Rīgā svinīgi atklāta jaunā koprades telpa "UP Office".


public. foto
Šonedēļ Rīgas centrā durvis vēris jaunais koprades birojs UP Office, kas savās telpās uzņems freelance profesionāļus un biznesa ideju autorus, savedot tos kopā ar pieredzes bagātiem ekspertiem un tādējādi sekmējot kā pašmāju, tā arī starptautisku uzņēmējdarbības attīstību. Par godu oficiālajam atklāšanas pasākumam biroja telpās pulcējās virkne domubiedru un sadarbības partneru, lai neformālā gaisotnē iepazītos ar koprades biroja pārdomāto vidi, dibinātāju vīziju un dažādu jomu speciālistiem, kas ir gatavi sadarboties ar UP Office biedriem, lai atklātu katra personīgo potenciālu un atbalstītu ambiciozu biznesa ideju īstenošanā.

Svinīgā koprades telpu atklāšanas pasākuma ievaddaļā viesus uzrunāja UP Office idejas autori un īstenotāji Andris Urbāns un Agnese Žagata, kuri atklāja savu biznesa vīziju un ceļu līdz koprades telpām, kā arī ieskicēja nākotnes attīstības plānus. Ideja par šāda biroja atvēršanu radusies vasaras noslēgumā, kad, gada garumā regulāri tiekoties ar līdzīgi domājošiem draugiem un paziņām, abi atskārtuši, ka domubiedru pulks aug un līdzšinējās telpas visiem sāk kļūt par šauru. Saprotot, ka īstenot savas biznesa idejas vislabāk iespējams, tieši darbojoties plecu pie pleca ar citiem uzņēmīgiem profesionāļiem, Agnese un Andris izlēma par labu sava kopstrādes biroja izveidei.


public. foto

Jauno koprades telpu nosaukumā ietvertais “up” ir saīsinājums no vārdu savienojuma “urban professional” un tulkojumā no angļu valodas nozīmē virzību uz augšu, kā arī simboliski ietver dibinātāja Andra Urbāna uzvārdu. Lai vēl spēcīgāk akcentētu vidi, kas radīta dinamiskam, radošam un iedvesmas pilnam darbam, koprades telpu dizains ir balstīts uz senās austrumu mācības fen šui principiem. To interjerā ir izmantots gan zonējums, gan atšķirīgas sienas krāsu gammas, kā arī dabiskās enerģijas avoti telpaugu, ūdens, uguns, zemes, akmeņu un metāla elementu formās. Turklāt fen šui zināšanas profesionālu ekspertu vadībā plānots pielietot arī UP Office biedru personības iezīmju analizēšanā, lai noteiktu katram vēlamo darba virzienu, piemeklētu piemērotākos komandas biedrus un prognozētu veiksmīgākos datums biznesa projektu uzsākšanai.

UP Office galvenā vīzija ir apvienot senās tradīcijas ar modernajām tehnoloģijām un zināšanām, ko pielietot biznesa ideju autoru un freelance profesionāļu potenciāla atklāšanā un savstarpējās sadarbības veicināšanā. Šajās telpās gaidīsim gan pašnodarbinātos, kas ir ieinteresēti iesaistīties dažādos radošos projektos un piedāvāt savus pakalpojumus citiem, gan arī uzņēmējus ar jaunām un jau iestrādātām biznesa idejām, kuri vēlas satikt līdzīgi domājošos un realizēt savas idejas jaunā līmenī. Atklājot UP Office, mēs paši daudz ko darām pirmo reizi un mācāmies, ejot cauri procesam, tāpēc esam atvērti dažādām iniciatīvām un sadarbības idejām, lai, realizējot sevi, varam sniegt vērtību arī citiem,” stāsta UP Office dibinātājs, uzņēmējs un biznesa konsultants Andris Urbāns.

Atklāšanas pasākuma turpinājumā klātesošo uzmanībai tika pieteikti arī dažādu jomu eksperti - klasiskā fen šui praktiķe Linda Meškova, astrologs Jānis Bēniķis, eneagrammas pasniedzēja Inta Santa, kā arī apzinātības trenere Inese Millere, kuri caur reāliem piemēriem pastāstīja par pielietotajām zinātnēm un praktizētajām metodēm biznesa sapņu īstenošanai. Bet jau uzreiz pēc tam sekoja svinību neoficiālā daļa ar burvju mākslinieku Dantes un Daces Pecolli aizraujošo priekšnesumu un interaktīvu metaforisko metožu spēli Agitas Šmitiņas vadībā, kas turpinājās ar iedvesmas pilnām sarunām un dzirkstošām svinībām visa vakara garumā.

foto;

https://failiem.lv/u/w6d6qacn 

Fotogrāfi Jānis Saliņš un Sandra Poļegoško.

Kopā ar dažādu jomu ekspertiem, treneriem un koučiem UP Office telpās turpmāk ik nedēļu tiek plānoti dažādi uz biznesa un personīgo izaugsmi vērsti pasākumi un atvērtie vakari. Komandas nākotnes mērķis ir atvērt UP koprades un sadarbības centrus arī citviet pasaulē, kur notiktu izaugsmes veicināšana visos līmeņos un visām vecumu grupām – sākot ar bērnu potenciāla atklāšanu un talantu attīstīšanu jau agrā vecumā līdz visambiciozāko biznesa ideju īstenošanai starptautiskā mērogā, kas piedāvātu pašmāju uzņēmējiem plašas iespējas arī ārpus Latvijas.

Ikviens interesents ir aicināts katru piektdienu līdz 20. decembrim apskatīt jaunās UP Office telpas, kā arī, iepriekš piesakoties, jebkurā darba dienā bez maksas izmēģināt biroja darba vidi, lai izvēlētos sev atbilstošāko sadarbības modeli.

UP Office koprades telpas atrodas Rīgā, Merķeļa ielā 21, 5. stāvā. Plašāka informācija par UP Office biroju pieejama mājas lapā [u]https://www.upmovement.io/[/u]. Sekot līdzi biroja jaunumiem iespējams Facebook lapā: https://www.facebook.com/URBAN.professional.movement.

UP Office
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums