Lielākos, šosezon dārzos izaugušos ķirbjus var pieteikt "Latvijas lielākā ķirbja čempionātam" līdz 20. oktobrim

Jau divpadsmito gadu pēc kārtas ar spēkavīru palīdzību Rīgas Zooloģiskajā dārzā tiks svērti raženākie Latvijā izaugušie ķirbji "Latvijas lielākā ķirbja čempionātā". Čempionāta organizētāji, veikalu tīkls "Maxima Latvija", aicina pieteikties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kuram šosezon izdevies savā dārzā izaudzēt varena izmēra ķirbi. Pieteikties čempionātam iespējams līdz 20. oktobrim.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem jānomēra sava ķirbja apkārtmērs gan horizontāli, gan vertikāli. Šie dati kopā ar ķirbja atrašanās vietu un savu tālruņa numuru jānorāda pieteikuma anketā, kas aizpildāma [u]šeit[/u]. Tāpat konkursam pieteikties iespējams arī zvanot pa bezmaksas tālruni 80002020 (katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00) vai rakstot uz e-pasta adresi info@maxima.lv ar norādi „Pieteikums konkursam „Latvijas lielākā ķirbja čempionāts””. Pieteikumā jānorāda ķirbja apkārtmērs horizontāli un vertikāli, kā arī ķirbja atrašanās vieta un tālruņa numurs. Par kvalificēšanos finālam katrs dalībnieks tiks informēts personīgi.

„Lai arī slapjā un vēsā laika dēļ, apstākļi ķirbju audzēšanai šogad nav bijuši pārlieku labvēlīgi, Latvijas ķirbju audzētāju ģimenes katru gadu pierāda, ka varena ķirbja izaudzēšanai savā dārziņā ir nepieciešamas rūpes un pacietība un laika apstākļi nav noteicošais. Aizvadītajā gadā tika uzstādīts rekords – par uzvarētāju kļuva 404 kg smagais ķirbis no Kurmāles pagasta, Kuldīgas novadā, arī šogad čempionāta dalībniekiem ir visas iespējas šo rekordu pārspēt,” stāsta SIA „Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Divpadsmitais „Latvijas lielākā ķirbja čempionāts” norisināsies 26. oktobrī plkst. 11.00 Rīgas Zooloģiskajā dārzā.  

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA „Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls, kam Latvijā 46 apdzīvotās vietās ir 154 veikali, no kuriem 126 ir X formāta veikali, 24 – XX formāta un 4 - XXX formāta veikali. Uzņēmums ietilpst holdingā „Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls un darba devējs Baltijā, nodarbinot vairāk nekā 30 000 darbiniekus piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā). SIA „Maxima Latvija” 154 veikalos, 1 internetveikalā e-maxima.lv un divos loģistikas centros ir nodarbināti aptuveni 7500 darbinieki. SIA “Maxima Latvija” ir Latvijas Pārtikas tirgotāju asociācijas biedrs.


 

Jānis Beseris
SIA „Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana