"Rīgas Street food garša" Renāra Zeltiņa gaumē jeb kā izskatās atpakaļ nākotnē?


public. foto
Piedzīvojumiem un mūzikas bagātā gaisotnē, šodien, 11. jūlijā norisināsies šīs sezonas otrais "Rīgas Street Food garša" pasākums Jaunajā Teikā. Šoreiz viesus pārsteigs šovmenis Renārs Zeltiņš ar sevis izvēlēto tematiku "atpakaļ nākotnē". Savukārt par ballītes atmosfēru parūpēsies īpašais viesis – reperis Ozols. Tāpat šī gada sezonas pasākumu sērijā norisinās vēl nebijis konkurss, kura ietvaros ikviens var nobalsot par savu mīļāko konkursa ēdienu, tādejādi nosakot Rīgas unikālo street food garšu.

“Rīgas Street Food garša” pasākumu sērija norisinās jau otro gadu un to mērķis ir veidot pilsētniekiem atvērtu vidi, veicināt katra personīgo pieredzi un vairot pozitīvas emocijas. Līdz ar street food kultūras uzplaukumu Latvijā, viesiem tiek piedāvāts atklāt jaunas garšas, apmierinot pat visizvēlīgākā gardēža vēlmes. Katra pasākuma unikālo būtību veido dažādi Rīgas dzīvesstila eksperti. Nākamie “Rīgas Street food garša” pasākumi plānoti 1. un 22. augustā, sezonai noslēdzoties ar garšas ballīti 12. septembrī.


public.foto

Šogad pirmo reizi apmeklētājiem tiek sniegta iespēja starp piedāvātajiem ēdinātājiem noteikt raksturīgāko Rīgas street food garšu, tādejādi dibinot jaunas tradīcijas no ārzemēm aizņemtās pieredzes. Ēdinātāji veidos konkursam īpaši gatavotus ēdienus un viesi ir aicināti nobalsot par savu iecienītāko gardumu. Turklāt konkursa ēdienu cena nepārsniegs 5 EUR robežu, tādējādi sniedzot iespēju baudīt vairākus ēdienus. Balsojumā piedalīsies arī Latvijā pazīstami gurmāni Signes Meirānes vadībā un eksperti no “Pavāru kluba”, lai kopā ar pilsētniekiem noteiktu, kura garša un tās autors šogad ir titulam cienīgākais.

Otrajā sezonas street food pasākumā Renārs Zeltiņš aicina izgaršot ēdienus no Kolonāde Restorāns, Centrālais Gastro Tirgus, Steiku Haoss, Mākonis Cocktails & Design, ROOF Bar-B-Q & MUSIC, KEBAB Factory, Gilya Tortilias un vafeles, Rullējums, Skrīveru Mājas Saldējums u.c.

Dalība pasākumos ir bez maksas, aicināti apmeklētāji ar bērniem, kuru izklaidei pieejami trīs bērnu rotaļu laukumi. Teritorijā pieejamas arī ērtas auto un velo novietnes. Aicināti arī apmeklētāji ar mājdzīvniekiem.

Aktuāla informācija par pasākumiem pieejama Jaunās Teikas Facebook lapā:

www.facebook.com/JaunaTeika

HANNER Grupa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums