Ziņas | Latvija | Dzīve, sabiedrība


Visatbildīgākie līgotāji mīt Kurzemē

Visatbildīgākie Līgo svētku svinētāji ir kurzemnieki, savukārt mazāk apzinīgi Jāņa bērni mīt Vidzemē un Rīgā. Par to liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) un apdrošināšanas sabiedrības ERGO kampaņas "Dusmīgs, toties dzīvs!" ietvaros izveidotā interaktīvā tiešsaistes karte, kurā Latvijas novadu iedzīvotāji vai viesi varēja apņemties svētkus svinēt atbildīgi, pašiem nebraucot un neļaujot saviem līdzcilvēkiem braukt reibumā.

Merks: 8 padomi, kā izvēlēties dzīvokli, lai arī tavs suns būtu laimīgs

Ir uzskats, ka suns un dzīvoklis nav savienojams. Taču eksperti norāda, ka viss atkarīgs no saimnieka un tā spējas nodrošināt pietiekamu aktivitāšu daudzumu. Uzsākot jauna dzīvokļa meklējumus, mēs visbiežāk vēlamies atrast labsajūtu, komfortu un patīkamu apkārtni. Tieši šo pašu vēlas mūsu četrkājainie ģimenes locekļi. Pirms skaidri esi nolēmis, kuru dzīvokli vēlies iegūt savā īpašumā, padomā kārtīgi, kā tavs suns jutīsies jaunajā mājvietā. Būvkompānijas "Merks" nekustamo īpašumu projektu vadītāja Dace Tumšā dalās ar 8 ieteikumiem, kuriem vajadzētu vērst uzmanību mājokļa izvēlē.

Jāņi un Līgas desmit gadu laikā atlīdzībās saņēmuši teju četrus miljonus eiro

Desmit gadu laikā Jāņi un Līgas pieteikuši vairāk nekā 16 tūkstošus apdrošināšanas gadījumu, atlīdzībās saņemot teju četrus miljonus eiro, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) dati.

CSP: alus patēriņš pēdējos gados Latvijā saglabājas nemainīgs; sieru apēd vairāk

Rīga, 22.06.2017

Tuvojoties vasaras saulgriežiem, Centrālā statistikas pārvalde (CSP) apkopojusi statistiku par to, cik Latvijā patērē un saražo vienas no neatņemamākajām Līgo svētku sastāvdaļām – alu un sieru.

6 ieteikumi mājokļa pirkšanas – pārdošanas līguma sagatavošanas procesā

Neatkarīgi no tā, vai esi nolēmis pirkt vai pārdot dzīvokli, māju vai tikai mazdārziņu, būtiski sagatavot drošu, abām pusēm izdevīgu un godīgu darījuma līgumu. Tā sagatavošanas process daudziem var šķist teju ķīniešu ābece, tādēļ ir svarīgi zināt vismaz dažus pieturpunktus, kas atvieglos šo sarežģīto uzdevumu. Ieteikumus nekustamā īpašuma pirkšanas – pārdošanas līguma sagatavošanā sniedz DNB bankas dzīvesstila bloga www.dzivenotiek.lv eksperte, "Eversheds Sutherland Bitāns" juriste Zanda Zaļuma.

LTAB: autoīpašnieki Jāņi ir apzinīgāki, tomēr to izraisītie negadījumi – ar smagākām sekām

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (turpmāk - LTAB) Līgo svētku priekšvakarā ir apkopojis datus par autoīpašniekiem ar vārdiem Jānis un Līga, to BONUS – MALUS klasēm un pagājušo gadu izraisītajiem ceļu satiksmes negadījumiem (CSNg), vadot spēkratu bez OCTA.

Šķērsojot Eiropas Savienības robežu, jādeklarē skaidra nauda 10 000 eiro vai vairāk apmērā

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina: ja persona iebrauc Eiropas Savienībā vai izbrauc no tās un ved skaidru naudu 10 000 eiro apmērā vai vairāk (vai ekvivalentu summu citās valūtās), tā ir jādeklarē.

NOSKAIDROTI "LATVIJAS GADA MOTOCIKLS 2017" UZVARĒTĀJI

"Latvijas Gada motocikls 2017" apbalvošanas ceremonija jau ceturto reizi notika 2017 gada 21.jūnijā, pulksten 12.00 tirdzniecības centrā "Mols", kurā paziņoja uzvarētājus no BMW, Harley Davidson, Yamaha, KTM, Can Am, Honda,Mash, Royal Enfield, SWM pārstāvniecībām, pasniedzot juverielmākslinieka Oļega Auzera veidoto ceļojošo balvu un gleznotājas Allas Dzevaltovskas gleznu "Vilks".

Melnais cūkgaļas barbekjū amerikāņu gaumē

Tuvojas Līgo svētki, kad līdzās tradicionālajiem Jāņu ēdieniem liekam galdā arī uz iesmiem ceptu gaļu. Šis būs vispiemērotākais brīdis, lai pamielotu savus draugus ar melno cūkgaļas barbekjū amerikāņu gaumē.

Teju 39% iedzīvotāji Līgo svētku svinībām atvēlēs 21-40 eiro

Gandrīz 39% Latvijas iedzīvotāju Līgo svētku svinībām plāno tērēt 21-40 eiro, liecina "Maxima Latvija" veiktā aptauja.
apdrošināšana  jämföra smslån  parkets  palodzes  autoserviss