Rīgā noslēgti 2400 līgumi par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu

Rīgas dome atgādina, ka turpinās juridisko un fizisko personu līgumu slēgšana ar atkritumu apsaimniekotājiem. Mājokļu un vides departamenta apkopotā informācija liecina, ka Rīgā noslēgti 2400 līgumi par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Līgumus jau noslēgušas 1642 fiziskās personas un 758 juridiskās personas (dati uz 23.04.2020), kas pēc aptuvenām aplēsēm ir apmēram 10% no kopskaita.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, arī atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumi pārtraukuši klientu apkalpošanu klātienē. Tāpēc, lai noslēgtu jaunos atkritumu apsaimniekošanas līgumus, iedzīvotāji aicināti ar uzņēmumiem sazināties, zvanot pa telefonu, elektroniskā veidā vai izmantojot pastu. Uzņēmumi ir gatavi saviem klientiem sniegt visu nepieciešamo palīdzību. Pagaidām līgumu slēgšanas termiņš noteikts līdz 19. maijam.

Atbilstoši Rīgas domes saistošajiem noteikumiem par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu pilsētas administratīvā teritorija ir sadalīta četrās zonās, kurās atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus nodrošinās konkursa kārtībā izraudzītas kompānijas. 1. un 2. zonā pakalpojuma sniedzējs būs SIA „Clean R”, 3. zonā - Pilnsabiedrība „Lautus Vide” un 4. zonā - SIA „Eco Baltia vide”.

Uzņēmums „Clean R” aicina klientus Rīgā, kuriem šobrīd ir jāpārslēdz līgumi par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem, darīt to telefoniski vai elektroniski, izmantot izdrukātas līguma kopijas, kuras var atsūtīt pa pastu, vai arī izmantot apmaksātas atpakaļ sūtāmas līguma formas, kas tiek piegādātas visiem privātmāju iedzīvotājiem.

Iedzīvotāji un uzņēmumi pakalpojumus un informāciju var saņemt telefoniski, zvanot uz tālruni 67111001, kā arī elektroniski tīmekļa vietnē: www.cleanr.lv, sadaļā e-pakalpojumi vai rakstot uz e-pastu: kc@cleanr.lv

Pilnsabiedrība „Lautus Vide” ziņo, ka iedzīvotāji un uzņēmumi pakalpojumus un informāciju var saņemt telefoniski, zvanot uz 60000011, kā arī elektroniski tīmekļa vietnē: https://lautusvide.lv/, kur var aizpildīt apsaimniekošanas līguma pieteikumus, kā arī var izmantot e-pastu: info@lautusvide.lv

SIA „Eco Baltia vide” informē, ka līgumu noslēgšanu ērti var veikt mājaslapā https://www.ecobaltiavide.lv/visi-pakalpojumi/ sadaļā „Klientiem”, izvēloties „Līguma noslēgšana”. Var sazināties, rakstot uz e-pastu: info@ecobaltiavide.lv Klientu zvanu centra tālrunis ir 8717 darba laikā no plkst. 9.00 līdz 17.00 katru darba dienu.

Lai noskaidrotu savu atkritumu apsaimniekošanas zonu un pakalpojuma sniedzēju, aicinām apmeklēt Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta tīmekļa vietni: www.mvd.riga.lv vai sazināties ar zvanu centru, tālrunis: 67474700. Zvanīt aicinām darba laikā (pirmdien no plkst. 8.30 līdz 18.00, otrdien, trešdien un ceturtdien no plkst. 8.30 līdz 17.00 un piektdien no plkst. 8.30 līdz 16.00) vai rakstīt uz e-pastu: atkritumi@riga.lv

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums