Pases un eID kartes izsniegs tikai pēc iepriekšēja pieraksta

No 18. maija līdz ārkārtējas situācijas atcelšanai Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk – Pārvalde) personu apliecinošus dokumentus noformēs un izsniegs tikai pēc iepriekšēja pieraksta, atceļot pakalpojuma saņemšanas iespēju rindas kārtībā.

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju COVID – 19 dēļ, Pārvaldes galvenā prioritāte ir klientu un darbinieku drošība un veselība. Jaunā klientu apkalpošanas kārtība ļaus kontrolēt un  ierobežot pulcēšanās radītos riskus un pasargāt gan klientus, gan darbiniekus no draudiem veselībai.

Tāpat, lai samazinātu uzturēšanās laiku klientu apkalpošanas zālē, ir iespējams ātri un ērti izmantot arī elektronisko pakalpojumu “Pieteikšanās personu apliecinoša dokumenta izsniegšanai” portālā Latvija.lv. Šis pakalpojums ļauj pieteikties dokumentu iesniegšanai pases vai eID noformēšanai un veikt valsts nodevas maksājumu par dokumenta izsniegšanu jau iepriekš. Minētajā e-pakalpojumā ir iespēja izvēlēties gan pakalpojuma saņemšanas vietu, gan datumu un laiku.

Atgādinām, ka Pārvaldes Rīgas nodaļās ir vislielākais apkalpojamo klientu skaits, tāpēc, aicinām pakalpojuma saņemšanai izmantot arī pārējās 26 Pārvaldes teritoriālās nodaļas citās Latvijas pilsētās.

Informācija par kontaktiem iepriekšējā pieraksta veikšanai ir pieejama Pārvaldes mājaslapā www.pmlp.gov.lv sadaļā “Iepriekšējais pieraksts”, https://bit.ly/2T7Gzrj

PMLP Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums