Vecrīgā ceturto gadu notiek Riga Street food festival


public. foto
Vecrīgā ceturto gadu notika Live Rīga organizētais ielu ēdiena
festivāls jeb Riga Street food festival. Sešpadsmit Rīgas restorānu
šefpavāribija izgājuši no siltajām restorānu telpām, lai pagatavotu savu
interpretāciju par Latvijas street food. Pasākums notika Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā, sniedzoties līdz pat Līvu laukumam.


public. foto

Šogad pavāru sagatavotos gastronomiskos piedzīvojumus uz ielām papildināja ielu mākslas performances. Pasākumā piedalījās restorāni Aqua Luna, Centrālais Gastro tirgus, Čarlstons, Entresol, Ferma, Garage, Hercogs, Kolonāde. Mūsu stāsti.., Koya, Osta, OZO restorāns, Stage 22, Steiku haoss, St. Petrus, Tinto, Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā.


public. foto


public. foto

Šefpavāru piedāvājumā varēja nogaršot dambriedi pitas maizē ar Latgales salātiem, sinepju krēmu un žāvētu augļu-ķirbja čatniju, grilētu foreles fileju ar vītinātām bietēm un ķimeņu-jogurta mērci, liellopa gaļas burgeru ar sutinātiem kāpostiem, gruboto ar dārzeņu sautējumu un garšaugu humusu, iesala brilē krēms un daudz citu ēdienu.


public. foto


public. foto

Riga Street Food Festival ir kļuvis par trakāko janvāra tradīciju, ko ik gadu apmeklē vairāki tūkstoši cilvēku. Tāpat šo notikumu novērtējuši gan pašmāju, gan starptautiskie konkursi, tostarp Best Event Awards World, kas 2018. gadā pasākumu atzina par trešo labāko publisko pasākumu pasaulē.

Riga Street food festival
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi