Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Lidostā "Rīga" atgriežas "Norwegian"

No piektdienas, 3.jūlija, regulāros starptautiskos lidojumus no un uz lidostu "Rīga" atsāk Norvēģijas zemo cenu aviokompānija "Norwegian". Pieaugot lidojumu skaitam un atveroties jauniem galamērķiem, mēneša laikā lidostā "Rīga" apkalpoto pasažieru skaits palielinājies par vairāk nekā 400%.

Tiks atjaunots regulārais starptautiskais autobusa reiss starp Tartu un Rīgu

Sākot no 8. jūlija ar Lux Express var katru rītu plkst. 6:25 doties no Tartu uz Rīgu un vakarā plkst. 18:45 atpakaļ. Autobuss abos virzienos apstājas arī Valgā.

Ierobežos satiksmi Ganību dambja un Rāmuļu ielas krustojumā

Saistībā ar gāzesvada būvniecības darbiem no 13. līdz 17. jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Ganību dambja un Rāmuļu ielas krustojumā.

Atklāts pirmais mobilitātes punkts Latvijā

VEF apkaimē atklāts pirmais mobilitātes punkts Latvijā, kas savieno dažādus ilgtspējīgus transporta veidus un piedāvā ērtu piekļuvi mikromobilitātes un koplietošanas transporta iespējām. Tāpat mobilitātes punkts kalpos kā pilotteritorija inovatīvu, datos balstītu risinājumu izveidei – tajā pieejams gan divriteņu un gājēju skaitītājs, gan testēšanas stacija viedpilsētas risinājumiem.

RMS ekspresbusos biļetes varēs iegādāties pie vadītāja arī par skaidru naudu

No rītdienas, 1.jūlija SIA "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) pasažieri varēs biļetes iegādāties ekspresbusos arī pie vadītāja par skaidru naudu. Šis pakalpojums tika pārtraukts brīdī, kad valstī tika izsludināta ārkārtas situācija un tika ieviesti virkne citi ierobežojumi COVID 19 izplatības ierobežošanai.

Slēgs satiksmi un gājēju kustību Peitavas ielā

Saistībā ar būves bīstamības novēršanas darbiem no 2. jūlija līdz 1. septembrim tiks slēgta gājēju kustība un transportlīdzekļu satiksme Peitavas ielā pie ēkas Peitavas ielā 7.

Ierobežos satiksmi un gājēju kustību Raņķa dambī

Saistībā ar lietus ūdens kanalizācijas izbūves darbiem no 29. jūnija līdz 10. jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Raņķa dambī, pie ēkas Raņka dambī 30, darbus veicot pa posmiem.

Slēgs satiksmi Bruņinieku ielā

Saistībā ar ūdensvada pārbūves darbiem no 29. jūnija līdz 2. jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Bruņinieku ielā, Bruņinieku ielas un Avotu ielas krustojumā

Ierobežos satiksmi Lielvārdes ielā

Saistībā ar siltumtīklu pārbūves darbiem no 29.jūnija līdz 27.augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lielvārdes ielas un Aizkraukles ielas krustojumā un Lielvārdes ielā, posmā no Aizkraukles ielas līdz ēkai Lielvārdes ielā 38, darbus veicot pa posmiem.

"Wizz Air" atsāk lidojumus no lidostas "Rīga"

No pirmdienas, 15.jūnija, regulāros starptautiskos lidojumus uz un no lidostas "Rīga" atsāk Ungārijas zemo cenu aviokompānija "Wizz Air".

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums