežojumus K. Valdemāra ielas posmos

Saistībā ar sabiedriskā transporta pieturvietas "Mākslas muzejs" remontdarbiem no 14. augusta līdz 21. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā, pie sabiedriskā transporta pieturvietas "Mākslas muzejs".

Emiļa Melngaiļa ielas posmā slēgs gājēju ietvi

Saistībā ar par ēkas nojaukšanas darbiem no 9. augusta līdz 10. oktobrim tiks slēgta gājēju ietve Emiļa Melngaiļa ielas posmā no Antonijas ielas līdz Strēlnieku ielai un Strēlnieku ielas posmā no ēkas Strēlnieku ielā 6 līdz Emiļa Melngaiļa ielai.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles