Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi filmas "Spēle ar uguni" filmēšanas laikā

Sakarā ar filmas "Spēle ar uguni" filmēšanu no 28. līdz 29.jūnijm tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot filmēšanas tehniskos transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām atļaujām):

Par satiksmi filmēšanas laikā Grīziņkalnā

Sakarā ar reklāmas filmēšanu 28.jūnijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, izņemot transportlīdzekļus ar speciālām izsniegtām atļaujām, Ata ielas labajā pusē, 50 metru garā posmā no Pērnavas ielas.

Par satiksmi Alberta ielā

Sakarā ar kanalizācijas tīklu izbūves darbiem no 30.jūnija plkst. 11.00 līdz 2.jūlija plkst. 21.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Alberta ielā, pie ēkas Alberta ielā 5.

Par satiksmi atvadīšanās ceremonijas laikā

Par satiksmi atvadīšanās ceremonijas laikā

Sakarā ar Līgo svētku pasākumu pilsētā ierobežos satiksmi; slēgs 11. novembra krastmalu

Sakarā ar svētku pasākuma Līgosim krastmalā! no 22. jūnija plkst. 20.00 līdz 24. jūnijam plkst. 24.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (arī alus velosipēda, velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme):

Zāļu tirgus laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Sakarā ar Zāļu tirgus norisi Doma laukumā ceturtdien, 22. jūnijā no plkst. 5.00 līdz 21.00 tiks slēgta transportlīdzekļu (tostarp alusipēda, velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu) satiksme, izņemot transportu ar speciālām caurlaidēm:

Sakarā ar grupas Foo Fighters koncertu dažviet Rīgā ierobežos satiksmi

Sakarā ar Lucavsalā paredzēto grupas Foo Fighters koncertu no 21. jūnija plkst. 8.00 līdz 22. jūnijam plkst. 8.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvo transportu un transportlīdzekļus ar pasākuma organizatoru izsniegtām atļaujām) Laivu ielas posmā no Lucavsalas ielas līdz Salu tiltam, kā arī piebrauktuvē pie veikala K SENNUKAI piegādes zonas no Lucavsalas ielas puses (izņemot ar veikala K Rauta atļaujām).

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi vairākās Rīgas ielās

Sakarā ar spēlfilmas "Puika ar suni" uzņemšanu tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, izņemot filmēšanas tehniskos transportlīdzekļus:

Slēgs satiksmi Jeruzalemes ielas posmā

Sakarā ar ceļa seguma atjaunošanas darbiem no 17. jūnija plkst. 8.00 līdz 19. jūnijam plkst. 17.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pie ēkas Jeruzalemes ielā 1.

Ierobežos satiksmi uz Jūrmalas gatves pārvada

Tramvaju sliežu rekonstrukciju laikā no 14. jūnija līdz 31. jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme (viena braukšanas josla katrā virzienā) Jūrmalas gatves satiksmes pārvada posmā no Dārza ielas līdz apgriešanās vietai Imantas virzienā.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  jämföra smslån  parkets  palodzes  autoserviss