Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības aktualitātes - Mātes dienai veltīts labdarības koncerts....


public. foto
Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības aktualitātes - Mātes dienai veltīts labdarības koncerts-svētbrīdis "Uzzied eņģeļu koks" Rīgas Domā un starptautisks fotoprojekts "Sapņu tilti""

Tuvākais pasākums gaidāms 2019. gada 12. maijā, Rīgas Domā, plkst.15:00 - jau sesto gadu Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība rīkos Mātes dienai veltīto labdarības koncertu-svētbrīdi "Uzzied eņģeļu koks," lai vāktu ziedojumus neizārstējami slimu bērnu aprūpes nodrošināšanai mājās. Pielikumā nosūtu koncerta afišu un preses relīzi.

Savukārt 2019. gada maija beigās uz Latviju brauc fotogrāfe Angela Forkere no ASV, lai mīlīgās, bērnišķīgās un teatrālās bildēs iemūžinātu 10 Latvijas bērnus, kas sadzīvo ar neizārstējamām diagnozēm (Vairāk informācijas par viņas pieeju un ideju var atrast šeit: http://www.preciousbabyphotography.com/#!/pages/the-precious-baby-project ) Šī projekta mērķis ir  parādīt, ka ikviens bērns, neatkarīgi no viņa veselības stāvokļa vispirms ir mazulis, nevis pacients vai diagnoze, un aicināt sabiedrību iesaistīties multifunkcionāla paliatīvās aprūpes centra bērniem “Sapņu tilti” izveidošanā. Tāpat mūsu mērķis ir parādīt, ka, lai arī šo bērnu ikdienu ierobežo viņu veselības stāvoklis, savā būtībā viņi ir vienlīdzīgi ar visiem citiem (un var būt līdzvērtīgi sabiedrībā atpazīstamiem un mīlētiem cilvēkiem, par ko viņi paši veselības uzlikto ierobežojumu dēļ visdrīzāk nevarēs kļūt).

 

Projekta ietvaros katram bērnam/ ģimenei būs ceļabiedrs, kurš piepildīs kādu sapni (Pēteris Kļava, Rēzija Kalniņa, Ilze Ķuzule - Skrastiņa, Anna Krimele, Sarmīte Rubule, Marika Ģederte, Evita Zālīte-Grosa, Anna Rozīte, Ieva Brante, Guna Geikina). 2019. gada rudenī rīkosim izstādi "Sapņu tilti." 

Būsim ļoti pateicīgi par palīdzību informēt, iedvesmot, likt domāt sabiedrību. Informāciju par projektu iespējams atspoguļot dažādi:
 

1) No.26.maija līdz 04. jūnijam Angela var sniegt intervijas (rakstu/video formā), 

2) tālākajā periodā bērnu paliatīvās aprūpes komandas pārstāvju, ģimeņu intervijas, 

3) ceļabiedra un ģimenes sapņa atspoguļojums (foto/video) - šo var veidot kā pēctecīgu projektu ar katru no ģimenēm, 

4) klātbūtne foto izstādē 2019. gada rudenī.

Linda Zarovska
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli