4.augustā Āgenskalnā norisināsies orientēšanās svētki


public. foto
4. augustā Uzvaras parkā visas dienas garumā norisināsies orientēšanās svētki, kur ikvienam interesentam un ģimenēm ar bērniem būs iespējams piedalīties dažādās orientēšanās aktivitātēs.

Pasākuma ietvaros varēs izmēģināt spēkus piecās dažāda garuma un sarežģītības pakāpes orientēšanās labirinta distancēs, kas piemērots gan lieliem, gan maziem. Tāpat būs iespējams veikt arī mini rogaininga distanci un iepazīt Āgenskalnu, izmantojot mobilo aplikāciju, tāpēc, lai piedalītos, nepieciešams viedtālrunis. Arī foto orientēšanās vedīs pa Āgenskalna bruģētajām ieliņām un ļaus nokļūt pagalmos, kur citādāk varbūt nesanāktu iegriezties.

Pasākuma ietvaros paredzētas arī četras “Sporto Rīga” stafetes ar dažādiem vingrinājumiem, ko vadīs speciālisti. Stafetes notiks plkst. 13:00, 14:00, 16:00 un 17:00.

Turpat parkā būs izvilktas arī virvju trases, kā arī priekš pašiem mazākajiem būs sagatavoti īpaši precizitātes uzdevumi ar mešanu mērķī. Garlaicīgi nebūs nevienam un labākie saņems arī garšīgas balvas!

Sacensību programma 4. augustā:

No 10:00 reģistrācija aktivitātēm

Aktivitāšu norises laiki:

11:00 – 17:30 Orientēšanās labirints

12:00 – 16:00 Mini rogainings

11:00 – 17:30 Sporto Rīga stafete

11:00 – 17:30 Foto orientēšanās + foto leģenda

11:00 – 17:30 Virvju uzdevumi un mērķī mešanas uzdevumi

18:00 Svētku apbalvošana

Orientēšanās svētkus rīko Latvijas Orientēšanās federācija. Pasākumu līdzfinansē Rīgas dome. Svētku informatīvi atbalsta Sporto Rīga un Āgenskalna apkaimes biedrība. Dalība pasākumā BEZ MAKSAS.

Sacensību nolikums un sīkāka informācija par aktivitātēm pieejama šeit: http://lof.lv/uploads/stiga/agenskalna_svetki.pdf

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli