Atkritumu izvešana notiek raiti


foto: reitingi.lv
Rīgā atkritumu izvešana patlaban notiek organizēti un ierastajā režīmā. Nepilnas nedēļas laikā Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ir iesaistījies tikai aptuveni 10 neskaidru situāciju risināšanā. Kopumā šajā laikā uz zvanu centru ir zvanījuši aptuveni 380 iedzīvotāji. Lielākā daļa no viņiem ir gribējusi pārliecināties, vai tiešām nav jāveic nekādas darbības, bet daļa bijušo SIA "Pilsētvides serviss" klientu tikai gribējuši noskaidrot, kura kompānija viņus apkalpos.

Pēc tam, kad Rīgā iestājās ārkārtējā situācija atkritumu apsaimniekošanā, pašvaldība vienojās ar trim sadzīves atkritumu apsaimniekošanas kompānijām: SIA „Eco Baltia vide”, SIA „Clean R” un SIA „Lautus”, ka tās no 15. septembra turpinās nodrošināt sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar līdzšinējiem noteikumiem, saglabājot pakalpojumu sniegšanas teritoriju, pakalpojumu sniegšanas nosacījumus un maksu. Savukārt iedzīvotājiem un uzņēmumiem, kas līdz šim saņēma sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu no „Pilsētvides servisa,” pakalpojumu sniegt ar līdzšinējiem noteikumiem piekrita sniegt divas kompānijas. Sarunu procedūrā tika noskaidrots, ka fiziskām personām pakalpojumu sniegs SIA „Eco Baltia vide,” bet juridiskām personām – uzņēmums „Clean R”. Sarunas procedūras rezultāti tika saskaņoti ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Rīgā situācija atkritumu apsaimniekošanas jomā aktualizējas pēc Konkurences padomes lēmuma, kas uzdot pašvaldībai un SIA „Getliņi EKO” nekavējoties apturēt koncesijas līguma izpildi daļā, kas skar nešķiroto un dalīto sadzīves atkritumu savākšanu un pārvadāšanu.

Joprojām darbojas Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā klientu ērtībām izveidotais zvanu centrs, ar kuru var sazināties, zvanot uz tālruni 67 474 700 darba laikā (pirmdien no plkst. 8.30 līdz 18.00, otrdien, trešdien un ceturtdien no plkst. 8.30 līdz 17.00 un piektdien no plkst. 8.30 līdz 16.00). Papildinformāciju par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu var iegūt arī rakstot uz e-pastu: atkritumi@riga.lv

Twitter: @RigasDome;

Facebook: @Riga.lv

SIA „Eco Baltia vide” klientu zvanu centra tālrunis ir 8717, bet centrālais klientu apkalpošanas birojs atrodas Getliņu ielā 5, Rumbulā,

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums