SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" nodrošinājies ar papildus līdzekļiem apsaimniekoto ēku koplietošanas telpu dezinfekcijas..


Rīgas namu pārvaldnieks
Lai nodrošinātu pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu māju kāpņu telpu papildus dezinfekciju koronavīrusa "COVID-19" izplatības ierobežošanai un inficēšanās risku mazināšanai, SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) sētnieki un uzkopšanas vienības darbinieki nodrošināti ar papildus dezinfekcijas līdzekļiem, lai paralēli ikdienas uzkopšanai biežāk lietotajām virsmām veiktu dezinficēšanu.

Tīrīšanas procesā īpaša uzmanība tiek pievērsta visiem priekšmetiem un virsmām, kurām bieži pieskaras cilvēki, piemēram, durvīm un durvju rokturiem, kāpņu margām, pastkastītēm. Uzdevums ir dezinficēt virsmas un telpas, kam varētu būt pieskāries vai kurās varētu būt uzturējies pacients ar koronavīrusa “COVID-19” infekciju, lai ierobežotu tās tālāku izplatību. Pēc ikdienas tīrīšanas, koplietošanas telpu rokturiem, liftiem un citu virsmu tīrīšanai tiek lietots dezinfekcijas līdzeklis.

Koplietošanas telpu uzkopšanā iesaistītie darbinieki, kā arī santehniķi un avārijas dienesta personāls, ir saņēmuši gan dezinfekcijas līdzekļus, gan instrukcijas par dezinfekcijas līdzekļu lietošanu un drošības pasākumiem – regulāru roku mazgāšanu un dezinficēšanu, gumijas cimdu lietošanu, kā arī saskarsmes ierobežošanu ar citiem cilvēkiem.

Lūgums iedzīvotājiem koplietošanas telpās neuzglabāt priekšmetus, kas varētu traucēt uzkopšanai un vīrusa izplatību, piemēram, velosipēdus un bērnu ratus. Ja tomēr tādi ir, iedzīvotāji tiek aicināti pašiem tos dezinficēt, īpašu uzmanību pievēršot rokturiem. Līdztekus tam aicinām arī pašiem veikt sava dzīvokļa durvju rokturu dezinfekciju, īpaši tiem, kuriem noteikta pašizolācija vai ir vīrusa simptomi.

RNP atgādina, ka līdz turpmākiem paziņojumiem klientu apkalpošanas centri ir slēgti un tikšanās ar speciālistiem ir atceltas! Konsultācijas un saziņa iespējama:

·         telefoniski 8900;

·         e-pastā rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv, norādot tālruņa nr. saziņai ar Jums;

·         Facebook @rigasnamuparvaldnieks un Twitter @rnparvaldnieks;

·         vortālā www.e-parvaldnieks.lv.

Aicinām klientus risināt jautājumus attālināti, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, kā arī sekot līdzi aktuālajai informācijai. Būt saprotošiem, ja zvana gaidīšanas laiks vai atbildes uz e-pastiem/iesniegumiem ir jāgaida ilgāk.

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums