Ziņas | Latvija | Dzīve, sabiedrība


CSDD piedāvā Rīgas Tehniskās apskates naktī bez maksas pārbaudīt savu auto

Sestdien, 26.augustā, Rīgā, Antenas ielā 2 no plkst. 18.00 notiks Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētais pasākums "Tehniskās apskates nakts - 2017", kura laikā kompetenti speciālisti būs gatavi bez maksas pārbaudīt vairāk nekā tūkstoš automobiļu.

Gudriem.lv: 43% internetveikalu lietotāju veic pirkumus reizi mēnesī; vidējā pirkuma summa vienā reizē - līdz 30 eiro

Saskaņā ar salīdzināšanas portāla Gudriem.lv veikto aptauju kopumā Latvijas patērētāji ir apmierināti ar interneta veikalos veiktajiem pirkumiem: 65,3% aptaujāto uzskata šos veikalus par drošiem un uzticamiem, savukārt 44,7% respondentu atzina, ka nekad nav saskārušies ar problēmām, iepērkoties internetā. Tie, kuri ir saskārušies ar problēmām, visbiežāk min divas populārākās problēmas – preces netiek piegādātas laikā vai arī tās tiek saņemtas bojātas.

Nomaksas pirkums un īre ar izpirkumu – kādi ir būtiskākie riski un risinājumi?

Lai iegūtu mājokli savā īpašumā, dažkārt tiek izmantotas nomas pirkuma iespējas vai dzīvokļa izīrēšana ar izpirkuma tiesībām. DNB bankas dzīvesstila bloga "Dzīve notiek!" eksperte, "Eversheds Sutherland Bitāns" juriste Zanda Zaļuma dalās ar ieteikumiem, kam noteikti būtu jāpievērš īpaša uzmanība, slēdzot šādus darījumus.

Ventspilī norisināsies peldēšanas mācīšanas seminārs

Latvijas Peldēšanas federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi š.g. 24.-27. augustā Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā un Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīcas semināru telpā organizē apmācību programmu sporta speciālistiem "Peldēšanas mācīšanas teorija un pedagoģiskā pilnveide (prakse)".

LTAB aicina autoīpašniekus pirms transportlīdzekļa iegādes pārbaudīt tā negadījumu vēsturi

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (turpmāk - LTAB) aicina autoīpašniekus izmantot biroja piedāvātos datu apstrādes pakalpojumus lapā www.ltab.lv, kuri ļauj iegūt informāciju par sava esošā vai potenciālā spēkrata negadījumu vēsturi, noslēgtajiem apdrošināšanas līgumiem un citu svarīgu informāciju.

Pirmoreiz Tukumā aizvadīta "Tehniskās apskates nakts"

Sestdien, 19.augustā, pirmoreiz Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Tukuma tehniskās apskates stacijā notika "Tehniskās apskates nakts" pasākums, kurā bezmaksas auto diagnostika tika veikta 192 automobiļiem.

Bezmaksas informācijas tālrunis: 80000800 Rīgas kolumbārijs sācis izīrēt nišas

Rīgā, Meža kapu teritorijā šī gada pavasarī tika atklāts kolumbārijs. Pašlaik tiek izīrētas 32 no 288 nišām.

Pirmo reizi Jelgavā norisināsies Labsajūtas festivāls "ESI"

26. augustā skvērā aiz Jelgavas Kultūras nama pirmo reizi norisināsies Labsajūtas festivāls "ESI", kurā ikviens interesents aicināts no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 bez maksas piedalīties vairāk nekā 30 izglītojošās nodarbībās, aktivitātēs, uztura meistarklasēs, diskusijās un lekcijās par veselīga dzīvesveida tēmām.

"Baltic International Bank Latvijas barometrs": iedzīvotāju noskaņojums kļuvis pozitīvāks, bet valdības darbu vērtē...

"Baltic International Bank Latvijas barometrs":
iedzīvotāju noskaņojums kļuvis pozitīvāks, bet valdības darbu vērtē kritiski

Jaunākais "Baltic International Bank Latvijas barometrs" liecina, ka līdz ar patīkamiem laikapstākļiem, uzlabojies arī iedzīvotāju noskaņojums. Pozitīvākais kāpums vērojams kopējās situācijas (+5 punkti) un pašreizējā valsts ekonomiskā stāvokļa novērtējumā (+3 punkti). Taču, neskatoties uz iedzīvotāju optimismu, valdības darbs jūnijā vērtēts diezgan kritiski.

BALTA: Būtiski pieaug traumu un pēkšņu akūtu saslimšanas gadījumu skaits ceļojumu laikā

Jūnijā un jūlijā, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, pieteikto ceļojuma apdrošināšanas atlīdzību skaits palielinājies par 80%, savukārt vidējās apdrošināšanas atlīdzības apmērs trīskāršojies, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) aktuālie dati.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  tenti