Projekts "Nepalikt vieniem klusumā" iekļuvis labāko sešiniekā

Labklājības nozares Eiropas Sociālā fonda projekts "Nepalikt vieniem klusumā" ir iekļuvis prestižā starptautiskā konkursa RegioStars Awards finālā.

„Nepalikt vienam klusumā – tas ir stāsts par cilvēcību, savstarpējo cieņu, mīlestību un drosmi. Latvijas nedzirdīgo savienība dara ļoti augstu vērtējamu darbu, un mūsu acīs šis projekts jau ir uzvarētājs, ” uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs.

Latvijas Nedzirdīgo savienības īstenotā projekta “Nepalikt vieniem klusumā” ietvaros radīts atbalsts nedzirdīgām jaunajām māmiņām dzemdībās un pēcdzemdību periodā. Projekta ietvaros piecas dzirdīgas speciālistes ar zīmju valodas zināšanām mācījās palīdzēt sievietei dzemdību laikā, savukārt piecas nedzirdīgas speciālistes mācījās sniegt atbalstu pirms un pēc dzemdībām. Speciālistu komanda jaunajām māmiņām palīdz ne vien ar informāciju, bet arī sniedz emocionālu atbalstu, drošības sajūtu un iespēju uzticēties.

Vairāk par projektu, tā komandu un paveikto – intervijā ar projekta vadītāju Diānu Zālamani-Leiti https://goo.gl/Pkq16n

Projekts ir atzīts par vienu no Eiropas Savienībā labākajiem projektiem kategorijā “Sieviešu iespējas un aktīva līdzdalība” projektu konkursā RegioStars Awards, kurā Eiropas Komisija apbalvo veiksmīgākos, inovatīvākos un iedvesmojošākos projektus. Pirmo reizi desmit gadu konkursa pastāvēšanas vēsturē par vienu no nominantiem izvirzīts Latvijā īstenots projekts. Projekts “Nepalikt vieniem klusumā” kategorijā “Sieviešu iespējas un aktīva līdzdalība” ir viens no sešiem finālistiem, kas kandidēs uz 2017. gada konkursa galveno balvu. Konkursa uzvarētāji kļūs zināmi apbalvošanas ceremonijā, kas norisināsies 10. oktobrī Briselē.


 

Labklājības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana