Sagaidām pavasari: Rīgas parkos iestādītas 2754 atraitnītes un mārpuķītes


foto;riga.lv
Līdz ar pirmajām siltajām un saulainajām pavasara dienām, krāsām un skaistajam gadalaikam modusies arī Rīga. Kā ik katru pavasari, arī šogad pilsētniekus priecēs īpaši skaistas puķu dobes – Rīgas parkos šonedēļ iedēstīti teju 3000 puķu!

SIA „Rīgas meži” daļas „Dārzi un parki” apsaimniekotajās teritorijās - Vērmanes dārzā, Kronvalda parkā, Brīvības bulvāra alejā, Mežaparkā, Dzegužkalnā, augu traukos pie Kaļķu ielas un citur darbojās dārznieki un tehniskie darbiniek iestādīja pavasara ziedaugus (atraitnītes un mārpuķītes), kas šai pavasarī papildinās jau iepriekšējā gada rudenī veiktos pavasarī ziedošo sīpolpuķu stādījumus.

Iestādītas 10 ragaino vijolīšu (Viola cornuta) šķirnes: 'Ice Babies Pink', 'Ice Babies Scarlet', 'Ice Babies Blue With Yellow', 'Bel Viso Padparadja', 'Bel Viso Golden Yellow', 'Bel Viso Orange Jump Up', 'Bel Viso Bright Purple', 'Twix Power White Lilac Wing', 'Twix Power Rose Face', 'Admire Yellow Blotch'.

Galvaspilsētu rotās divas lielziedu vijolīšu (Viola wittrockiana) šķirnes: 'Grandessa Karminrosa mit Auge' un 'Grandessa Weiß', kā arī trīs ilggadīgo mārpuķīšu (Bellis perennis) šķirnes – 'Habanera Whit', 'Tasso', 'Strawberries & Cream'.

Kopumā iestādīti 2745 augi, kas rotās pilsētas seju un sagādās prieku mums visiem šai neierastajā laikā, kad valstī izsludināta ārkārtējā situācija, bet citur pasaulē ziedi iet bojā.Šo pavasara krāšņumu pilsētas parkiem izaudzējuši prasmīgi un profesionāli stādu audzētāji no Bauskas puses – SIA „Ints@CO”.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums