Latvijas iedzīvotāji sākuši biežāk vēdināt telpas


public. foto
Uzņēmumu Zepter International Baltic un Norstat Latvijas iedzīvotāju vidū veiktā aptauja liecina, ka trešdaļa respondentu (29 %) kopš pandēmijas izsludināšanas sākusi biežāk vēdināt telpas.

„Mūsu aptauja liecina, ka pandēmijai ir vislielākā ietekme uz 30–39 gadus vecām personām, cilvēkiem, kas dzīvo lielās pilsētās, kā arī uz ģimenēm ar diviem bērniem. Latvijas iedzīvotāji ir sākuši biežāk vēdināt telpas, kurās viņi dzīvo un strādā, kā arī izmantot gaisa attīrīšanas ierīces. Lai gan jau sen ir zināms par piesārņota gaisa negatīvo ietekmi uz veselību, tieši pašreizējā pandēmija ir likusi cilvēkiem nopietni aizdomāties par ieelpotā gaisa tīrību. Mēs uzņēmumā Zepter novērojām krasu pieprasījuma pieaugumu pēc mūsu gaisa attīrīšanas sistēmas Therapy Air iOn pēc tam, kad neatkarīgā Vācijas laboratorija Gui-lab izsniedza klīnisko apstiprinājumu*, ka šī ierīce efektīvi likvidē līdz pat 99,99 % mikroorganismu, tostarp koronavīrusu SARS-CoV-2, kā arī toksiskas vielas,” norāda SIA Zepter International Baltic ģenerāldirektors Konstantīns Tjagņirjadko.

Jo augstāks gaisa piesārņojuma līmenis, jo lielāks Covid-19 inficēšanās un mirstības risks. Pie šāda secinājuma šā gada aprīlī nonāca Hārvarda universitātes pētnieki.1 Šos secinājumus apstiprina arī cits pētījums, kas veikts Mārtiņa Lutera Halles-Vitenbergas universitātē Vācijā. Analīze parādīja, ka 78 % nāves gadījumu Itālijā, Spānijā, Francijā un Vācijā ir notikuši vispiesārņotākajos reģionos,2 tāpēc ir sevišķi saasinājies jautājums par gaisa attīrīšanu mājās un sabiedriskajās telpās.

Aptauju, kurā piedalījās 1026 respondentu, pētniecības uzņēmums Norstat veica 2020. gada augustā.

Vizuālie materiāli: https://failiem.lv/u/nzrakfjk

Par uzņēmumu Zepter International

Zepter International ir starptautisks Šveices privātuzņēmums, ko 1986. gadā dibinājis Filips Cepters. Kopš izveides Zepter International ir kļuvis par starptautisku vairāku zīmolu uzņēmumu, kas ražo, izplata un pārdod ekskluzīvas augstas kvalitātes patēriņa preces visā pasaulē, galvenokārt izmantojot savu tirdzniecības tīklu, kā arī augstākās klases veikalus.

Uzņēmums Zepter International ir nostiprinājis klātbūtni visā pasaulē ar vairāk nekā 100 tūkstošu veselīga dzīvesveida misionāru palīdzību, kas ir kļuvuši par zīmola Zepter pārstāvjiem un vairāk nekā 400 tūkstošu kvadrātmetru komerctelpu platībā 60 valstīs pārdevuši aptuveni miljardu preču. Pašlaik 8 Zepter rūpnīcas Vācijā, Itālijā un Šveicē uzlabo cilvēku dzīvi visā pasaulē, ražojot simtiem pirmšķirīgu preču ikdienas veselības aprūpes un skaistumkopšanas vajadzībām.

* Lai apskatītu sertifikātus, noklikšķiniet uz saites https://failiem.lv/u/vgnyzhj6

1 https://www.hsph.harvard.edu/biostatistics/2020/04/linking-air-pollution-to-higher-coronavirus-death-rates/

2 https://www.theguardian.com/environment/2020/apr/20/air-pollution-may-be-key-contributor-to-covid-19-deaths-study?CMP=Share_iOSApp_Other&fbclid=IwAR0y2AEMi8SKCUZqMs1hXbNOYWYoia17k5KRCL5J6WYPvkLQRPzhSoBKhQc

Zepter International Baltic
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums