Latvijas mūziķi apvienojas leģendārā hokeja spēlē, lai atbalstītu "Ulubeli"


public. foto
Šo ceturtdien, 19. septembrī no plkst. 18:00 līdz 21:00, iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole" norisināsies pasākums un nebijusi labdarības hokeja spēle "Katram draugam savu cilvēku". Tajā spēkiem mērosies "Mūziķu hokeja izlase", kurā apvienojušies Latvijā populāri mūziķi pret hokeja kluba "L&L" U20 meiteņu komandu. Pasākumu organizē "ICE Academy" un atbalstītājs "Maxima Latvija".

“Mūziķu hokeja izlases” sportisti jau vairāk kā mēnesi aktīvi trenējušies, lai jau 19. septembrī būtu gatavi labdarības spēlei iepirkšanās centrā “Akropole”. Pasākuma galvenais mērķis ir atbalsta sniegšana dzīvnieku patversmei “Ulubele”. Tā ietvaros tiks gan vākti ziedojumi, gan piedāvāta iespēja adoptēt patversmes dzīvniekus, kuriem mūziķi septembrī kļuvuši par krustvecākiem. Tāpat katram interesentam būs iespēja mūziķu un dzīvnieku fotogrāfijas apskatīt iepirkšanās centrā “Akropole” līdz pat oktobra sākumam. Un, ja kāds no krustvecāku izvēlētajiem dzīvniekiem tiks adoptēts, tad tā jaunie saimnieki saņems dāvanā fotogrāfiju ar mūziķa autogrāfu.

“Mūziķu hokeja izlases” sastāvs labdarības spēlē:

Kristaps Lubovs, Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva, Reiks, Oskars Ozoliņš, Andris Ērglis, Arnis Slobožaņins, Edgars Kreilis, Rihards Goba, Mareks Ameriks, Aigars Grāvers, Jānis Retenais, Jānis Apeinis, Varis Vētra, Rinalds Zelmenis, Dināra Rudāne, Ieva Sutugova, Jānis Miltiņš, Kato, Jānis Aišpurs, Miks Dukurs, Sandis Miltovičš, kas iejutīsies gan pasākuma vadītāja, gan spēlētāja lomā.

Visa pasākuma laikā būs iespēja ziedot dzīvnieku patversmei “Ulubele” uz vietas, kā arī pa ziedojuma tālruņiem 90006863, 90006083. Pēc hokeja spēles mūziķus būs iespējams satikt izklaides un iepirkšanās centra “Akropole” sporta bārā “O’learys”, lai saņemtu autogrāfus.

 

Inguna Lukašēviča
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums