Rīdzinieki aicināti pieteikties pašvaldības organizētajiem latviešu valodas apguves kursiem

No pirmdienas, 11. februāra, Rīgas iedzīvotāji var pieteikties pašvaldības organizētajiem latviešu valodas apguves bezmaksas kursiem.

Bez maksas latviešu valodu A vai B līmenī varēs mācīties tie rīdzinieki, kuri savu dzīvesvietu ir deklarējuši Rīgā, nav skolēni vai bezdarbnieki.

Lai apzinātu organizācijas, kas 2019. gadā varētu nodrošināt iespēju pieaugušajiem Rīgas iedzīvotājiem apgūt latviešu valodu A un B līmenī, tika organizēts projektu konkurss „Latviešu valodas apguves kursu organizēšana un īstenošana Rīgas pilsētas iedzīvotājiem”. Konkursa rezultātā tiks īstenoti septiņi projekti par kopējo summu 138 000 eiro, tajā skaitā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansējums 131 000 eiro.

Informācija pretendentiem par pieteikšanos, tajā skaitā kontakttālrunis un izglītības iestādes atrašanās vieta, no 11. februāra pieejama interneta vietnē: www.iksd.riga.lv. Valodas apmācības vieta Rīgas iedzīvotājiem ir jāizvēlas pašiem, atbilstoši interneta vietnē pievienotajam sarakstam, un jāpiesakās organizācijās elektroniski vai pa norādīto tālruni.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli