Tautsaimniecības komisija diskutēs par MK priekšlikumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu atkritumu apsaimniekošanā .


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Tautsaimniecības komisija diskutēs par MK priekšlikumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu atkritumu apsaimniekošanā Rīgā

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija rītdien, 17. septembrī, lems jautājumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu sadzīves atkritumu apsaimniekošanā Rīgā. Pagājušajā nedēļā Ministru kabinets atbalstīja ārkārtas situācijas izsludināšanu, bet šonedēļ par tās izsludināšanu lems Saeima. Komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs norāda, ka par šo jautājumu – par ārkārtas situācijas izsludināšanu Rīgā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas jomā – notiks vēl diskusijas viņa vadītajā komisijā.

“Iepriekšējā komisijas sēdē uzklausījām visas iesaistītās puses, un tām ir atšķirīgs viedoklis attiecībā par ārkārtas situācijas izsludināšanas nepieciešamību Rīgā. Arī starp komisijas locekļiem nav vienprātības šajā jautājumā. Šajā situācijā mums ir svarīgi, lai ar terminu “ārkārtas situācija” atkritumu apsaimniekotāji pēc pāris mēnešiem nevarētu piemērot paaugstinātus tarifus un iedzīvotāji nekļūtu par situācijas ķīlniekiem,” atzīst J. Vitenbergs.

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde par situāciju atkritumu apsaimniekošanas nozarē Rīgā notiks otrdien, 17. septembrī, pulksten 10.00 Tautsaimniecības komisijas sēžu zālē Jēkaba ielā 10/12, 409.telpā.

 

Saeimas Preses dienests
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums