Edvīns Balševics: Pagaidu administrācija nepieņems lēmumu par pašvaldības līdzdalības izbeigšanu "Rīgas namu pārvaldniek


foto: reitingi.lv
Atsaucoties uz "Ernst&Young" auditā norādīto ieteikumu Rīgas domei izbeigt līdzdalību uzņēmumā "Rīgas namu pārvaldnieks", pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics norāda, ka pagaidu administrācija šādu lēmumu nepieņems. Viņaprāt, tas būs jālemj Rīgas domes nākamajam sasaukumam pēc vēlēšanām, kas ir plānotas 2020. gada 29. augustā.

Kā ziņots iepriekš, Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācija 8. maijā pieņēma grozījumus 28.08.2019. Rīgas Domes lēmumā “Par ārējo neatkarīgo izvērtējumu veikšanu kapitālsabiedrībās un aģentūrās”, kas paredz kapitālsabiedrībām publicēt pilna ziņojuma anonimizētu versiju, ievērojot Komercnoslēpuma aizsardzības likumu un personu datu aizsardzību. Rīgas pilsētas izpilddirektora pienākumu izpildītāja un pašvaldības uzņēmumu kapitāldaļu turētāja pārstāve Iveta Zalpētere ir uzdevusi domes kapitālsabiedrībām līdz 15.maijam publicēt anonimizētus auditu ziņojumus kapitālsabiedrību mājaslapās.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums