Ekspluatācijā nodota Jaunās Teikas biroju ēka "Henrihs"


Jaunā Teika -public. foto
Jaunās Teikas attīstītājs HANNER Grupa ekspluatācijā nodevusi biroju ēku "Henrihs" tādējādi Jaunajai Teikai kļūstot par lielāko mūsdienu biroju kompleksu pilsētā. Šī ēka ir jaunākais papildinājums ietekmīgākajai inovāciju un tehnoloģiju apkaimei Rīgā. Jaunās Teikas biroju ēku "Valters", "Teodors", "Ausma", kurās veiksmīgi darbojas vairāk kā 25 uzņēmumi, un tikko ekspluatācijā nodotās ēkas "Henrihs" kopējā platība ir 59 tūkstoši kvadrātmetru.

“Henrihs” ir 16stāvīga A klases biroju ēka ar kopējo platību 23’600 kvadrātmetri un vairāk kā 2000 vietām darbam. Papildu biroju telpām ēkā tiks izveidots moderns konferenču un pasākumu centrs, autentiska iekštelpu street food zona, bērnudārzs, jumta terase ar elpu aizraujošu skatu uz pilsētu un daudzstāvu autostāvvieta. Neskatoties uz to, ka ēka tikai nesen nodota ekspluatācijā, vairāk kā 50% platību jau ir iznomātas. Vieni no pirmajiem uzņēmumiem, kas nolēmuši pievienoties Jaunās Teikas kopienai, ir tādi starptautiski uzņēmumi kā “Gjensidige Latvija” un “Cabot Latvia”.

“Jaunajā Teikā mēs veidojam vidi, kas iedvesmo cilvēkus inovācijām un izaugsmei. Biroja telpas vairs nav tikai vieta, kur pavadi astoņas stundas savas dienas, kamēr īstā dzīve sākas vakarā. Jaunā Teika ir kā pilsēta pilsētā, radīta, lai dzīvotu, strādātu un vienkārši justos labi. Jaunās Teikas dzīvokļi un biroji veidoti, lai veicinātu radošumu, pieredžu apmaiņu un savstarpējo komunikāciju starp dažādiem cilvēkiem vai uzņēmumiem. VERFRESH apkārtne jau vēsturiski bijusi mājvieta tehnoloģijām un inovācijām, mūsdienās nodarbinot vairāk kā 4000 IKT profesionāļu. Līdz ar “Henriha” atklāšanu, viņiem pievienosies vēl 2000 radošas un inovatīvas personības”, stāsta Mindaugas Valuckas, Hanner Grupas valdes loceklis.

Jaunās Teikas biznesa centri ir būvēti atbilstoši starptautiskās BREEAM sertifikācijas standartiem, kas parāda ēku ilgtspēju un augsto kvalitāti.

HANNER grupa ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Baltijā un prestižajā „Euromoney awards“ trīs gadus pēc kārtas atzīta par labāko nekustamo īpašumu attīstītāju Latvijā. Jaunā Teika ir HANNER grupas lielākais projekts Latvijā. Kopējais investīciju apjoms Jaunās Teikas projektā ir 140 miljoni EUR.

Jaunā Teika atrodas VEFRESH apkārtnē, kas ir mājvieta lielākajam skaitam IKT profesionāļu reģionā, ģenerējot vairāk kā 43% no Latvijas IKT nozares eksporta un nodoršinot vairāk kā 85 miljonus eiro valsts budžetā. Ņemot vērā šīs apkaimes nozīmi nacionālā un pašvaldības līmenī, Rīgas Pilsētas pašvaldība un Ekonomikas Ministrija kopā ar VEFRESH apkaimes biedriem ir parakstījuši memorandu par šīs Rīgas daļas attīstību kā cilvēkiem draudzīgu un ilgstpējīgu vidi ar ērtu sabiedrisko transportu un jaunākajām tehnoloģijām, kas uzlabos šeit strādājošo un dzīvojošo privātpersonu un uzņēmumu ikdienu.

Par Jauno Teiku

Nodrošinot telpas darbam vairāk kā 6000 profesionāļiem un telpas dzīvošanai vairāk kā 800 ģimenēm, kā arī rūpīgi izveidotu un plašu atpūtas zonu, pēc pabeigšanas Jaunā Teika kļūs par lielāko mūsdienu rajonu Latvijā. Darbam un dzīvošanai labiekārtoto vidi papildinās arī dažādi sociālās infrastruktūras objekti – restorāns, fitnesa klubs, kokteiļu bārs, pārtikas veikals, medicīnas centrs, bērnudārzs un telpas pasākumiem. Tāpat būs pieejama ērta mašīnu un velosipēdu stāvvieta, kā arī elektrisko mašīnu uzlādes stacija. Jau šobrīd Jauno Teiku par savu mājvietu izvēlējušās vairāk nekā 700 ģimenes un spēcīgi un atpazīstami uzņēmumi, starp tiem – Accenture, Tieto, Solvay, Primekss, Henkel un citi. Biroju segmentu pārstāv kopstrādes telpas “Teikums” un trīs klasiskas biroju ēkas, apvienojot Latvijas jaunuzņēmumus, atpazīstamas vietējās kompānijas un globālas korporācijas.

Par HANNER grupu

Ar aktīviem un attīstības portfolio, vērtiem vairāk par 1 miljardu eiro, HANNER grupai ir  20 gadu pieredze starptautiskos tirgos, tostarp Latvijā, Lietuvā, Ukrainā, Rumānijā, Krievijā. HANNER grupa ir uzbūvējusi vairāk nekā 300 000 kvadrātmetru nomājamo biroja, mazumtirdzniecības un noliktavu telpu, kā arī 5000 dzīvokļus. HANNER grupa ir atzīta par vienu no labākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijā, ko apliecina arī prestižie Euromoney 2016, Euromoney 2017 un Euromoney 2018 apbalvojumi. Biroju ēkas Teodors un Henrihs ieguvušas starptautisko BREEAM sertifikāciju, kas apliecina ne vien ēku ilgtspēju un augsto kvalitāti, bet arī atbilstību vides un infrastruktūras augstākajām prasībām.

Papildu Jaunajai Teikai, HANNER grupa ir attīstījusi arī vairākus citus projektus Rīgā - A klases biroju centru PLACE ELEVEN (Sporta iela 11) un jauna koncepta dzīves telpu pilsētniekiem 26VESETAS (Vesetas iela 26).

HANNER grupa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums