No 19. līdz 21.aprīlim VID "e-busiņš" atkal viesosies Kurzemē


VID E-busins Babites novada Pinkos
Turpinot pilnveidot klientu apkalpošanu un veicināt VID elektronisko pakalpojumu izmantošanu, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) "e-busiņš" atkal viesosies Latvijas pašvaldībās, lai sniegtu konsultācijas par e-pakalpojumiem un palīdzētu iedzīvotājiem iesniegt gada ienākumu deklarācijas gan elektroniski, gan papīra formā.

Aicinām laikā no šī gada 19. līdz 21.aprīlim Kurzemes novadu un pagastu iedzīvotājus tikties ar VID speciālistiem pašvaldību telpās! VID “e-busiņš” ieradīsies pēc šāda grafika:

19.04.2017.

  • Kalvenes pagasta bibliotēkā, Kalvenes pagastā, Skolas ielā 21.

No plkst.10.00 – 12.00.

  • Kazdangas pagasta pārvaldes bibliotēkā Kazdangas pagastā, Ķiršu gatvē 1.

No plkst. 14.00 – 16.00.

20.04.2017.

  • Cīravas pagasta pārvaldes bibliotēkā, Cīravas pagastā, “Gaismas”.

No plkst.10.00 – 12.00.

  • Aizputes novada domes bibliotēkā, Aizputē, Atmodas 22.

No plkst.14.00 – 16.00.

21.04.2017.

  • Dunalkas pagasta pārvaldes bibliotēkā, Dunalkas pagastā, “Pagastmāja”.

No plkst.10.00 – 12.00.

  • Vecpils pagasta pārvaldes bibliotēkā, Vecpils pagastā, “Pagastnams”.

No plkst.14.00 – 16.00.

VID “e-busiņā” speciālisti palīdzēs iesniegt Gada ienākumu deklarāciju gan tiem nodokļu maksātājiem, kuriem tā jāsniedz obligāti, gan tiem, kuri vēlas to iesniegt brīvprātīgi, lai atgūtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par izglītību, ārstniecību, iemaksām pensiju fondos u.c. attaisnotajiem izdevumiem.

Lai konsultācijas laikā varētu iesniegt Gada ienākumu deklarāciju elektroniski, Elektroniskajā deklarēšanās sistēmā (EDS), lūdzam iedzīvotājus ņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu (pasi vai eID karti), internetbankas kodu karti un attaisnojuma dokumentus (maksājumi par izglītību, medicīnas un zobārstniecības pakalpojumiem), kas skenētā veidā būs jāpievieno Gada ienākumu deklarācijai. Ja persona nebūs internetbankas lietotājs, “e-busiņa” speciālisti piešķirs lietotāja vārdu un paroli, ar kuru varēs pieslēgties EDS un izmantot visus tajā pieejamos VID e-pakalpojumus.

Plašāka informācija par gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu pieejama VID mājaslapā sadaļā „Gada ienākumu deklarācija’”. Jautājumu un neskaidrību gadījumā iedzīvotāji var zvanīt uz VID Nodokļu un muitas informatīvo tālruni 67120000, konsultēties ikvienā VID klientu apkalpošanas centrā vai Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros, uzdot savu jautājumu rakstiski VID mājaslapā „Uzdot jautājumu VID” vai arī VID EDS.

 

Valsts ieņēmumu dienests
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana