Ziņas | Latvija | Dzīve, sabiedrība


ZIEMA RĪGĀ. PRAKTISKU IDEJU LABORATORIJA AR IZAICINĀJUMIEM

"Ziema Rīgā" ir ikdienas nometne četru nedēļu garumā. Tās mērķis ir atklāt neierastas kultūras un sporta iespējas Rīgā cilvēkiem ar redzes grūtībām un kustību traucējumiem. Mēs saucam par "ikdienas nometni", jo vēlamies radīt draudzīgu, pieņemošu un integrējošu sajūtu ikdienas dzīvē – līdzīgi tam, kā šāda sajūta parasti rodas diennakts nometnēs.

Bankas fiziskās atrašanās vietas nozīme mūsdienās arvien samazinās

DNB saviem klientiem ir aktivizējusi jaunas attālinātās saziņas iespējas, līdz ar to mūsdienās bankas fiziskās atrašanās vietas nozīme arvien samazinās. Izmantojot Skype sniegtās iespējas, privātpersonas un uzņēmumi attālināti var saņemt dažādu pakalpojumu spektru no informatīvām konsultācijām līdz pat darījumu slēgšanai un līgumu parakstīšanai.

Ķekavā rīko ideju brokastis iedzīvotājiem

"Sestdien, 18. februārī plkst. 10.00 Ķekavas mūzikas skolā tiks rīkots ideju forums novada iedzīvotājiem, lai kopīgiem spēkiem radītu idejas Ķekavas novada attīstībai nākotnē. Pasākumā tiek aicināts piedalīties ikviens novada iedzīvotājs, kam ir vēlēšanās dot savu ieguldījumu novada sekmīgai attīstībai," informē Jaunās konservatīvās partijas Ķekavas nodaļas vadītājs Neils Kalniņš.

Pēc PMPL datiem, Rīgas iedzīvotāju skaits gada laikā pieaudzis par 6 tūkstošiem

Rīgas iedzīvotāju skaits laikā ir palielinājies par  5947 cilvēkiem, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes publiskotie dati.

Palīdzība uz ceļa autovadītājiem visbiežāk nepieciešama dzinēja un akumulatora darbības traucējumu dēļ

Apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) dati par autovadītājiem sniegto palīdzību uz ceļa janvārī liecina, ka šogad, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, par 7% samazinājies izsaukumu skaits akumulatora darbības traucējumu dēļ. Savukārt biežākā tehniskā ķibele nemainīgi ir dzinēja darbības traucējumi, ar ko saistīti 22% no visiem izsaukumiem.

LTAB: Aicinām FKTK novērtēt autovadītāju atbalstu OCTA kalkulatoram portālā manabalss.lv

Kopš pagājušās nedēļas līdzdalības platformā manabalss.lv ikviens interesents var atbalstīt iniciatīvu "Par iespēju autovadītājiem salīdzināt OCTA cenas bez starpnieku līdzdalības un nepārmaksāt par OCTA". "Vēlamies atkārtoti vērst FKTK un citu atbildīgo institūciju uzmanību uz šo un citām iepriekš izskanējušajām autovadītāju iniciatīvām atjaunot LTAB OCTA kalkulatora darbību," skaidro LTAB valdes priekšsēdētājs Jānis Abāšins.

No 15. februāra līdz 3. aprīlim jāiesniedz valsts amatpersonu deklarācijas par 2016. gadu

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka saskaņā ar likumā "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" noteikto valsts amatpersonām kārtējās valsts amatpersonu deklarācijas par 2016. gadu jāiesniedz VID elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (turpmāk – EDS) no 2017. gada 15. februāra līdz 3. aprīlim ieskaitot.

Labdarības akcijā ,,No sirds sirdij" saziedoti 4238 eiro

Labdarības akcijas ,,No sirds sirdij" ietvaros no 9. līdz 11. februārim t/c Spice norisinājās labdarības tirdziņš, kurā varēja iegādāties īpaši akcijai veidotus rokdarbus, ziedojot līdzekļus Bērnu slimnīcas fondam onkoloģijas nodaļas pacientu ārstēšanai.

Vai mīlestību var apdrošināt?

Lai pasargātu sevi no liekām raizēm pēkšņu negadījumu dēļ, mēs iegādājamies apdrošināšanu, paredzot, ka minimālas investīcijas par apdrošināšanu segs apjomīgus zaudējumus riska iestāšanās gadījumā. Mēs apdrošinām īpašumu, automašīnu, sev piederošo mantu un veselību, bet – vai var apdrošināt mīlestību?

Gandrīz 72% iedzīvotāji otrās pusītes Valentīna dienas dāvanai atvēlēs līdz 20 eiro

Lai iepriecinātu savu otro pusīti Valentīna dienā, gandrīz 72% Latvijas iedzīvotāju dāvanai plāno tērēt līdz 20 eiro, liecina "Maxima Latvija" veiktā aptauja.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja