Atbalstot Ministru kabineta 25. marta lēmumu paplašināt piesardzības pasākumus Covid-19 izplatīšanas ierobežošanai...


Domina Shopping C ieeja public. foto
Atbalstot Ministru kabineta 25. marta lēmumu paplašināt piesardzības pasākumus Covid-19 izplatīšanas ierobežošanai, tirdzniecības centrs "Domina Shopping" sākot ar 28.martu maina savu darba laiku brīvdienās un svētku dienās.

Līdz ārkārtas stāvokļa atcelšanas, kas šobrīd noteikts līdz 14. aprīlim, Dominas veikalu darba laiks darba dienās būs no plkst. 11:00 līdz 20:00, savukārt brīvdienās un svētku dienās tirdzniecības centrs būs slēgts.

Līdz ārkārtas stāvokļa atcelšanas, kas šobrīd noteikts līdz 14. aprīlim, Dominas veikalu darba laiks darba dienās būs no plkst. 11:00 līdz 20:00, savukārt brīvdienās un svētku dienās tirdzniecības centrs būs slēgts.

Atvēri brīvdienās Dominā būs tikai pārtikas un zoo preču veikali, aptiekas un optikas veikals, higiēnas un saimniecības preču veikali:

1) lielveikals Maxima XXX, trīs aptiekas - Apotheka, Euroaptieka un BENU aptieka, CenuKlubs.lv, Spirits&Wine, Narvesen (pie C ieejas), Drogas un Multilukss, Dino Zoo un Pet City.

2)       Optio optika strādās sestdienās no 11:00 līdz 17:00, svētdienās būs slēgta.

3)         pārtikas veikals Lauku bauda strādās sestdienās no 11:00 līdz 18:00, svētdienās būs slēgts.

Brīvdienās un svētku dienās, kamēr netiks atcelts ārkārtas stāvoklis, Dominā būs arī pilnībā slēgta A puses un daļēji C stāvvieta, kas tirdzniecības centram šajos krīzes apstākļos ļaus darboties efektīvāk un taupīgāk.

Paralēli tirdzniecības centrs “Domina Shopping” turpina īstenot preventīvos profilaktiskos darbus Covid-19 izplatības samazināšanai – līdzās pastiprinātai dezinfekcijai visās koplietošanas telpās un dezinfekcijas līdzekļu izvietošanai, centrā ir izvietotas arī 2m sociālās distancēšanas norādes un uzstādīts aizsargstikls Informācijas centra darbinieku pasargāšanai. 

Paldies visiem klientiem, kuri Dominas telpās ar izpratni un cieņu izturas pret jaunajiem sociālās distancēšanās noteikumiem un apkārtējiem cilvēkiem – tas viss ir nepieciešams visu mūsu veselības labad. Lielu paldies vēlos pateikt arī  Dominā strādājošajiem, kuri šobrīd turpina nākt uz darbu un apkalpot mūsu klientus pēc labākās sirdsapziņas. Un jo īpaši liels paldies pienākas visiem aptieku un pārtikas veikalu darbiniekiem, kuriem pandēmijas 

 

Domina Shopping
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums