Rīgas zoodārzā svinīgi atklās jauno ekspozīciju "Āfrikas savanna"


Publicitātes foto
Piektdien, 18. oktobrī, plkst. 14.00 Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā tiks svinīgi atklāta jaunā ekspozīcija "Āfrikas savanna", kurā no sestdienas, 19. oktobra, apmeklētāji varēs doties aptuveni 330 metrus garā ceļojumā, lai iepazītu trīs sugu antilopes, zebras un zoodārza jaunākos iemītniekus – geladas pērtiķus.

Jaunā ekspozīcija aizņem gandrīz desmito daļu Rīgas zoodārza teritorijas (1,7 ha), un jau pavasarī tā tiks apvienota ar 2007. gadā uzbūvēto Žirafu mītni un pastaigu laukumu vienotā „Āfrikas savannas” dzīvnieku aploku kompleksā, kurā vienkopus ganīsies zebras, žirafes un vairāku sugu antilopes. Atsevišķi ir izvietotas pērtiķu un mazo antilopju – dikdiku – mītnes.

Sarežģīto mītņu un aploku kompleksu projektēja pilnsabiedrība „Re-Arta”, bet būvniecības darbus pēc Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pasūtījuma divu gadu laikā paveica pilnsabiedrība „BBA un Tilts”. Kopējās būvdarbu izmaksas bija aptuveni 3,1 miljons eiro. Daļu šīs summas (400 000 eiro) ieguldīja Latvijas valsts, bet pārējo – Rīgas pašvaldība.

Svinīgajā „Āfrikas savannas” atklāšanas pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Anna Vladova un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums