Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Uzmanību – melnais ledus!

Kad gaisa temperatūra svārstās ap nulle grādiem, lielākoties naktīs un no rītiem, piesalstot uz ceļiem esošajam mitrumam, uz brauktuves un ietvēm var veidoties grūti saskatāma ledus kārta jeb melnais ledus. Apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) pieredze liecina, ka rudens un ziemas sezonā slideni ceļi ir viens no galvenajiem atlīdzību cēloņiem – no pērnā gada novembra līdz šī gada februārim BALTA atlīdzībās par negadījumiem slidenu ceļu dēļ izmaksājusi vairāk nekā 0,9 miljonus eiro.

Ierobežos transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu K.Barona ielas posmā

Sakarā ar pasākumu Rīgas Kristus piedzimšanas katedrālē no 20. oktobra plkst. 8.00 līdz 23. oktobrim plkst. 12.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Krišjāņa Barona ielas labajā pusē, posmā un virzienā no Elizabetes ielas līdz Alfrēda Kalniņa ielai (izņemot pasākuma dalībnieku autobusus).

Ierobežos satiksmi Salaspils ielas posmā

Sakarā daudzfunkcionālā centra "Akropole" būvniecības darbiem no 20. oktobra līdz 10. novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme (viena braukšanas josla katrā virzienā) Salaspils ielas posmā no Slāvu ielas līdz sabiedriskā transporta pieturvietai "Ķengarags."

Par satiksmi Rumānijas parlamenta Senāta prezidenta vizītes laikā

Sakarā ar Rumānijas parlamenta Senāta prezidenta Kelina Popesku-Teričanu vizīti tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):

Nakts laikā slēgs dzelzceļa pārbrauktuvi Ezeres ielā

Sakarā ar remontdarbu veikšanu no 18. oktobra plkst. 22.00 līdz 19. oktobrim plkst. 6.00 un no 19. oktobra plkst. 22.00 līdz 20. oktobrim plkst. 6.00 tiks slēgta dzelzceļa pārbrauktuve Ezera ielā. Par darbu veikšanu ir atbildīga VAS "Latvijas Dzelzceļš".

Slēgs satiksmi Augšielas posmā

Sakarā ar elektrības kabeļu līnijas izbūves darbiem no 17. līdz 19. oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Augšielā pie krustojuma ar Augusta Deglava ielu virzienā uz Stadiona ielu.

Nakts laikā ierobežos satiksmi Sadovņikova ielas posmā

Sakarā ar kanalizācijas tīklu cauruļvadu atjaunošanas darbiem no 16. oktobra līdz 7. decembrim (laika posmā no plkst. 23.00 līdz 6.00) tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Firsa Sadovņikova ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Katoļu ielai.

Filmēšanas laikā aizliegs transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanu Vīlandes, Blaumaņa un Elizabetes ielu posmos

Sakarā ar spēlfilmas "Outside" uzņemšanu no 11. oktobra plkst. 20.00 līdz 12. oktobrim plkst. 15.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām atļaujām) Vīlandes ielas abās pusēs, posmā no ēkas Vīlandes ielā 9 līdz Vidus ielai, kā arī Vidus ielas kreisajā pusē, posmā no Vīlandes ielas līdz ēkai Vidus ielā 6.

Ierobežos satiksmi Kleistu ielas posmā

Sakarā ar ielas seguma remontdarbiem no 13. līdz 24. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kleistu ielas posmā no Buļļu ielas līdz Hapaka grāvim.

Ierobežos satiksmi Vestienas ielas posmā

Sakarā ar kanalizācijas rekonstrukcijas darbiem no 11. līdz 27. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Vestienas ielas posmā no Augusta Deglava tilta līdz Stopiņu ielai.

Aktuālās ziņas