Ziņas | Latvija | Dzīve, sabiedrība


4 lietas, kas jāņem vērā, izvēloties bioloģiskos produktus

Informācijas pārbagātības laikmetā cilvēki nereti mēdz apjukt. Termini «eko», «bio», «dabisks» šķiet pazīstami, taču saskaņā ar veikto aptauju* puse Baltijas iedzīvotāju neatšķir bioloģisku produktu ekomarķējuma zīmes. Vairāk nekā 2/3 vēlētos biežāk uzturā lietot bioloģiskus produktus, bet 64% atzīst, ka viņiem trūkst informācijas par šiem produktiem.

SIVA uzsāk izmēģinājuma projektu

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (turpmāk – SIVA) uzsāk izmēģinājuma projektu – transportlīdzekļa pielāgošanas veikšana ārpakalpojumā.

Līdz 1. aprīlim valsts amatpersonām jāiesniedz valsts amatpersonas kārtējā gada deklarācija par 2019. gadu

Laikā no 2020. gada 15. februāra līdz 1.aprīlim ieskaitot valsts amatpersonām ir pienākums VID iesniegt valsts amatpersonas kārtējā gada deklarāciju par 2019.gadu. Deklarācijas jāiesniedz elektroniski, izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS). Atbilstoši VID rīcībā esošajai informācijai kārtējā gada deklarācija par 2020.gadu jāiesniedz 56 904 valsts amatpersonām.

"Cilvēks, nevis diagnoze!" – ekspertu diskusija par bērnu ar invaliditāti pārejas vecumu

Pirmdien, 17. februārī., plkst. 11.00 LM piedāvā iespēju tiešraidē sekot līdzi ekspertu diskusijai par bērnu ar invaliditāti pārejas (pusaudžu) vecumu.

Swedbank apdrošināšana: biežākās un dārgākās likstas, kas pērn piemeklējušas Latvijas iedzīvotājus

Kā liecina Swedbank apdrošināšanas apkopotie dati, pērn Latvijas iedzīvotāji saskārušies gan ar mazākām, gan lielākām likstām. Izmaksāto atlīdzību apmērs svārstās no dažiem desmitiem eiro par diennakts tehnisko palīdzību automašīnām, līdz simtiem tūkstošiem eiro par uguns nelaimes radītajiem bojājumiem mājoklim. Kopumā biežākās likstas, kas piemeklē iedzīvotājus, ir cauruļvadu plīsumi mājoklī, automašīnu bojājumi sadursmju rezultātā, kā arī sadzīviskas traumas, kas gūtas ikdienā vai sportojot.

Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs izjūt spriedzi attiecībās naudas dēļ

36% Latvijas iedzīvotāju finanšu jautājumi rada spriedzi attiecībās ar partneri, un Latvija ar šo rādītāju apsteidz gan savus Baltijas kaimiņus, gan arī Eiropas vidējo rādītāju (26%), secināts Eiropas patērētāju maksājumu ziņojumā (European Consumer Payment Report 2019), ko veicis Eiropas vadošais kredītu pārvaldības uzņēmums Intrum.

5 mobilās aplikācijās, kas lieti noderēs pārīšiem

Ņemot vērā to, ka šonedēļ visā pasaulē tiek atzīmēta Svētā Valentīna diena, mobilo sakaru operators BITE ir apkopojis 5 mobilās aplikācijas, kas lieti noderēs pārīšiem, atvieglojot viņu ikdienu un pat uzlabojot attiecības. Piemēram, palīdzot organizēt iepirkšanos, sniedzot iespēju uzzināt vairāk vienam par otru, plānot ceļojumus un kopīgo laiku, kā arī gatavot pārsteiguma vakariņas.

Klientu apkalpošanas centri informē par profesionālās rehabilitācijas iespējām

No šī gada sākuma Latvijas iedzīvotājiem tiek nodrošinātas plašākas iespējas uzzināt un iepazīties ar Sociālās integrācijas valsts aģentūras (turpmāk – SIVA) pakalpojumiem.

Sākusies tirgotāju pieteikšanās Latvijas stādu dienām Jelgavā

9. un 10. maijā Jelgavas pils parkā un pagalmā norisināsies tradicionālās Latvijas stādu dienas 2020. No 11. februāra līdz 1. aprīlim aicinām pieteikties lielizmēra stādu un citas dārza tehnikas tirgotājus. Mazo tirgotāju pieteikšanas sākot ar 2. martu.

Latvijas Hipotēka brīdina neuzķerties uz viltus īsziņām, kas nosūtītas uzņēmuma vārdā!

Uzņēmums Latvijas Hipotēka aicina iedzīvotājus neuzķerties uz viltus īsziņām, kas šajās dienās daudziem izsūtītas uz mobilo tālruņu numuriem, ko kāds īstenojis kompānijas vārdā, aicinot nokārtot hipotekāro kredītu.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli