Latvijas Infektoloģijas centra darbiniekus pārsteidz ar pateicības dāvanām


foto_Liene Apine un Inga Ažiņa
30.aprīlī, tieši pirms svētku brīvdienām, kā pateicību par pašaizliedzīgu darbu Latvijas iedzīvotāju labā, rūpējoties par slimniekiem Covid-19 pandēmijas laikā, stacionāra Latvijas Infektoloģijas centrs (LIC) kolektīvs – ārsti, mediķi, sanitāri un pārējais aprūpes un atbalsta personāls – saņēma sirsnīgas pateicības dāvanas no t/c Alfa.

“Ar sarūpētajām dāvanām vēlējāmies iepriecināt stacionāra Latvijas Infektoloģijas centrs darbiniekus, izrādot dziļu cieņu un izsakot atzinību par viņu rūpēm, centību un ieguldījumu Latvijas iedzīvotāju dzīvības sargāšanā un glābšanā ārkārtas stāvokļa laikā valstī. Šis nav viegls laiks nevienam no mums, taču tiem, kas ārstē un rūpējas par Covid-19 infekcijas slimniekiem, šobrīd ir papildu pienākumu un garu darba stundu, stresa un pārguruma pilna ikdiena. Mēs novērtējam un apbrīnojam viņu darbu, drosmi un neatlaidību, un savas uzmanības apliecinājumu nododam enerģijas pilna un salda sveiciena veidā,” atklāja t/c Alfa vadītāja Liene Apine.

Latvijas Infektoloģijas centrs ir viens no pieciem Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāriem. Kopumā tajā nodarbināti 377 cilvēki. Katrs no viņiem pirmssvētku dienā, 30. aprīlī,  saņēma t/c Alfa sarūpētās dāvanas – daudzreizlietojamu iepirkumu maisiņu ar šokolādes konfekšu kastēm un enerģijas batoniņiem. T/c Alfa vadītāja Liene Apine apmeklējuma laikā dāvanas nodeva  Ingai Ažiņai, stacionāra LIC Infektoloģijas poliklīnikas vadītājai, novēlot medicīnas iestādes personālam mierīgu svētku laiku un daudz izturības turpmākajā darbā.

Ilze Aizsila | Projektu vadītāja
Nords Porter Novelli
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums