Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Tēriņu ielā

Saistībā ar lietus ūdens kanalizācijas kolektora avārijas remontdarbiem no 18.augusta plkst. 8.00 līdz 24.augusta plkst. 23.59 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Tēriņu ielā, posmā (virzienā) no Sārtes ielas līdz Sīpeles ielai.

Ierobežos satiksmi Piedrujas un Pildas ielas krustojumā

Saistībā ar kanalizācijas izbūves darbiem no 14.augusta līdz 17.augustam un no 21.augusta līdz 24.augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Piedrujas ielas un Pildas ielas krustojumā.

Naktīs ierobežos satiksmi Dzelzavas ielā

Saistībā ar ielas seguma remontu no 17.augusta līdz 24.augustam, no plkst. 0.30 līdz plkst. 5.00, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Dzelzavas ielā, 80 metru garā posmā Dzelzavas ielas un Vējavas ielas krustojumā, darbus veicot pa posmiem.

Rīgas svētku laikā vietām ierobežos satiksmi

Rīgas svētku laikā, no 14. augusta līdz 16.augustam, pilsētā vietām ierobežos satiksmi, slēdzot satiksmi Doma laukumā un uz AB dambja.

Liepājas tehniskās apskates stacijā nodrošinās "Rally Liepāja" sacīkšu auto pārbaudes

Piektdien, 14. augustā nestrādās Liepājas tehniskās apskates stacija, kas nodrošinās Eiropas rallija čempionāta posma "Rally Liepāja" sacīkšu auto tehnisko komisiju. Pateicoties iepriekšējo gadu profesionālai un sekmīgai sadarbībai, CSDD jau astoto reizi nodrošinās "Rally Liepāja" sacīkšu auto pārbaudes.

Turpinās Rīgas ielu remontdarbi; A.Čaka ielā veikti apmēram 20% no plānotā darbu apjoma

Galvaspilsētā aktīvi turpinās plānotie ielu remontdarbi. Līdz jaunajam mācību gada sākumam plānots pabeigt Sporta ielas seguma atjaunošanu un pabeigt Krasta ielas veloceļa izbūvi.

Ierobežos satiksmi Maskavas ielas posmā

Saistībā ar ceļa seguma atjaunošanu no 17.augusta plkst. 8.00 līdz 22.augusta plkst. 23.59 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Maskavas ielā, posmā no Centrāltirgus ielas līdz Turgeņeva ielai, darbus veicot pa posmiem.

Rīgas svētku laikā sabiedriskais transports nebūs par brīvu

Rīgas svētku laikā, no 14.augusta līdz 16.augustam, Rīgas sabiedriskais transports nebūs bez maksas, bet kursēs pēc brīvdienu grafika, tā ceturtdien, 6.augustā, lēma Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija.

Pasākuma laikā varēs novietot automašīnas Brīvības gatvē

Saistībā ar pasākuma "Festivāls Laivā" norisi no 7.augusta līdz 10.augustam tiks atļauts novietot transportlīdzekļus uz Brīvības gatves brauktuves nomales, posmā un virzienā no tilta pār Juglas kanālu līdz Latvijas Etnogrāfiskajam brīvdabas muzejam, un Brīvības gatvē, posmā un virzienā no Berģu ielas līdz tiltam pār Juglas kanālu.

Pasākuma organizētājam uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu.

Slēgs satiksmi un gājēju kustību Satekles ielas posmā

Saistībā ar iekārtu pacelšanas darbiem tirdzniecības centra "Origo" ēkas "A" pārbūves ietvaros no 8.augusta plkst. 6.00 līdz 9.augusta plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Satekles ielā, posmā (virzienā) no Marijas ielas līdz Elizabetes ielai.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums