Godināta Rīgas pašvaldības apvienotā policijas komanda


Foto: Vladislavs Proškins/F64
Trešdien, 28. augustā, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais, Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna teica atzinības vārdus un pasniedza Rīgas domes Pateicības rakstus Rīgas pašvaldības apvienotajai policijas komandai par daudzajām uzvarām 18. Pasaules policistu un ugunsdzēsēju sporta spēlēs Ķīnā, Čendu (Chengdu) pilsētā no 8. līdz 20. augustam. Sportistus uzrunāja arī Rīgas domes deputāte, basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota.

Rīgas policijas komanda spēlēs piedalījās 17 dalībnieku sastāvā, sportojot 20 dažādās disciplīnās un izcīnot 17 godalgotas vietas - 10 zelta medaļas, 4 sudraba un 3 bronzas medaļas. Šogad medaļas ieguva visi 17 Rīgas atlēti.

Zelta medaļas izcīnītas stenda airēšanā (mix grupā Linda Celmiņa un Voldemārs Ļaudāms), basketbolā 3 pret 3 vecuma grupā virs 40 gadiem (Guntis Dūda, Mārtiņš Dzērve, Raimonds Vaikulis), push pull disciplīnā (Linda Celmiņa), stieņa spiešanā guļus dažādās dzimuma un svara kategorijās (Linda Celmiņa, Igors Podčeredņičenko un Normunds Jurāns), šķēpa mešanā (Sanita Pastare), boksā (Armīns Fjodorovs), peldēšanā 100 m uz muguras (Ieva Lapše) un stafetes peldējumā (Ieva Lapše).

Sudraba medaļas izcīnītas basketbolā 3 pret 3 vecuma grupā virs 30 gadiem (Guntis Vanags, Intars Ķimenītis, Edijs Neilands, Igors Podčeredņičenko), lodes grūšanā (Sanita Pastare), 800 m peldēšanā (Ieva Lapše), 200 m kompleksajā peldējumā (Ieva Lapše).

Bronzas godalgas izcīnītas basketbolā 3 pret 3 vecuma grupā virs 18 gadiem (Toms Celmiņš, Alfrēds Rozentāls, Juris Dzērve, Voldemārs Ļaudāms), push pull disciplīnā (Normunds Jurāns) un lodes grūšanā (Igors Podčeredņičenko).

Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais uzrunāja policistus: „Kad tikāmies ar komandu pirms došanās uz spēlēm, es novēlēju Rīgas policistiem būt stipriem un pozitīviem, demonstrējot, kas mēs esam. Šo novēlējumu viņi ir pildījuši godam. Neviena reklāmas kampaņa nespētu paveikt Rīgas tēla labā to, ko ar daudzajām uzvarām paveica mūsu policijas komanda.”

Foto: Vladislavs Proškins/F64

https://failiem.lv/u/25v7xfrx

Pasaules policistu un ugunsdzēsēju sporta spēles pēc vēriena pielīdzināmas Olimpiskajām spēlēm. Tās ir ļoti lielas – ik reizi tajās piedalās vidēji 12 tūkstoši sportistu no vairāk nekā 70 valstīm, sporta veidu un dalībnieku skaits ir lielāks kā Olimpiskajās spēlēs, un šīs spēles ir īpaši prestižas tieši konkrēto profesiju pārstāvju (policistu, ugunsdzēsēju un glābēju) vidū.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli