Pasākums "Kids Awards 2019" pulcinās talantīgus bērnus


public.foto
19. maijā modes un izklaides centrā Rīga Plaza notiks mūzikas balvas koncertceremonijas bērniem "Kids Awards 2019" kastings. Pasākuma laikā būs iespējams dzirdēt muzikālus priekšnesumus gan no talantīgiem pašmāju bērniem, gan arī no citu valstu pārstāvjiem. Atlases pasākumā žūrija vērtēs dalībniekus pēc muzikālās sagatavotības, vizuālā tēla, šova elementiem un personības.

Mūzikas pasākuma “Kids Awards 2019” mērķis ir kļūt par vietējā mēroga bērnu mūzikas platformu un iepazīstināt sabiedrību ar talantīgiem pašmāju bērniem. Pieteikšanās un piedalīšanās kastingā ir bezmaksas.


public. foto

Tiem dalībniekiem, kuri iekļūs nominantu sarakstā un tiks izvirzīti balsošanai, vai arī uzstāsies gala koncertceremonijā, tiks piemērota dalības maksa. “Kids Awards 2019” projektā drīkst piedalīties bērni un jaunieši (solo izpildītāji un dueti) no 6-9, 10-13, 14-17 gadiem. Kastinga pasākumā katrs dalībnieks tiks nodrošināts ar visu tehniski nepieciešamo inventāru kvalitatīvai performancei (skatuve, skaņa, gaisma utt.). Kastingā tiks atlasīti labākie vokālisti nominācijās, par kurām varēs balsot Skaties.lv izveidotajā balsošanas platformā visā Latvijā. Kastinga laikā žūrija arī izvēlēsies 15 labākos, spēcīgākos, harizmātiskākos dalībniekus, kuri uzreiz bez Skaties.lv balsošanas tiks tālāk uz gala koncertceremoniju un uzstāsies kopā ar pazīstamajiem Latvijas mūziķiem un Live Band sastāvu.


public. foto

Rīga Plaza jau vairāku gadu garumā notiek pasākums Meet&Greet, kura laikā jaunieši un bērni var satikt sabiedrībā iemīļotus un populārus influencerus un youtube zvaigznes. “Kids Awards 2019” pasākumā jauniešiem un bērniem pašiem būs iespēja iejusties slavenību tēlā un uzkāpt uz skatuves, atrādot kādu muzikālu priekšnesumu. Latvijā ir ļoti daudz talantīgu bērnu, tāpēc aicinu ikvienu izmantot šī konkursa sniegtās iespējas un piedalīties tajā,” norāda modes un izklaides centra Rīga Plaza vadītāja Urzula Spickus.

Par modes un izklaides centru Rīga Plaza

Rīga Plaza (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada 31. marta un šogad svin savu 10 gadu jubileju. Tirdzniecības centrs ar 50 000 m2 lielu tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti tādi Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli kā Peek&Cloppenburg, H&M, Zara, Reserved, Mango, Mohito, Stradivarius, Monton, Sinsay, Douglas Select, Rituals u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park.

Rīga Plaza
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums