Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Firsa Sadovņikova ielā

Saistībā ar asfalta seguma atjaunošanas darbiem no 23. aprīļa līdz 28. aprīlim un no 2. maija līdz 5. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Firsa Sadovņikova ielas posmā no Jēkabpils ielas līdz Katoļu ielai.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi vairākās Rīgas centra ielās

Saistībā ar filmas "Hero" filmēšanu no 21. aprīļa līdz 26. aprīlim tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas ielās:

Ierobežos satiksmi Jūrmalas gatvē

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukciju Jūrmalas gatvē no 19. aprīļa līdz 29. jūnijam un no 9. jūlija līdz 31. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Jūrmalas gatvē, posmā no Slokas ielas līdz apgriešanās vietai Imantas virzienā.

Ierobežos satiksmi Augusta Deglava ielas un Augšielas krustojumā

Saistībā ar Ata ielas, Augšielas un Vagonu ielas pārbūves darbiem no 21. aprīļa plkst. 23.50 līdz 23. aprīļa plkst. 5.00 un no 27. aprīļa plkst. 23.50 līdz 2. maija plkst. 5.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Augusta Deglava ielas un Augšielas krustojumā.

Ierobežos satiksmi Buļļu ielā

Saistībā ar komunikāciju izbūvi no 20. aprīļa plkst. 10.00 līdz 23. aprīļa plkst. 16.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Buļļu ielas posmā no Saldus ielas līdz Dzegužu ielai virzienā uz pilsētas centru.

Ierobežos satiksmi Salaspils ielas posmā

Saistībā ar daudzfunkcionālā centra "Akropole" būvniecības darbiem no 17. aprīļa līdz 18. maijam tiks ierobežota gājēju satiksme Salaspils ielas posmā no Slāvu ielas līdz sabiedriskā transporta pieturvietai "Ķengarags".

Ierobežos satiksmi pie ēkas Zalves ielā 46a

Saistībā ar siltumtrases izbūves darbiem no 17. aprīļa līdz 18. aprīlim pie ēkas Zalves ielā 46a tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Saistībā ar reklāmas klipa filmēšanu 17. aprīlī no plkst. 9.00 līdz plkst.14.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana pie ēkas Grēcinieku ielā un Kungu ielas labajā pusē, posmā no Peldu ielas līdz Mārstaļu ielai.

Par satiksmi Izraēlas neatkarības dienas svinību laikā

Sakarā ar Izraēlas neatkarības dienas svinībām 16. aprīlī no plkst. 8.00 līdz pasākuma beigām tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu un diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus) Kuģu ielas labajā pusē, posmā no Trijādības ielas līdz ēkai Kuģu ielā 15. Nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks piespiedu pārvietoti uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

Ierobežos transportlīdzekļu satiksmi Rušonu ielā

Sakarā ar būvdarbiem Rušonu ielā no 16. līdz 27. aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Rušonu ielā, posmā no Aglonas ielas līdz Maskavas ielai.

Aktuālās ziņas