T/C Domina Shopping darba laika izmaiņas Lieldienās


Domina Shopping C ieeja public. foto
Ņemot vērā Ministru kabineta lēmumu piesardzības pasākumu ierobežošanai Covid-19 laikā, kas paredz tirdzniecības veikalu slēgšanu brīvdienās un svētku dienās, tirdzniecības centrs "Domina Shopping" informē par veikalu un banku darba laika izmaiņām Lieldienās.

Tirdzniecības centrs “Domina Shopping” no 10. līdz 13. aprīlim būs slēgts, savukārt tajā esošie tādi pārtikas un pirmo nepieciešamības preču veikali kā Apotheka, Euroaptieka, BENU aptieka, Cenuklubs,  Spirits&Wine, Dino Zoo, Pet City, Narvesen (pie C ieejas), Multilukss, Drogas  atvērti būs no plkst. 11:00 līdz 20:00. Veikals Lauku bauda apmeklētājus gaidīs 10. un 11. aprīlī no  11:00 līdz 18:00, savukārt 12. un 13. aprīlī tas būs slēgts. Turpretī pārtikas preču veikals Maxima XXX atvērts būs 10.,11. un 13. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 20:00. Veikals 12. aprīlī būs slēgts.

Dominā esošās bankas SEB, Citadele, Swedbank un valūtas maiņas punkts Eurex atvērts būs 9. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 17:00.

Kā jau iepriekš minēts, kamēr netiks atcelts ārkārtas stāvoklis, Dominā būs pilnībā slēgta A puses un daļēji C stāvvieta, kas tirdzniecības centram šajos krīzes apstākļos ļaus darboties efektīvāk un taupīgāk.

Paralēli tirdzniecības centrs “Domina Shopping” turpina īstenot preventīvos profilaktiskos darbus Covid-19 izplatības samazināšanai – līdzās pastiprinātai dezinfekcijai visās koplietošanas telpās un dezinfekcijas līdzekļu izvietošanai, centrā ir izvietotas arī 2m sociālās distancēšanas norādes un uzstādīts aizsargstikls Informācijas centra darbinieku pasargāšanai. T/c “Domina Shopping” ir pilnībā pārgājis uz svaiga gaisa pieplūdes ventilāciju, atslēdzot rekuperācijas sistēmu. Savukārt koplietošanas gaiteņos ik pēc 15 minūtēm izskan informatīvi paziņojumi ar lūgumu lieki neuzkavēties tirdzniecības centra telpās, kā arī strikti ievērot visus drošības pasākumus.

Atbilstoši 29. martā pieņemtajiem papildus drošības noteikumiem, kas paredz papildus sociālās distancēšanās nosacījumus, centra apsardze pievērš pastiprinātu uzmanību tam, lai cilvēki nepārvietotos pa centra telpām neievērojot noteikto 2 metru distanci vai grupās. Arī veikali un kafejnīcas rūpīgāk kontrolē pircēju skaitu savās telpās, nepieciešamības gadījumā liekot cilvēkiem uzgaidīt pie ieejām. Pircēji tiek aicināti iespēju robežās norēķināties ar bezskaidras naudas norēķinu kartēm.

Par t/c Domina Shopping

 

T/c Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā un Latvijā, kas saviem apmeklētājiem sniedz plašas un ērtas iepirkšanās iespējas vairāk nekā 170 tirdzniecības vietās. Centrs atbilst augstākajiem energoefektivitātes normatīviem, ko apliecina ISO 50001 sertifikāts.

Domina Shopping īpašnieks un pārvaldnieks kopš 2016. gada jūlija ir SIA EfTEN DOMINA. Tirdzniecības centrs atrodas Ieriķu ielā 3, starp divām Rīgas galvenajām satiksmes maģistrālēm – Čaka un Brīvības ielu. Plašāku informāciju par tirdzniecības centru meklējiet mājas lapā www.domina-shopping.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter.

Tirdzniecības centrs “Domina Shopping”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums