"Tele2" klienti telefonā redzēs aicinājumu "Paliec mājās"


public. foto
Mobilo sakaru operatora "Tele2" klienti turpmāk savos telefona ekrānos redzēs ne tikai pakalpojuma sniedzēja nosaukumu, bet arī aicinājumu "Paliec mājās". Tas darīts, lai atgādinātu iedzīvotājiem, cik būtiski ir ievērot atbildīgo institūciju aicinājumu palikt mājās un ievērot sociālo distancēšanos.

“Šajā ārkārtas situācijā mobilo sakaru operatoriem visā pasaulē ir nozīmīga loma gan dažādu funkciju nodrošināšanā dažādām sabiedrības grupām, gan sabiedrības informēšanā. Arī Latvijā mēs valsts institūciju uzdevumā izsūtam īsziņas, kā arī informējam klientus ar sociālo tīklu palīdzību, lai maksimāli tiktu ievēroti visi piesardzības pasākumi,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Šis paziņojums šobrīd ir jau redzams iOS operētājsistēmas telefoniem, tādējādi atgādinājumu par palikšanu mājās saņem vairāki desmiti tūkstoši klientu. Pašlaik tiek tehniski risināts, lai arī Android operētājsistēmas telefoniem būtu iespējams šāds paziņojums.

Par “Tele2”

“Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā – uzņēmuma klienti ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, Tele2 nodrošina vidēji ātrāko mobilo internetu Latvijā un 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju. 2019. gada vasarā “Tele2” pirmais Latvijā iedarbināja 5G tehnoloģiju Rīgā. Uzņēmums ir daļa no “Tele2 AB “grupas un ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

“Tele2”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums