Informēs par Rīgas Centrāltirgus teritorijā nelikumīgi izbūvēto būvju demontāžu un teritorijas turpmāko apsaimniekošanu


foto: reitingi.lv
Otrdien, 14.janvārī, plkst.10.00 Rīgas Centrāltirgus teritorijā (RCT) Gogoļa laukumā (pie Gogoļa ielas gājēju tuneļa) pašvaldības un Valsts policijas pārstāvji iepazīsies ar tirdzniecības būvju demontāžas gaitu un informēs par teritorijas turpmāko apsaimniekošanu, policijas darbību un citiem aktuāliem jautājumiem.

Pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Šulte, Rīgas domes izpilddirektors un RCT kapitāldaļu turētājs Juris Radzevičs, Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktora vietnieks Rihards Rusins, RCT valde un atbildīgie uzņēmuma pārstāvji.

RCT pagājušā gada nogalē paziņoja teritorijas nomniekam SIA “Tirdzniecības Nams Latgales Priekšpilsētā” par vienpusēju zemes nomas līguma izbeigšanu ar 14.01.2020., ievērojot to, ka ir pārkāpti tirgus iekšējie kārtības noteikumi.

Rīgas domes Īpašuma departaments vairākkārt pieprasīja SIA “TIRDZNIECĪBAS NAMS LATGALES PRIEKŠPILSĒTĀ”, nekavējoties atbrīvot iznomāto zemesgabalu Nēģu ielā 1 no būvju lietotājiem un kustamās mantas, kas atrodas būvēs, kā arī demontēt uz zemesgabala esošās patvaļīgās būves - kioskus un nojumes. Ja darbi netiks veikti, tad Rīgas domes Īpašuma departaments š.g. 13.janvārī uzsāks patvaļīgi izbūvēto būvju, kas atrodas uz iznomātā zemesgabala demontāžu.

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums