Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ukrainas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā ierobežos satiksmi

Saistībā ar Ukrainas parlamenta priekšsēdētāja Andreja Parubija oficiālo vizīti Latvijā no 13.decembra plkst. 7.00 līdz plkst. 10.30 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot ar speciālām caurlaidēm):

Ierobežos satiksmi Firsa Sadovņikova ielas posmā

Saistībā ar kanalizācijas tīkla cauruļvadu atjaunošanu no 12.decembra līdz 19.decembrim (laika posmā no plkst. 22.00 līdz plkst. 6.00) tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Firsa Sadovņikova ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Katoļu ielai.

Slēgs satiksmi Pulka ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi no 11.decembra līdz 12.decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Pulka ielas posmā no Daugavgrīvas ielas līdz ēkai Pulka ielā 8.

Ar neapdrošinātu transportlīdzekli CSNg visbiežāk izraisa gados jauni autovadītāji

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (turpmāk – LTAB) statistika par pēdējiem pieciem gadiem liecina, ka visbiežāk ar neapdrošinātu transportlīdzekli ceļu satiksmes negadījumus (turpmāk – CSNg) izraisa 26 - 35 gadus veci autovadītāji. Analizējot neapdrošināto transportlīdzekļu marku, ar kuriem visbiežāk izraisīti CSNg, dominē VW markas auto, savukārt spēkratu vecuma kategorijā visbiežāk CSNg bez derīgas OCTA izraisa 21 gadu un vecāki transportlīdzekļi.

Ierobežos satiksmi Marijas ielas posmā

Ūdensvada tīkla remontdarbu laikā no 9.decembra līdz 20.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Marijas ielas labajā braukšanas joslā, posmā no Merķela ielas līdz Raiņa bulvārim.

Jaunieši grib iedvesmoties no citiem karjeras izvēlē

2/3 jauniešu nevēlas doties prom no Latvijas un redz savu interešu piepildījumu uzņēmējdarbībā (24%), kultūrā un mākslā (22%) un sabiedriskajā darbā (18%) tepat Latvijā. 80% jauniešu ir interese par Latvijā notiekošo, tomēr, neskatoties uz to, puse no jauniešiem uzskata, ka viņi neko nevar ietekmēt.

Pieredzējuši autovadītāji: Piesardzība ir svarīgāka par pieredzi pie stūres

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) informatīvi izglītojošās kampaņas par gājēju drošību pilsētā "REDZI – PAREDZI!" ietvaros apkopotas pieredzējušu* autovadītāju atziņas par galvenajām riska situācijām pilsētas vidē. Līdz ar pieredzi veidojas teju vai sestā maņa – redzot noteiktus apstākļus, spēt paredzēt to attīstību un iespējamos riskus. Kreisais pagrieziens, gājēju pārejas, mācību iestādes, tumšs un slapjš laiks – par šīm un citām potenciāli bīstamām situācijām stāsta pieredzējušie šoferi.

Ierobežos satiksmi Juglas ielā

Saistībā ar ūdensvada remontdarbiem no 5.decembra līdz 9.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Juglas ielā pie Lubānas ielas rotācijas apļa.

Slēgs satiksmi Kuģu ielas posmā

Saistībā ar būvdarbiem Kuģu ielā 15 laika posmā no 5.decembra līdz 12.decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme no ēkas Kuģu ielā 13 līdz ēkai Kuģu ielā 15.

Iesaistoties starptautiskā operācijā, Muitas policijas pārvalde aiztur cigarešu kontrabandistus

Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvaldes un Eiropas Savienības Tiesu sadarbības vienības (Eurojust) koordinētu tiesiskās sadarbības pasākumu ietvaros 2017.gada novembra beigās Latvijā un Nīderlandē vienlaikus veikto procesuālo darbību rezultātā par cigarešu kontrabandu tika aizturēti divi Latvijas Republikas pilsoņi.

Aktuālās ziņas