Aicina pieteikt savas idejas vai uzņēmumus Liepājas vējrades stāstiem!

Uzsākot Liepājas pilsētas radošo kampaņu, Liepājas iedzīvotāji, uzņēmumi un jebkurš Liepājas skartais tiek aicināts pieteikt savas idejas vai uzņēmumus Liepājas vējrades stāstiem. Stāstus pieteikt, kā arī informāciju par Liepājas VĒJRADI iespējams uzzināt http://www.vejrade.lv.

 “Jaunradē rodas kaut kas jauns. Daiļradē – daiļš. Bet vējrade notiek, kad galvā iepūš Liepājas vējš. Vējradi ir viegli iemācīties – vajag vien doties ārā vējā. Atvērt muti un dziļi kabatā nobāzt telefonu. Kas notiek tālāk? Tālāk vējš galvā apgāž plauktiņus un savanda kopā domas, kas nekad nav bijušas kopā. Tā rodas gan ideja lielam uzņēmumam, gan vienkārši labs garastāvoklis,” stāsta kampaņas radošais direktors Voldemārs Dūdums.

Nav brīnums, ka pirmo reizi vējrade ir atklāta tieši Liepājā. Pilsētā, kurā piedzimst un dzīvo vējš. Pilsētā, uz kuru cilvēki no visas Latvijas un tālākām zemēm brauc un lido izvējoties. Pilsētā, kurā pat divas pirmdienas nav vienādas.

“Vislielākā mūsu pilsētas vērtība ir cilvēki, tādēļ jaunajā reklāmas kampaņā Liepājā notiekošo vēlamies izstāstīt ar patiesiem stāstiem un īstiem liepājnieku un Liepājas skarto darbiem. Pilsētas radošajā kampaņā turpinām un attīstām vēja tēmu, šoreiz sniedzot iespēju tajā iesaistīties ikvienam Liepājas iedzīvotājam. Kāpjot pāri ierastajām robežām, reklāmas standartiem un ļaujoties radošajam garam, Liepāja arī šoreiz izvēlējusies neierastāku veidu, kā pastāstīt par pilsētu – pierādot, ka vējš galvā atraisa prātu jaunām domām un idejām un Liepāja ir tramplīns pārgalvīgām idejām, kas pārņem indivīdu, Latviju un pasauli,” stāsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Ja arī tev ir idejas vai darbi, kas radīti ar vēju galvā Liepājā, uzraksti par to mums interneta vietnē http://www.vejrade.lv sadaļā MANA VĒJRADE. Kopā mēs varam tos aizpūst pa visu Latviju un pasauli – lai zina, kas rodas ar vēju galvā Liepājā!

Pastāsti, ko Liepājas vējš ir iepūtis tavā galvā – tā var būt tikai vēl ideja vai arī ēdiens, viesnīca vai jaunuzņēmums. Apraksti, ko vējš griež ap tavu galvu – bulciņas, ciparus vai citplanētiešus. Ja nesanāk vārdos – uzzīmē. Vai iedziedi. Galvenais vērtēšanas kritērijs ir vējš galvā, tāpēc, ja pievienotā anketa ir par šauru, sūti pa pastu vai e-pastu.

Iesniegtos vējrades stāstus lasīs Liepājas vējrades radošā komanda, kas arī personīgi sazināsies ar visiem autoriem – lai izteiktu savu sajūsmu, izrunātu Liepājas vējrades zīmes piešķiršanu vai arī – lai uzaicinātu kopā veidot nākamos Liepājas vējrades stāstus!   

Liepājas pilsētas pašvaldība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi