Ziņas | Latvija | Dzīve, sabiedrība


Latvijas iedzīvotāji dod priekšroku praktiskām, nevis paštaisītām dāvanām

Pētot Latvijas iedzīvotāju dāvināšanas paradumus un vēlmes, IKEA aptaujā* secināts, ka tikai 11 % iedzīvotāju patīk paštaisītas vai personiskas dāvanas. Lielākā daļa cilvēku vēlas saņemt praktiskas dāvanas (49 %) vai pārsteigumus (33 %).

Noskaidro CSDD pakalpojuma gaidīšanas laiku un piesakies attālināti!

Lai ietaupītu klientu laiku, CSDD savā mobilajā aplikācija ir izveidojusi iespēju iepazīties ar pakalpojumu gaidīšanas laiku un pietiekties pakalpojuma saņemšanai attālināti.

"Grinčs" aicina bērnu namu audzēkņus uz "Multikino"

Rosinot Ziemassvētku gaidīšanas prieku un pozitīvu noskaņu, labdarības kampaņas "Taureņa efekts" ietvaros šodien, 14.decembrī, plkst. 15:30 modes un izklaides centrā "Rīga Plaza", kinoteātrī "Multikino", notiks īpašs multfilmas "Grinčs" seanss, ko bez maksas apmeklēs 130 bērni un jauniešiem no bērnu namiem un aprūpes centriem visā Latvijā.

Pētījums: cilvēki telefonos izmanto galvenokārt 3 aplikācijas

Šobrīd vispopulārākā elektroniskā ierīce viennozīmīgi ir viedtālrunis, jo cilvēki ikdienā atrodas nepārtrauktā kustībā, tāpēc saziņai un informācijas iegūšanai izvēlas ātrāko un ērtāko veidu. Varētu šķist, ka tālruņu popularitātes dēļ dažādu aplikāciju lejupielādes statistika tikai pieaug, taču tā nebūt nav. Mediju pētījumu un analītikas uzņēmums ComScore atklājis, ka jau kopš 2016. gada vairāk kā puse ASV iedzīvotāju vairs nelejupielādē aplikācijas savos tālruņos. Lai gan precīzi iemesli tam nav noskaidroti, pētījumu centrs atklājis, ka cilvēki galvenokārt savos viedtālruņos izmanto tikai trīs dažādas aplikācijas.

Līdz gada beigām noteiktās virtuvēs ar gāzes plītīm ir jālikvidē tvaika nosūcēji

Ugunsdrošības noteikumi paredz, ka dzīvokļu īpašniekiem jālikvidē ventilācijas šahtās ievadītie virtuves gaisa nosūcēji, kas atrodas virs gāzes plītīm.

Novadpētniecības konference "Daugavpils – cietoksnis un pilsēta gadsimtu gaitā" Daugavpils cietoksnī

Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs aicina visus interesentus pieteikties un apmeklēt 20. novadpētniecības konferenci Daugavpils cietoksnī. Konferences tēma šogad ir "Daugavpils – cietoksnis un pilsēta gadsimtu gaitā".

Pārsteidzoši: 65% jeb 1 252 000 Latvijas iedzīvotāju vairs neatceras vien pērnajos Ziemassvētkos saņemtās dāvanas

Šī gada decembrī veiktā aptauja liecina, ka aptuveni divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju vairs neatceras visas pērn saņemtās Ziemassvētku dāvanas. Turklāt daļa arī atzīst, ka ne visas dāvanas bijušas pārdomātas un sniegušas cerēto gandarījumu. Lai šogad sarūpētās dāvanas saņēmējiem noteikti paliktu siltā atmiņā un sagādātu prieku,  t/p Alfa sadarbībā ar SOS Bērnu ciematu asociāciju šogad piedāvā pievienot iegādātajām dāvanām arī "gabaliņu" sirsnības un prieka. Tādēļ no 12. decembra t/p Alfa iespējams iegādāties skaistu sertifikātu, kā apliecinājumu tam, ka dāvanas saņēmēja vārdā veikts ziedojums SOS Bērnu ciematu gādībā esošajiem 800 bērniem un jauniešiem, sagādājot viņiem bezrūpīgāku un gaišāku 2019. gadu.

Izaicinājumā "Neapēd zemeslodi" aicina ēst videi draudzīgāk

Lai ikvienam piedāvātu iespēju piedalīties globālu problēmu risināšanā un samazināt savu ietekmi uz vidi, "Dzīvnieku brīvība" aicina janvāri uzsākt ar apņemšanos ēst veselīgāk un videi draudzīgāk, pieņemot izaicinājumu "Neapēd zemeslodi".

"Google" populārākie meklējumi Latvijā 2018. gadā: Pasaules kauss futbolā, upeņu ievārījums un Dziesmu svētki

Arī šogad interneta vietne "Google" turpina tradīciju, publicējot svarīgāko notikumu un populārāko tendenču unikālu atspoguļojumu par 2018. gadu. Par ko visvairāk interesējušies Latvijas iedzīvotāji, un kuri vārdi bijuši vismeklētākie? Kuri cilvēki, notikumi un filmas raisījuši Latvijas iedzīvotāju vislielāko interesi? Statistika, ko publicējusi "Google", piedāvā unikālu pārskatu par šī gada nozīmīgākajiem notikumiem un populārākajiem (trending) vārdiem Latvijas interneta lietotāju vidū, tādējādi atspoguļojot sabiedrības ikdienas paradumus un demonstrējot tēmas, kas šogad bijušas īpaši aktuālas.

BTA: Ziemassvētku noskaņas radīšana un svecīšu dedzināšana var izmaksāt vairāk nekā pāris desmit eiro

Ziemassvētkiem tuvojoties, cilvēki savās mājās noskaņas radīšanai iededz svecītes, taču dažiem šis prieks var radīt patiesi lielus bojājumus mājoklim. Adventes un Ziemassvētku laikā lielākais drauds īpašumam ir uguns nodarītie postījumi, kura seku likvidēšanai jāiegulda visvairāk līdzekļu, liecina apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk BTA) apkopotie dati. BTA aicina pievērst īpašu uzmanību un būt daudz piesardzīgākiem, izmantojot atklātu liesmu, ziemas skaistākos svētkus sagaidot.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija